Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sairyakamoz Avatarı

Gerçek Adı
    www.dijitalevren.com
    Son Giriş
    18.08-2015
    Saat
    22:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Açıköğretim halkla ilişkilerden 2 yıllık bir üniversiteden mezun oldum. 4 yıllık bir üniversiteye Dikey geçiş yapmak için ne yapacam? AOF ün sayfasında çok açıklamalı birşey yok malisef ...

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tam olarak bilmiyorum ama gördük duyduk ve bildiklerimi anlatayım:
    Bir üniversite ilan ile duyurur: dikey geçiş ile belirlenen bölüme belli sayıda öğrenci alınacaktır vs. Sende ilgili üniversiteye başvuracak ve sınava gireceksin. Üniversite dikey alımında bunun için belli koşul ve şartlar öne sürerler. Mesela not ortalaması, mesela ilgili bölümün 2 yıllık önlisans bölümlerinde mezun olmak, yaş sınırı(bazen yok) vs.

Dolayısıyla Lisans Eğitimi almak istediğin üniversiteyi takibe alsan iyi olacak.
    Not: Hürriyet gazetesinde ilanlar yayımlanıyor ara sıra oradan gördüm ve gördüğümü aynen aktardım. ayrıca bir arkadaş yapı ressamlığı bölümünden mezun olup yıllar sonra mimar olmayıda kafasına takmıştı. Geçen hafta dikey geçiş sınavına girdi. Yer Karaelmas Üniversitesi.