Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ultraslan Avatarı

Gerçek Adı
    ferit kaya
    Son Giriş
    22.01-2014
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar geçende fakülte sekreteri rektörlüğe engelli öğrencileri bildirirken benim adımın daha yeni bildirildiğini söyledi. daha benden haberleri yokmuş, hayret bi şey.
    bu olaydan sonra benim aklıma bi soru takıldı: şimdi bize çıkan öğrenim kredisi geri ödemeli bazılarınada başbakanlıktan ödemesiz çıkıyo. geçende biri engellilere başbakanlık çıkar dedi ozaman bi yanlışlık yapıpta bizi es mi geçti bunlar? ösym daha bizi yeni öğreniyo yaw biz tercihte belirtmiştik halbuki valla siz bi aydınlatırsanız sevinirim şu olayı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

ENgellilere özel bi uygulama bilmiyorum. Ama tavsiyem, asla sla asla kredi almayın. Okul bittiğinde aldığınız krediyi aynen geri ödeyeceksiniz. Hem de beyaz eşya enflasyonundaki faiz oranlarıyla.
    İnsanlar bursla karıştırıp alıyor... Oysa bu apaçık borç/kredi. Bankadan tüketici kredisi almaktan hiç bir farkı yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    alp_alp Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öğrenim kredisine,başbakanlık kredisine başvurmuştum. Saedeec öğrenim kredisi çıkmıştı ve onu geri ödeyeceğimizi bilmeme rağmen çok sevinmiştik düşünün bir öğrencinin durumunu ailesinede söylemediğini ofofof :lol: Neyse bende krediyi 2 sene boyunca aldım. Çokta güzel yedik fakat birseyi unuttuk bunu geri ödemeyi. Aslında ölüm ve kazaydı bunları unutturan sebebler.. Şimdi büyük bir meblağ var ödenmeyi bekleyen faiziyle birlikte. Umuyorum daha fazla beklemeden ödeyebiliriz..

Üye
    sankha Avatarı

Gerçek Adı
    oktay
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Tibet
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walla yıllardır af çıkacak diye bekliyenlerdenim bende... ama şu af herkese çıktı şu krediyi kullananlara çıkamadı ya..dilekçe ve raporunuzla kyk ya başvurduğunuzda yüzde elli indirim uygulanıyor...daha göndermedim ama en yakın zamanda gönderecem ...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Başbakanlık bursu karşılıksızdı. 1996-1998 Yıllarında bu burstan faydalanmıştım. Fakat başvuru için çok uğraştığımı hatırlıyorum. Özürlülere öncelik tanınıyor. Bunun için Devlet Hastanesinden heyet raporu alıyorsunuz. Normal kişiler 6 Milyon TL. alırken ben 8 Milyon TL almıştım. Şimdi bilmiyorum değişiklik olmuş olabilir, o yıllarda karşılıksızdı.

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    02:08
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

öğrenim kredi borcunda % 80 iş göremez raporumla baş vurursam borcumun iptalini veya belli oranda indirilmesini sağlayabilir miyim ? eğer borcumda indirim yaparlarsa çok güzel olur . bu konuyu bilen arkadaşlar lütfen yorum yazın

Üye
    zekireis Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki Muhammet
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bende ünide okuyorum fakat bu olayı pek anlamış değilim aldığın ana paradamı indirim yapıyolar yoksa faizdemi indirim yapıyolar