Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaslar,
    actıgım bir önceki konuyla ilgilendiğiniz için cok tesekkür ederim herkese... Arkadaslar ben birseyi merak ediyorum: aslında merak değil kafama takıyorum, sorun yapıyorum. Eger üniversiteyi kazanırsam okula gidiş geliş cok büyük sorun olacak biliyorum... Bunu kolaylastıracak herhangi bir hizmet, bunu saglayacak herhangi bir kurulus var mı? Sizce İSÖM bunu sağlar mı? Yani devamlı olarak ya da en azından belli günlerde... Bilgi ve fikir verirseniz sevinirim...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Dostum , bende üni de okuyorum, ilk başlarda babam arabasıyla getirip götürüyodu daha sonra onun arabasını satıp bana aldık araba , ben kendim gidip gelmeye başladım... Tabi bu benim gidiş- gelişim , senin otomobil almaya imkanın olmayabilir, belediyenin sağladığı imkanlardan faydalabilirsin, tabi hergün bunu sağlarlarmı bilemem, okuldaki hocalarınla konuşabilir, ders programını ayarlayabilir ona göre belediyenin araçlarıyla seni belli günler okula gidip gelmeni sağlayabilirler....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

İstanbul Belediyesi 153 hizmetinin senin tüm ulaşım ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum.
    Arayıp bir takvim belirlersiniz. Hangi günlerde hangi saatlerde nereden alınacaksın vs. hepsini ayarlarsınız. Bu konuda herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. O hizmeti üniversite okuyan birine vermeyeceklerse kapatsınlar belediyeyi
    Ara ve konuş.. Eğer bir sorun yaşarsan buraya yaz lütfen. Gerekirse ben de devreye girerim..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    Eğer bir sorun yaşarsan buraya yaz lütfen. Gerekirse ben de devreye girerim..
    Süper babanne gibisin patron sen

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet gercekten de öyle süper babanne gibisiniz...forumdaki bircok yazınızı okuyorum gercekten hızır gibisiniz herkes için...iyi varsınız...ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim..umarım dediğiniz gibi olur...tabi ilk önce üniversiteyi kazanmam gerek...umarım kazanırım...mami junior arkadasım sana da cok tesekkür ederim... moralim düzeldi gercekten ))

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam arkadaslar.Ben birşey soracağım şimdi ders programımım yoğunlaşmasıyla ders saatlerim arttı ve artık iki gün geç saatlerde cıkıyorum.Normalde ulaşımımı belediye karsılıyor ama haftanın iki günü belediyenin hizmet saatleri dısında okuldan çıkıyorum.Acaba basvurabileceğim bir yer var mı ne bilim belediyelerin dısında? Ya da yöke filan mi yazsam ne yapmalıyım?