Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mitnick Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    19.06-2014
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar ben ımamhatıp teyım lıse 1 de sınıfta kaldım lıse 2 yı bu sene bıtırdım 3 e gectım ben seyı merak edıyorum herkese sordum kımse bılmıyo ben sımdı acık lıseye gecsem 1 senede bıtırebılme ıhtımalım varmı yardımcı olun lutfen ?

Üye
    ilk.yaz.. Avatarı

Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Açık lisede de kredili sistem mevcut. Bir senede toplam üç kez kayıt yenileme ve sınav oluyor. Toplam da 190 krediyi tamamlayan mezun oluyor.Sizin son seneniz kaldığı için alacağınız kredi düşüktür. Her dönemde 30 kredi alırsan bu da en az 25 dersi çalışmak demek. Bir senede bitirme şansınız var ama en net bilgiyi halk eğitim merkezlerinde alabilirsiniz.

Üye
    turab Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Açık liseden mezun olman için gereken tüm krediyi, 1 senede alsan bile, 11. ve 12. sınıfta yüz yüze alan ortak dersleri var, onları 2 sene içinde alabilirsin diye biliyorum. Senin yapacağın en iyi şey, kendi okuluna git, açık lise ile ilgilenen müdür yardımcısına sor. Sana en sağlıklı cevabı o verir..