Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar istanbul üniversitesi açıköğretim fakültesine engelliden kayıt ücreti alıyorlarmı bilen varmı

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Almıyorlar ben kayıt yaptırdım.Ama aof kayıtlar bitti.

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

sanki uzatıldı diye duydum

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Arkadaş anadolu üniversitesinden bahsetmiyor. İstanbul üniversitesinden bahsediyor. Sitesine girip bakabilirsiniz.

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

@Salim G.

Pardon ozaman ya ben onu farketmedim.Bilmiyorum.Evet sitesine girip bakmak lazım iletişim nosu arayıp öğrenebilirsinizde..

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar istanbul üniversitesi kayıtları uzattı burada harç engelliden alınıyormu engel oranına göre alınıyormuş ne yatırdınız acaba

AYIT SÜRELERİ UZATILDI

İstanbul Üniversitesi Senatosunun aldığı karar ile:
    - İkinci Üniversite kapsamında Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesine kayıt yaptıracak öğrencilerin,
    - Yükseköğretim kurumlarında Ön Lisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlararası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik'in Ek Madde-1 ve Ek Madde-2'si uyarınca, yatay geçiş ile kayıt yaptıracak öğrencilerin,
    - Sağlık Alanında Lisans Tamamlama Programı ile Üniversitemiz Programlarına yerleşen öğrencilerin, kayıt evrakını teslim ve kayıtlarının alınması süresinin 2 Ekim 2015 mesai saati bitimine kadar uzatılmasına karar verilmiştir.

AUZEF'ten Engelli Öğrencilere İndirim Müjdesi

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) programlarında okuyan ve okumayı planlayan engelli öğrencilere indirim müjdesi geldi.Fakülte Yönetim Kurulunca alınan karar gereği engellilik oranı %40 veya daha fazla olan engelli öğrenciler, engelli olduğuna dair raporu AUZEF'e ibraz ettikten sonra 2013-2014 eğitim öğretim yılı bahar döneminden itibaren öğrenim gideri/materyal ücretlerinden engel oranı kadar indirim hakkı kazanacaklar.Kalıcı engelli öğrencilere uygulanacak indirim oranı, program süresi içindeki bütün dönemlere yansıtılacak.Geçici engele sahip öğrenciler ise her dönem başında "Sağlık Kurul Raporu"nu fakülteye ulaştırdığı takdirde uygulanacak indirim söz konusu döneme yansıtılacak.İndirimden Yararlanmak İsteyen Öğrenciler Ne Yapmalı?İndirimden yararlanmak isteyen engelli öğrenciler, "Sağlık Kurul Raporu"nu (aslını veya resmî kurumdan onaylı aslı gibidir fotokopisini) AUZEF'e ibraz edecekler.Raporunu ibraz etmeyen engelli öğrencilere herhangi bir indirim uygulanmayacak.Engelli olduğu hâlde kayıt döneminde raporunu ibraz edemeyen öğrenciler, raporunu ibraz ettikleri tarihte ilgili dönemde uygulanacak indirim tutarı ve iadeler kaleminden ödedikleri fazla tutar iade edilecek.İndirim Ne Zaman Uygulanacak?İndirim 2013-2014 eğitim öğretim yılı bahar döneminden itibaren uygulanacak. Önceki dönemlerde alınan öğrenim gideri/materyal ücretleri iade edilmeyecek.Kaynak: http://auzefhaber.istanbul.edu.tr/au...-indirimi.htmlHaber: Resul DEMİR

bu çok saçma degilmi