Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    huseyin abi buugne kadar kimse soruma cevap vermedii cagrii merkezi bile.... onlarda beni baska yere yonlendirdii.... gece gun sorumu orayada ilettimm ama daha cevap gelmedi... huseyin abi sorum su ben bu snee acik lisenin subat ayindaki sinavina tek girdim 2 ve 3 sianva giremdimm sebebi su yurt dsisina yerlestimm suan ben orta dogu misir kahiredeyim.... ben misrda devam edecgimi biliyordum... cunku miisrda orta dogu.... ama meger o sartlar msirda yokk simdi egiitmm yarida kaldii... yoksa bu sne mezun olcaktim son sinavda.. huseyin abi sizden istegim su ben turkiyey gelmiyecemm artik...gllesemde bi 4 sene sonra geliirmm ...acaba ben nasil alacamm su diplomayii misrda lamam gercekten mumkun degilmii ..... lise diplomasida bana laizmm,,,,,, cevalarin iicn simdidien tesekurler

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SAĞLIK KARNESİ ONAYI

Velisinin sağlık imkanlarından faydalanan öğrencinin sağlık karnesinin onayı İrtibat Merkezince yapılmaktadır. Kız öğrencilerimizin sağlık karnesi evlenene kadar onaylanabilmektedir. Kız öğrencimiz evlendikten sonra veya öğrencinin kendisinin bir işte çalışarak sağlık imkanlarından faydalanması durumunda sağlık karnesi onaylanmamaktadır. Erkek öğrencilerimizin sağlık karnesi 20 yaşını bitirene kadar onaylanabilmektedir. Erkek öğrencimizin bir işte çalışarak sağlık imkanlarından faydalanması durumunda sağlık karnesi onaylanmamaktadır.
    Ayrıca Kız veya Erkek Açık Öğretim Lisesinde okudukları dönem itibariyle 12. dönem üzeri (13 ve daha üstü) olan öğrencilerimizin Sağlık Karneleri onaylanmamaktadır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12