Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    .Filozof Avatarı

Son Giriş
    16.08-2017
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, Ekpss ORTAÖĞRETİMDEN 93 puan aldım sıralamam 275 şimdi ben 1 yerleştirmede tercih yapmasam 2. tercihlerde yerleşmek istesem bir sorun olur mu?

Ben pdr istiyorum. Hizmetli olarak çalışmak hiç istemiyorum seçersem çok mutsuz olacağımdan eminim. 2013 te tm3:345 2014 tm3:370 puan (adana pdr 400 puan) son bir kez daha hazırlanmayı düşünüyorum.kazanamama durumunu da düşünerek bu sene aöf den bir bölüm okuyacağım ön lisans mezunu olmak için. En azından bir dahaki ekpss de memur olarak tercih yapabilirim. Sizce seneye pdr için hazırlanmalı mıyım? hangi bölümü okursam sonuçta ön lisans muzunu olacağımdan en kolay bölüm hangisi sizce? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim kafam çok karışık

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

keske bana kadro gelseydıde hızmetlı degıl çöpçü yapsınlar razıyım iş atanmak valla kardes puanın cok guzel kesın atanırsın allah yardımcın olsun

Üye
    tek_mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    40°39'18.4"N 29°16'06.6"E
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yapabilirsin iki yıl yani bir sonraki ekpss sınavına kadar puanın ve tercih hakkın durur...

Üye
    mssql Avatarı

Gerçek Adı
    yok
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Puanlariniz guzelmis. Ben sizin yerinizde olsam ilk etapta universite hayatima onem veririm.2016 da bir sinav daha yapilacak.Sizin bilgileriniz taze olacagi icin yine ayni yada yakin puanlari alirsiniz. Ama diger taraftan memur olup AOF okumakta var.Ne olursunuz nereye kadar oda tartisilir.Yasiniz onemli bence, 22 yas ustuyseniz memur olun altiysaniz okuyun derim.

Ben de Bil Programciligi okuyorum. Zaten programciydim diploma alayim dedim, 2015 te bitecek insallah.Tekniker kadrosu GIH ten daha iyi sonra 3 yada kuruma bagli yil beklemektense calisir direk girerim diyorum.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    filizofsun iyi bilirsin. 1 tercihte istediğin güzel pozisyon yoksa yapmayıver. Herkes çöpçü olmak ister hizmetli olsam razıyım der. Tabii ki her yiğitin gönlünde bir aslan yatar.
    1. tercih de beğendiğin pozisyon yoksa başkasının hakkını yemezsin yapmazsın. Varsa o zaman sansını denersin. İstediğin ilde çıkmazsa bahtıma dersin...
    2. tercihde varsa yaparsın...