Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 sene önce liseden mezun olmuştum.o zamanlar yürüyebiliyordum.başarılı bir lise hayatım olmuştu..-ilk össde istanbul bilgisayar mühendisliğini kazandım.ama kazandığım haberini aldıktan 1-2 ay içinde yürüme yeteneğini kaybettim.bu yüzden üniversiteye devam etmedim.bu sene tekrar gireceğim..allahın izni ile tekrar kazanacağıma inanıyorum..tek isteğim bilgisayar mühendisliği...

sizlere sorum..arkadaşlar elektrikli saandalye ile okumam sizce zor olur mu..artık bu şeekilde yaşamaya alışmam lazım tedavimiz çıkasıya kadar.faazla zaman kaybetmeden bir şekilde üni ye girmem lazım...

cevaplarınızı bekliyorum.

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım mutlaka üniversite hayatına devam etmelisin sadece ufak tefek mımarı sorunlar olacaktır.ancak bunlarıda rektörlüge ve dekanlığa baskı yaparak aşacagına emınım zaten bu konuda yasa var 1 çak yıl sonra tamamen yururlüğe girecek.Haklarını iyice öğrendikten sonra bunları sıkı bir takip ve yılmadan arayıp herşeyi lehine çevirirsin. SEnı başarından dolayı tebrik ediyorum, sende neler yapabilecegimizi kanıtlaman için iyi br örnek olmalısın.

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah başaracaksın ben güveniyorum sana kardeşim varsa bile engeller yıkacaksın.

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sakın ama sakın okumaktan vazgecme...sor oldugunu düşündüğüm için bende cok sene kaybettim...şimdi asla olamam dediğim noktadayım...bende bu sene kazandım üniyi istediğim bölümü...zor dediğim seyler bir sekilde halloldu...inan bana sen bişeyi ne kadar cok istersen ve onun için mücadele edersen o seyde sana dogru hızla gelir...vazgecince ne olacak daha mı iyi olacak sanıyorsun hayır inan bana öyle olmaz...sakın ama sakın zor olur diye vazgecme...

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ınsallah başarırsın,azımlı bırısın kardesım.Tekerleklı sandalye ıle okuyan bır suru arkadasımız var...yolun acık olsun.