Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mazaoz Avatarı

Gerçek Adı
    Zahit
    Son Giriş
    24.07-2014
    Saat
    03:21
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar. Bikac gundur forumu takip ediyorum araniza isitme engelli arkadasiniz olarak yeni katildim. Benim merak ettigim konu su; simdi ben uni tercihlerimde ilk siraya bogazici edebiyat yazdim benim siralamam 4700kusur bogazicinin siralamasi 2000kusur rehber hocam siralamalar bu sene baya gerileyecek dedi 3000kusura gerileyecek desek aradaki farki engelli statusunde olmam kapatip orayi kazanmam mumkun mu? Sinava en basta basvururken engelli oldugumu belirtip saglik raporumu falan gondermis olmam yeterli mi yoksa ayriyeten sonradan bi belge gondermis olmam gerekiyor muydu? Simdiden tesekkurler

Üye
    mrvinl_ Avatarı

Son Giriş
    02.04-2015
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    las vegas :D
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üniversite kadrosunda engelli alımı için bir avantaj yok diye biliyorum ben ama yanlış da olmasın tabi

Üye
    mazaoz Avatarı

Gerçek Adı
    Zahit
    Son Giriş
    24.07-2014
    Saat
    03:21
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sonuclar belli oldu arkadaslar bogazicini kazandim sonuc olarak engelli arkadaslarimiza yerlestirmede imtiyaz oldugunu soyleyebilirim