Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Resmi gazetede bugün yayımlanmıştır.Artık, Mesleki Açıköğretim Lisesi'nde,Açık Lise'de ve Açık İlköğretim Okulunda her yıl üç dönem yani 3 sınav yapılacaktır,hızlandırılmış olması ancak çok çalışırsanız paranız ve zamanınız açısından avantaj olacaktır,yani daha çok çalışmanız gerekli arkadaşlar,hayırlı olsun...

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

http://aio.meb.gov.tr/documents/yeni...k_aciklama.pdf

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    13:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüzün arkadaşıma katılıyorum a.ö.l sınavlarından engellilerden kayıt parası alınmamasını istiyorum inşallah en kısa zamanda engelliler a.ö.l sınavlarına ücretsiz katılabilirler

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bedensel engelli bir açıköğretim çalışanı olarak,engelli kardeşlerimin eğitim haklarından açıköğretimde ücretsiz yararlanmaları için ben çok mücadele verdim ama fiyatları yarı yarıya indirdiler,mahkumlara eskiden ücretsizdi artık onlara da ücretli.. ama dilekçeyle maillerle,bu taleplerinizi çoğunluk olarak bildirmenizde fayda var,umarım sonuç alırsınız arkadaşlar..

Üye
    ulas Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul/tuzla
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

ben meslek lisesinden tastik name ile ayrıldım düz lise olarak öğrenimime devam edebilirmiyim acık öğretim olarak tabi

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ulaş,Meslek lisesinin kaçıncı sınıfından ayrıldın,tam olarak detayıyla yazar mısın?çünkü Meslek lisesinde 2 dönemden fazla okumuş biri düz liseye kayıt yaptıramaz..

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

3 yıllık sisteme tabi bir öğrenci olarak şunu söylemek isterim ben sınavına giren parasını yatıran halk eğitime gidip işini takip eden bir öğrenci olarak 4 yıllık sisteme ğeçmeye gönlüm razı değil doguda hocalar sınav sorularını tahtaya yazıyı ne yapalım söyleyin sahterkarlıgamı gidelim soruyorum meb bakanlıgı azerbaycan ırak irandan öğrenci getirip okutuyo ben ülkenin vatandaşı olarak okuma hakkım nasıl elimden alınır anlamıyorum sizlerinde yorumunu alayım

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Jon,açık lise hızlandırıldı ayrıca bu yıl sonu mezun olmasına az kredisi kalan 3 yıllık öğrenciler için belki bir ek sınav da düzenlenebilir,azmini ümidini yitirme çok çalış...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kredim ek sınav için yeterli değil devlet verendir alan değil halk eğitime gitmeyen dersini seçmeyen işini takip etmeyen açıklise öğrencileri madur olmasınlar diye sınava girsinler diye her türlü fedakarlık yapılıyo bizim için ne yapılıyo dürüst vatandaş neden eziliyo ben 192 krediyi nasıl tamamlarım yaş ortalamız 30 dayandı ben 5 senedir ortaokul mezunu oldugum için iş bulamıyorum kredim ek sınava giricek kadar yüksekde değil tek çara avrupa insan hakları mahkemesine başvurmak

Üye
    yılmaz1 Avatarı

Gerçek Adı
    gürcan
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bn yüz yüze egitm göryrm daha önceki okudugm okuldan meslek kaydımı alıp başka okula gidebirmym birde bn her cumartesi pazar yüz yüze egtm göryrm hafta içi varmı egtm akşamları mesele yada gündüz...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Jon,
    Elbette sen de kendince haklısın ama mevcut sistemle ilgili şikayet ve sıkıntıların için ben birşey yapamam ki, www.aol.meb.gov.tr www.meb.gov.tr ve bimer adreslerindeki maillere şikayetini yazabilirsin,ama dediğim gibi bu yıl sonunda seninle aynı durumda olan tüm öğrenciler için belki bir kolaylık sağlanabilir....azmini yitirme,çalış...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yılmaz,
    Öncelikle hangi meslek lisesine geçmek istiyorsan oraya git ve mesleki açıköğretim olarak senin bölümünün orda olup olmadığını,geçiş yapıp yapamayacağını,kontenjan olup olmadığını,ve eğitimlerin hafta içi mi yoksa hafta sonu mu olacağını sor,alacağın cevaplara göre bürona da danışır geçişini yaparsın...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Melek Derya ASLAN belki bir kolaylık sağlanabilir diyosunuz nasıl bir şey ek sınav dışında farklı bir öneri yada yardım olucakmı biliyosunuz her sene ek sınav yapılır ek sınav yapılsa bile kredisi 130 ile 144 arasında olanlar için olur yapılırsa benim ek sınava girmek için kredim yetersiz umudumu kaybetmek istemiyorum acaba farklı bir şey öneri fikir düşünülüyomu 3 yıllık sistemdeki öğrenciler için bu konu benim en çok takıldıgım konudur bilgilerinizi ayrıtınsıyla bekliyorum en ince detayına kadar

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Jon,bu konuda defalarca msjlar yazıyorsun,sorular soruyorsun ancak ben bilgisini saklayan biri olsaydım zaten böyle bir forum açmazdım,sana yardımcı olabilsem,keşke elimden gelen bişey olsa,ama tüm bilgimi aktardım sana,ben sadece memurum,mevcut sistemi değiştirmeye veya düzeltmeye yetkim yok,ek sınav hakkında da net bilgim olmadığı için yanlış yönlendiremem,ek sınavların şartları her yıl Temmuz-Ağustos döneminde Ankarada komisyon tarafından belirlenmektedir,sadece sabırlı olmanı ve çalışmanı ve yetkili adreslere şikayetini bildirmeni tavsiye edebilirim....

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz benim 5 msj pes ettiniz benim yetkili yerlere binlerce msj başvurum vardır ama sonuç yok ben hakkımı arıyorum ararken insanlarıda sıktıgımın farkındayım ama unutmayalım bu yapılan işlem bir insan hakkı ihlalidir hiç kimse benim okuma hakkımı elimden alamaz madem beni askere gönderdiniz orada açıklise sınavlarına girmemi saglıycaktınız diyosunuz 3 yıl önceden sisteme gecildim arkadaşlar bizler normal lise öğrencisi degiliz o zaman onların haklarını neden bizlere vermiyolarla cekmiş meb bayragını oturuyo nedir bu cehalet nerde insanhakları hakkını arıyan suçlu oluyo nediyim daha

Üye
    yılmaz1 Avatarı

Gerçek Adı
    gürcan
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkür ederim verdiginiz bilgiler için iyi çalışmalar

Sayfa 1 / 3 123 SonSon