Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MacCarthy Avatarı

Gerçek Adı
    Burak Şen
    Son Giriş
    06.08-2014
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba.

Ben Otomasyon Teknolojileri okuyorum lise bitince Üniversite olarak 2 yıllık mekatronik dalına geçmeyi dikey geçişle yani planlıyorum ama endişelerim var 2 yıllıktan birşey olmaz diyor herkes bende 4 yıllık yapmayı düşünüyorum bir sınavla sanırım 4 yıllık oluyormuş bu konuda bilgim yok yardım edermisiniz? Birde eski bölüm şefim belli bir ücret karşılığında 2 yıllıktan 4 doğrudan aynı Bölümü 4 yıllık okuyabiliyormuşuz? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Üye
    CengizYurek Avatarı

Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Belirsiz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dgs ile geçiş yapıyorsun sanıyorum üst öğrenim olarak uçak mühendisliği, mekatronik ve robot mühendisliğine geçiş yapabiliyorsun. tabi bunlar öyle kolay kazanılacak bölümler değil. DGS Sınavında 80 matematik 80 türkçe soru çıkıyor bunların yarısından fazlasını yapman gerek.

Bu arada 2 yıllık mekatronik bitiren kuzenim var. maalesef boş dolanıyor etrafta. kendini geliştirme yeteneği maalesef yok. eğer sende kendini geliştirmeyeceksen okuma...

Üye
    MacCarthy Avatarı

Gerçek Adı
    Burak Şen
    Son Giriş
    06.08-2014
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende boşta kalmamak için 3D Studio Max,Autocad animasyon dersleri alıyorum biliyorum kendi bölümüm boş olucak acaba bu animasyon ile ilerde iş bulabilirmiyim??