Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Üniversite sınavına girecek olan arkadaşlara nasıl bir çalışma yöntemi önerirsiniz?

Bu konuda tecrubesi olan arkadaşlarımız tecrubelerini paylaşırlarsa, Üniversite sınavlarına girecek arkadaşlara sanırım yardımları olacaktır.

Üye
    ilsec Avatarı

Son Giriş
    04.02-2010
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara*Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben öss yi tamamen soru çözerek kazandım.eğer branşınız sözelse sözele ağırlık verin.Sayısalla boş yere oyalanmayın.Hep derler matematik yapmadan öss kazanılmaz.Hayır sakın böyle boş laflara aldanmayın.Millet sistemi bilmiyor ve matematik kazandırıyor sanıyor.Mesela ben sözelciyim ve full sözele çalıştım.Çünkü bana 1 türkçe sorusu 2.30 puan verirken; 1 matematik sorusu 0.500 gibi bir puan veriyordu.Ben sınavda sözele ağırlık verdim çalıştım ve sözel yaptım.Sadece 1 tane matematik sorusu yaptım
    Yani diyeceğim şu ki;sizin bölümünüz neyse ona göre çalışın.Gereksiz bilgilerle beyninizi meşgul etmeyin.5 sene önce öss de bu şekilde çalışarak 325 puan aldım.Şimdi ise öğretmenim.Başarılar diliyorum.Bol bol deneme sınavı çözün.