Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    a.bagbekleyen Avatarı

Son Giriş
    08.07-2010
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

özürlü üniversite öğrencilerine burs imkanı
    irtibat için :

ahmet bağbekleyen
    özürlüler vakfı
    sosyal projeler sorumlusu
    ahmet@ozurlulervakfi.org.tr

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Beyefendi vakfınız üniversite öğrencilerine aktardığı kaynağı "rehabilitasyon merkezi yapacağız" diye toplamıyor mu?

star TV de o hepimizi üzen trajedik 'yalvarma ve medya eliyle postmodern dilenme' icranızdan sonra kazandığınız paraların ne kadarıyla burs vereceksiniz merak ediyorum.

Kurumsal vizyonunuz içerik olarak "acındırmamaya" vurgu yapmasına rağmen her fırsatta demogojinin alasını yapıyorsunuz.

Doğrusu sizin gibi bir oluşumun engellileri temsil ettiği iddiasına sadece gülüp geçiyorum. Bir üniversiteli olmama rağmen sizden hiçbir şekilde burs almam.

Vakfınız, adından başlayarak, başkanınız olan o hanımefendiye kadar garabet ve ucube bir oluşumdan ibaret. Bu tür faaliyetler size yakışmıyor...

Bu arada aranızda bir "özürlü" var mı çok merak ediyorum...Yönetim kurulunuzda mesela...

Ya da topladığınız paraları ve harcamalarınızı şeffaf şekilde sitenizde yayımlamayı düşünür müsünüz?

Üye
    ali akabik Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    20.09-2009
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrhb ben işitme engelliyim eskişehır anadolu üni. kazandım engellier entegre yükseokulu bilgisayar operatörlüğü bölümüm yanlız sitenizden basvuru yaptım bilgiler doldurdum sayfanızı actıgımda burs sonucları cıkıyor sag kösede tc numaramı gırıyorum kayıt bulunamadı dıyor online basvuru kabul edılmıyormu yoksa eger kabul edılmıyor ıse nasıl basvuru yamam gerekıyor tşkler saygılarımla...

Üye
    cyeniceli88 Avatarı

Son Giriş
    01.03-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ali akabik;
    iş garantin var diyebilirim...
    eskişehirli olarak tebrik ederim 2.sınıfa gecen arkadaşlarım var senin ortamında
    hayırlı olsun
    tekrar tebrikler...

----------

Pegasus;

seni pek bir sinirli gördüm?
    hayırdır arkadaşım bilmediğimiz birşey varsa anlat bizde önlemimizi alalım sanada yardımcı olalım

Üye
    ali akabik Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    20.09-2009
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    inşallah kardesım hayırlısı olur bızlerde onun ıcın ugrasıyoruz iş guc sahıbı olmak cok zor inşallah ALLAH yardımcımız olur burs ımkanı nasıl faydalandı arkadsların 2 . sınıfdakıler gecen sene banada yardımı dokuna bılır inşallah görusuruz