Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim %80 psikoz rahatsızlığım var ömss ile lise mezunu olarak memur oldum çalışıyorum fakat üniversite iktisat terkim. okul içimde ukde kaldı keşke işletme seçseydim o zaman iyileşirdim diye düşünceler oluyor.ayrıca aöf işletme 2. sınıf öğrencisiyim ne yapabilirim

Askıda Üyelik
    butterflyeffect Avatarı

Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    yurt disi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    31

yuzde 40 dayim calisacak durumda hissetmiyorum kendimi yuzde 80 le nasil calisabiliyorsunuz ....hastalik iki nedenle olur 1 cevresel faktorler digeri genetik faktorler eger genetikse ne olursa olsun hasta olacaktin iktisat okumak bahane.. tetiklemis...

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

kemik bünyeleri farklıdır butterflyeffect zira erkeklerin kemik münyesi hanımlardan daha kat kuvvetlidir. volkano39 rahatsızlığın acısından baktığımda iktisat okumaktan gerçekten hata etmişsin. işletmede okusan çalışmaktan zorlanırsın. bir kurum içersinde işletmede yapabilçen en iyi iş bir mağazada yönetici olarak çalışırsın buda seni çok yorar. en rahat işin ise kendi dükkanını acar çalışırsın. Allah c.c. yardımcın olsun güç kuvvet versin kardeşim. Başarılar.

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya aynen bende AÖF İktisat fakültesi Uluslararası ilşkiler bölümünü okuyorum (4 yıllık) gerçekten bende pişman oldum ve 2. sınıftayım yani 1 de olsaydım direkt bırakırdım.