Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    .Filozof Avatarı

Son Giriş
    16.08-2017
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçtiğimiz ay aöf bürosundan öğrenci kimlik kartımı aldığımda orada bulunan vakıfbank tan bir bankacı istersen öğrenci kimlik kartını bankamatik kartı olarak ve alışverişlerinde kullanabilirsin ücretsiz olarak dedi. Bunun için hesabı aktifleştirmemiz gerek dedi ve bana Form imzalattırdı ve kimlik bilgilerimi aldı. Ama 1-2 gün önce telefonuma şöyle bir mesaj geldi:Sayin....... Vakifbank World Kredi Karti basvurunuz onaylanmistir. Kartiniz en kisa surede teslim edilecektir. VAKIFBANK --Fakat bana kredi kartıyla ilgili bilgi vermemişti adam ben öğrenci kimlik kartı için sandım . Şimdi bu kredi kartı nedir ne işe yarayacak? Ve herhangi bir ücret alınırmı? Nasıl iptal ederim?

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

Aöf öğrenci kimlik kartınızı vakfbank bankamatik kartı olarak kullanabilirsiniz ancak öncelikle şubeye giderek kendiniz kartınızı açtırmanız gerekirdi. Kartın kredi kartıyla bir alakası yoktur sadece bankamatik olarak kullanılır kendiniz para yatırır kullanırsınız, aslında kullanmamanız en mantıklısıdır. Vakıfbanktan bankacının size doldurtup imzalattığı form kredi kartı talep formu olduğu için size o tür bir mesaj gelmiştir. Eğer kredi kartını kullanmayacaksanız size kartı getiren kurye yetkilisinden kartı almayın almış olsanız bile hiç kullanmayın ve iptal ettirin kart aidatı vs ile boş yere uğraşmayın

Üye
    .Filozof Avatarı

Son Giriş
    16.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bana kredi kartıyla ilgili bir şey dememişti. Formu imzaladığım için almam gerekecek kartı.

Üye
    .Filozof Avatarı

Son Giriş
    16.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Az önce kurye kredi kartını getirdi almadım.inşallah bir sorun olmaz.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tekrar gelebilir sizde tekrar gönderin almayın bu arada bankanın müşteri hizmetlerini arayıp istemediğinizi belirtin problem biter