Sayfa 36 / 110 İlkİlk ... 263233343536373839404686 ... SonSon
Toplam 1640 mesajın 526-540 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hasan1907;

sistem biraz ağır işliyor ama bardağın dolu tarafını görün..ilköğtetim 8 yıl ama açık öğretimde 1 yılda mezun olabililirsin lise 4 yıl ama açık öğretimde 2.5 yılda mezun olabilirsin...slm..

Üye
    tek_mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    40°39'18.4"N 29°16'06.6"E
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba.
    ben Mehmet cam kemik hastası biriyim ve hiç bir şekilde yürüyememekteyim bu hastalık yüzünden bi çok kırık sorunuyla karşılaştım ve beni bu hastalık yüzünden okula göndermediler ama okuma yazma biliyorum ben şimdi dışardan ilkokul diploması almak istiyorum benim sorum bu diplomayı kaç yılda alabilirim ve nasıl alabilirim şuan 24 yaşındayım şimdiden teşekkürler...?

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Size en yakın Halk Eğitim Merkezi'ne başvurursanız 1 hafta içinde yapılan bir sınavla 2. Kademe Okur Yazar Belgesi'ni alırsınız.Bu belge ilkokul 5 diplomasının yerine geçer.Daha sonra yine Halk Eğitim Merkezi'ne başvurarak Açık İlköğretime kayıt yaptırırsanız 1 yıl içinde de Açık İlköğretim diplomasını alabilirsiniz.Daha sonra da Açıköğretim Lisesi'ne kayıt yaptırabilirsiniz.İşlemler çok kolay,en kısa sürede başvurmanızı tavsiye ederim.. Başarılar diliyorum..

Üye
    tek_mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    40°39'18.4"N 29°16'06.6"E
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim melek hanım çok yardımcı oldunuz.

Üye
    cankız21 Avatarı

Son Giriş
    17.08-2011
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb.melek hnm. ben bu yıl ygs ye girdim bnm için zor bi zamana denk gelmesine rağmen beklediğimin üstünde puan aldım açıköğretim istiyorum (evli olduğum için)puanım fazlasıyla yetiyor soruma gelince açıkliseden mezun değilim henüz ben kredim iyi durumda ama zorunlu dersler bitmedi şimdi durum nasıl olacak ağustostada sınav var onların sonucuda beklenicekmi tercih için mezun olmassam bi kaç ders kalırsa geçen yılki gibi ek sınav olurmu olursa bile hakkım yanarmı? yani yazık olmasını istemiyorum birde ben açıköğretim türk dili ve edebiyatı yada anaokuluöğt. istiyorum sanırım lysye girmem gerekmiyor değilmi sizce ne yapıyım?isterseniz öğ.nomu veriyim bakın sistemden durumuma.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

4 yıllık bölümler için ikinci sınava da girmeniz gerekmektedir. Ayrıca 3. Sınavın yani ağustostaki sınavın sonucu da dahil olacak,ek sınav belki düzenlenebilir daha belli değil. öğrenci numarandan bakamadım sistem açılmıyor,daha sonra hatırlatırsanız durumunuza bakarım,iyi akşamlar...

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

ilköğretimlerde kayıt yanilemeler 3 mayıs ta başlıyor....geç kalmayın ...

Üye
    y4sin Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    20.10-2010
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüseyin hocam mesleki acık ogretim lisesinde stajdan kac kredi alıyoruz.?yada stajdan kredi alıyomuyuz?iyi günler

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

y4sin;

staj puanı yüz yüze eğitim içindedir....toplamda 240 kredi alman gerekir...slm

YEDEK SALONDA SINAVA GİRMEYİ GEREKTİREN DURUMLAR

1) Zorunlu ikamet değişikliği olanlar (Doğal afet, kendisinin, eşinin veya velisinin tayininin çıkması, askerlik vb. nedenlerle ikametini değiştirenler),
    2) Folklor ve spor karşılaşmaları için başka bir ilde bulunanlar,
    3) Sınav tarihinde başka bir ilde olup da yolculuk yapamayacağını devlet hastanesinden alınan heyet raporuyla belgelendirenler,
    Yukarıda belirtilen şartlardan birini taşıyanlar il/ilçe sınav yürütme kuruluna, sınav tarihinden en az bir gün önce müracaat etmeleri durumunda bulundukları bölgede yedek salonda sınava alınabileceklerdir.
    NOT : Yukarıdaki şartlardan birini taşıyıp, Ankara#da ikamet eden ya da askerlik görevini Ankara#da yapan öğrencilerimiz yedek salon işlemleri için Gazi Hastanesi karşısında Konya yolu üzerinde bulunan Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Okulları İrtibat Merkezine (Halkla İlişkiler) 12 Mayıs 2010 tarihinden itibaren başvurabilirler.

