Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akın85 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    17:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    anladım alanımı değiştirmm gerekıyo pekı kaldıgım derslerı verırsemde yıne 2.5 yılda bıtermı onu anlamadım ben suan 7 tane var tekrar gırcem 30 kredılık sectım ben ders ama kaldıklarımla zaten doldu onları mayısta verırsem tamam yanı hepsını 45 yaparsam bıter dımı

her sınavdan 30 kredı derken hepsınden hıc mı kalmadan 45 almam lazım

pekı her sınavdan 30 kredı almam ıcın hepsınden 45 ve ustu almam mı lazım bırde benım 7 tane kaldıgım ders var mayısta gırcem tekrardan onları verırsem yıne de 2.5 senede bıtermı yok sa kaldıgım ders oldukca uzarmı yaznı her donem kaldıgın ders olsada daha sonra onları verırsem eger yıne de erken bıtermı

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

diyorumya alanını genel kültür yap,her seçtigin dersten 45 puan alırsan geçiyorsun,her dönem 30 krediden aşagı alma 2,5 yılda biter eger her dönem 25 falan al 3 yılda biter aşagı yukarı..ben 2008 de giriş yaptırdım 2011 agustos sınavında bitirdim diploma aldım oda daha diploma mezuniyet tarihi 2012 yazılı..

Üye
    akın85 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım tesekkur ederım ozamn benım 2.5 senede bıtmıycek 7 tane zayıfım var her donem hıc olmamassı lazım bırde benım alanım muhasebe sence bu alndamı kalmalıyım yoksa duzemı geceyımmm ilerisi için

Üye
    akın85 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben nerden calısayım ya verılen kitapların hepsini ezberledim hiç bir soru ordan çıkmadı nasıl çalışmalıyımm yardımcı olurmusun sen nasıl çalıştınnn

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

açık lise sitesinden geçmiş sınav sorularının tamamını indirin sınava 1 ay kala elinize bi defter bi kalem alın örnek/cografya dersi kaç dönem mevcut elinizde 10 döneme ait sorular var bu soruları deftere cvplarıyla beraber yazın hem aklınıza girer hem unutmazsınız,bu cografya bittimi o dersten kendinizi bi test yapın soruları cvba bakmadan kaç yanlışınız kaç dogrunuz var bakın her dönem sorularının cvplarına yanlışınız çoksa o yanlışları düzeltin...eger bu şekilde geçemezseniz bende bişe bilmiyorum derim kesin ve kesin 20 den asagı kredi almazsınız,,ben bu şekilde 25 alıyordum bazen 28 alıyordum..deneyin derim..kolay çok basit..

Üye
    akın85 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tskler sonbahar böyle denıycem bırde bakalımmm

Üye
    teamaker Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    İst- sultangazi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle herkese Hayırlı ramazanlar ve şimdiden Bayramınızı tebrik ederim. Açık lise ile ilgili bütün konular AOL MEB. de mevcut, Her türlü sorunuzun cevabı var arkadaşlar biraz Resmii yerden araştırın Kafanız rahat olsun. Benim eleştiri yine A.ö.l ye olacak. Temmuz dönemi sınavları bir hafta öne çektiler ve bi çok kişi madur oldu. Bende Pazar gününe yetişebildim zaten. iyi günler

Üye
    bsrkmk Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Meraba arkadaşlar. Benim sorularım olacaktı. Ben lise 1 de okuldan atildim. Sonra açık öğretim meslek lisesine yazıldim ise gittiğim için ordanda ayrıldım ve düz açık öğretim lisesine geçtim. Sadece 9 kredim var ve en kısa zamanda liseyi bitirmem lazım ve sonra Üniv de okumak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz nasıl bir yol izlemeliyim. Ve mesela 1. Dönemde sadece dil anlatım derslerini bitirsem sonraki dönem matematikleri bitirsem oluyormu ve cevap anahtari nasıl ?? Çok acil yardım istiyorum Lütfen hiç bir yerden düzgün bişey bulamadım. .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12