Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    çiçekk
    Misafir Üye
    çiçekk Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben dilekçe göndereceğim ama kredi no mu bilmiyorum nereden öğrenebilirim??????? ayrıca dilekçeyi hangi adrese göndermem gerekiyor???

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Şu linkten öğrenebilirsin sanırım: KYK, Burs veya Kredi Numarası Sorgulama | e-Sorgulama.com

Şuradan da T.C.YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KREDİ İLE İLGİLİ SORU/SORUNLAR İÇİN Elektronik Posta İle dilekçeni gönderebilirsin..

Üye
    8nlfr8 Avatarı

Son Giriş
    22.07-2010
    Saat
    11:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,2 yıldan beri öğrenim kredisi almaktayım ama bu yıl okulu bıraktım tekrar tercih yapıcam.krediyi iptal etmek istiyrm dilekçeyi nasıl gönderiyoruz.ayrıca baska okula basladığımda tekrar basvuru yapabilirmiyim.yeni okula basladığımda bu 2 yıllık borcumu nezamn ödemeye baslıcam.beni en kısa zamanda bilgilendirseniz sevinirim .tesekkürler

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Soruların beni aşıyor.. İstersen yukarıda verdiğim linke tıklayarak KYK'ya sorabilirsin..
    Dilekçeni
    Yurtkur - Kredi Dairesi Başkanlığı
    Cemal Gürsel Caddesi No : 61
    06590 CEBECİ/ANKARA
    adresine iadeli-taahütlü de gönderebilirsin..

Üye
    songüll Avatarı

Son Giriş
    13.08-2010
    Saat
    13:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb acil cvp istiorum.

ben başbakanlık bursu alıyordum ve malesef takıntılı hocam yüzünden tam 4 dersim kaldı. bu yüzden bursum kesilecek. krediye dönecekmiş. ailem istemior krediyi. iptal etmek istiorum. ne yapacağımı bilmiorum.
    ama diorum ki kim bnm notlarımı takip edecek .belki de dönmez krediye ne dersiniz. yada kredi alsam şuana kadar aldığım burslar da krediye dönüor mu.dönmeyecekse belki kredi alabalirim ama şuan 1600 lira almış gözüküorum.şayet bu bursları krediye döndürürlerse çok kötü olurrr

lütfen cvp verinnn

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

aman cocuklar yerken iyi olsada odemesi size kaliyo universiteyi bitirince sanki cok para kazanacak gibi aliyorlar issiz bile olsaniz odemek zorundasiniz
    oysa velilerden ne koparirsaniz ona sukur deyin yarin kazanacaginiz paraya ipotek koymayin
    odemeye baslayinca yeni mezun birinin her 3 ayda iyi bi yekun tutup butceyi allak bullak ediyo fazladan artik velilerde kendi paranizi kazandiginizdan yardim etmeleri ehhh iste.

Üye
    songüll Avatarı

Son Giriş
    13.08-2010
    Saat
    13:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe;
    peki bursumun iptali için bi dilekçe örneği nasıl yazılırr? bilen var mı

Üye
    Celil Avatarı

Son Giriş
    27.08-2010
    Saat
    04:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BÜLENT BEY (oturan boğa) ; ben bu sene lisans eğitimimin 2. yılından önlisans diploması alarak ayrıldım şimdi açıkögretimden kalan 2 yılımı tamamlayacağım..
    öğrenim kredisi alıyorum ve bunu iptal ettirmek istiyorum.. bunu ne zaman ödemeye başlarım bilginiz var mı? ve bunun için bana bir dilekçe örneği verebilir misiniz?

Üye
    burak55 Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    11.09-2010
    Saat
    14:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba herşeyden önce böyle bi site ile bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürü bir borç bilirim..Ben 2007 yılında burs almaya başladım ve bu zamana kadar param bankaya yatmakta fakat ben yaklaşık bir yıldır bu parayı çekmiyorum.Kredinin iptali için nasıl bir işlem şeması izlemem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler..

Üye
    liyenda Avatarı

Son Giriş
    15.09-2010
    Saat
    09:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba yazılanların hepsini okudum ; ama yine de anlamadığım bazı noktalar var yardımcı olursan çok sevinicem.
    ben de 2008den beri kredi alıyorum.bu sene okulu bırakıp başka bir okula kaydımı aldım.krediyi de iptal ettirmek istiyorum.bana söylenen internetteki yazışma adresine bir dilekçe göndermem.sizin dediğinize göre internetten bir dilekçe göndermem daha çabuk mu cevap almama neden olur ?
    ayrıca borcumu ödeme konusunda yüzde otuz indirim yüzde elli zam tefe vs. demişsiniz.benim borcumu 2014te ödeyeceğim söylendi.sanırım okulum o zaman biteceğinden..(?) ama ödeme konusu nasıl olucak nasıl daha avantajlı olur ya da nasıl haklarım var birileri düzgün ve ayrıntılı biçimde açıklarsa çok sevinirim.

Üye
    peker043 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    11.02-2011
    Saat
    15:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Elektronik posta ile yazdım site hatalı erorr veriyor napacam ben

Baben;
    vermiş olduğu link hatalı elektronik posta için T.C.YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ kullanabilirler.

2009-2010 yıllarında ben burs aldım 2010-2011 de bursum iptal oldu ama benim bursum 07/10/2010 da krediye dönmüş; fakat burs iptal oldu diye bana haber 2011 de geldi 4 ay borçlanmış oldum. Bu durumda ne yapmalıyım bana yol gösterin itiraz etsem kabul görürmü. Elektronik posta da belirttim ama bu vukudan ben zararlı çıkacak gibi görüyorum kendimi. Teşekkürler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12