Üye
    hasan1907 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    02.09-2012
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankara yenimahalle teknik ve endüstri meslek lisesi ivedik caddesi no : 25 bu okulda sınava gircem bu okula düşen var mı

Üye
    ismail3333 Avatarı

Son Giriş
    09.05-2010
    Saat
    18:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam Melek Hanım.ben mesleki açık ögretim lisesinde okuyorum.yüzyüze eğitimden bu dönem 32 kredilik dersim var.uzaktan eğitimden de 20 kredilik ders seçmiştim.ancak meslek lisesindeki koordinatör öğretmen yanlışlık yaptığımı ve toplamda 40 kredi alabileceğimi söyledi.daha önce böyle bişey başıma gelmedi ve ne yapacağımı bilmiyorum.çünkü hocamızın dediğine göre dersleri geçsem bile yüzyüze eğitim kredileri bu durumda kabul edilmezmiş.uzaktan eğitimin bir oturumuna girmesem bu dersleri almış sayılırmıyım.çünkü başka çarem kalmadı.ya sınava girmicem yada yüzyüze okuduğum 3 ay boşa gidecek.(öncelik yüzyüze eğitim kredilerimde.)

Üye
    caRicee Avatarı

Son Giriş
    07.05-2010
    Saat
    18:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ablacım öncelikle bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkr ederim.. ben mesleki açık lise 3 bölümdeyim kredim 75 şuan.. onla ilgili bir sorunum yok ama ben ilk dönem okula gitmedim çalıştığım için ve derslerden kaldım.. zorunlu alan derslerini geçtim notlarmda gayet iyiydi ama devamsızlıktan kaldım malesef.. bu dönemde 2 dersten kaldım yine devamszlıktan.. çalıştığım için gidemiyorum.. benim sorum şu kredim iyi sınavlardanda iyi alıyorum.. devamsızlıktan kalma diye bişey varmı bu olayda? notlarım gayet iyi sonuçta tüm sınaflara zamanında girip geçebiliyorum.. bide ilk dönem kaldım ztn 2ci dönemde 2 dersten kaldım.. bütün bir yılım gitmişmi oldu yoksa seneyemi alıcam kaldığım dersleri? çok kafam karışık bu konuda.. devamsızlıktan kalmayı saçma buluyorum notlarım iyiyken kalmak iyice deli ediyo beni..

Üye
    izmirgüzeli Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bişey öğrenmek istiyorum ;

Geçtiğimiz dönem milli güvenlik 1 dersini seçmiştim kitabın tamamına çalışıp başarılı oldum. Bu dönem milli güvenlik 2 dersini seçtim ama bakıyorum konular aynı benim kafam karıştı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İsmail,
    Bizim sınavlarımızdan alacağın krediyler yüzyüze eğitimden aldığın kredi farklı farklı yüklenmektedir,bizim sınavlarımıza gir,erteleme,yüzyüze eğitim kredini de okulunla sorumlu müdür yardımcınla görüşerek yüklettir...O kolay bişey halledersin...

Caricee,
    Sanırsam sen bana facebooktan da ulaşmıştın,ordan detaylı açıklamayı yapmıştım,kaldığın yerden devam edersin...

İzmirgüzeli,
    Konular benzer olabilir ama yine kitabın tamamından sorumlusun,zaten kolay 1 kredilik bir ders,geçersin...

Üye
    ismail3333 Avatarı

Son Giriş
    09.05-2010
    Saat
    18:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yardımlarınız için Çok Teşekkür ederim Melek Hanım.

Sayfa 36 / 110 İlkİlk ... 263233343536373839404686 ... SonSon

Başlığın Etiketleri