Sayfa 84 / 129 İlkİlk ... 347480818283848586878894 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 1.246-1.260 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    OGUZ.DEMİRCİ.06 Avatarı

Gerçek Adı
    oğuz
    Son Giriş
    20.11-2014
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba ben ortaokul mezunuyum liseyi dışardan bitirmek istiyorum ama çalışıyorum nasıl bir yol izlemem lazım ve kayıtlar nezaman, özel mesaj ile bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler..

Üye
    zeynep0691 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2009
    Saat
    17:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam bana... Genel Kültür bölümü sandığın gibi kolay değil artık,ben sana kesinlikle sosyal bilimler bölümünü tavsiye ederim...
    dediniz neden zorlaştı bu genel kültür ama sözel bölüm de de alan dersi var ben alan dersi görmek istemiyorm yardım edin bana

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

cevapladığını için teşekürler hocam benim bir ufak sorunum daha olcak ben hava harp okumak istiyorum yani pilot olmak istiyorum ama şartları okudum sayısalcıları alıyorlarmış acabu yeni sistem öss içinn bu hava harp okulundada değişiklik olcakmı alan orda da kalkacakmı çünkü benim alanım eşit ağırlık

Üye
    çılgıntürk Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saolun hocam ancak benim muaf dersim bir tane oda görünüyor
    görünmeyenler zorunlu derslerim

Üye
    conqueror78 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2010
    Saat
    12:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hcam ben anadolu unv aöf bankacılık ve sigortacılık kazandım sımdı ben orayı kaydımı bıraz gecıktırsem 2.tercihlerı yapma sansım varmı?birde öss puanım dusuruyormu aöf okumak?
    tşkler.

Üye
    zeynep0691 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2009
    Saat
    17:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam bana... Genel Kültür bölümü sandığın gibi kolay değil artık,ben sana kesinlikle sosyal bilimler bölümünü tavsiye ederim...
    dediniz neden zorlaştı bu genel kültür ama sözel bölüm de de alan dersi var ben alan dersi görmek istemiyorm yardım edin bana peki alan dersi görünce lise 2 de ders seçemicez mi eğer ders seçersek alan dersi ne olacak bilgi alabilir miyim

Üye
    gamze1987 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    18:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saoollun hocam peki ben salık teci etsem yda cocuk gelişciyi bunar iççin napmam lazım kayıt yenelmede bunarı söylememi gerekiyor tşkle

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

OğuzDemirci,
    Özel mesajla bilgi veremem,buraya yazıyorum,kayıtlar başladı,Halk Eğitim Merkezine başvurmalısın.. Detaylı bilgiler www.aol.meb.gov.tr adresinde mevcuttur...

Geredeli,
    Çıraklık eğitimi örgün-yaygın eğitime geçmez,sadece mesleki alanda uzmanlaşmanız ve iş kurabilmeniz için sertifika verirler,Lise okumak için Açık Lise okumalısın,kayıtlar başladı,Halk Eğitim Merkezi'ne başvurmalısın..

Babalık,
    Kaydını yenilediyse öğrencilik haklarından faydalanabilir,ancak bu birçok lde doğru olarak uygulanmamaktadır,haklarınızı arayın..

Gamze1987,
    Bölüm veya okul değiştirmek istiyorsan bugünlerde bürona başvur,danış onlar seni yönlendirecektir..

Zeynep0691,
    Lütfen defalarca cevap verdiğim halde aynı soruyu sorup durma!!Genel kültürde ortak kredi şartı var o nedenle artık zorlaştı,bunu sana daha önce de açıkladım,artık bu konuda soru sormanı istemiyorum!!

Beyazgeceler,
    Yeni sınav sistemi hakkında tam bilgim yok,ancak sanırım eşit ağırlıkta da tercih edebileceğini düşünüyorum..

Arkadaşlar,
    Kuralları defalarca hatırlattığım halde uymuyorsunuz,Sorulara kimse cevap ve yorum yazmasın,defalarca aynı soruları sormayın,lütfen!!Kurallara uymayanların mesajları silinmiştir ve silinecektir!!

Üye
    gamze1987 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm hocam cocuk gelişim okkumak isdiyorum bunu iççin ne yapmalıyım havta sonnarı kız meslek lisesinde dersi veriyorlarmış ögrendim amma ben gidememki cocum var cocumu bırakıcak kimsemde yok napıcam cocukla gide bilsem keşke kabul ederlermi hocam nolur yardımcı ollun dersi allamasam ne yapmalıyım lise meslek okkudukdan sonra sıtaş nerde göre bilirim??cevabınız iççin tşkler

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Unfeeling,
    1 Eylül-22 Ocak arası Açık İlköğretim kayıtları yapılacak,Eylül'de büroya başvurmalısın..
    Gamze,
    Yüzyüze eğitimlere katılmazsan mezun olamazsın,çocuğun büyüyünce kayıt yaptır,stajı meslek lisesi belirler,daha sonra usta eğiticilik için sertifika almak için kurs göreceksin...Ama çocuğun varsa önce çocuk..
    Battusay,
    Diploma notu yükseltmek gibi birşey yok bizde,olamaz da ,kredilerini tamamlar ortak derslerini de verirsen sistem zaten otomatik mezun ediyor,mezun olursan da ikinci bir ek sınava diploma notu yükseltmek için giremezsin...Mezun olduktan sonra tekrar meslek lisesine kayıt yaptırman lazım ama 1 yılda bitiremezsin, 3 yıl okuman gerekiyor,derse devam mecburiyeti var...

Üye
    gamze1987 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tmda hocam amma cocuym büyüne kadar meslek lisesini bitiriyim isdiyorum bitirdikden sonra cocuk gelişim iççin sıtaş görüyüm diyorum böyle bir şansım varmı yoksa yapacak bişey yok şimdi 4 sene liseyi okkuyupda sıtaş göremesem emmeklerim boşa gitmesini isdemiyorum gercekden cok isdiyorum ben şöyle biliyoru liseyi bitirdikden sonra ikisene sıtaş görüyormuşuz bunu aslı varmı bilmiyorum???

Üye
    batuhan35 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2009
    Saat
    13:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam merhaba ;

ek sınav soru ve cevapları hangi tarihte nete yansır?

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam saygılar 8.9 ağustos soru cevap anahtarı ne zaman yayınlanabilir...... sınav sonuçları ne zaman açıklanabilir....... ikinci bir ek sınav için olumlu gelişmeler varmı hocam olurda ikinci sınav yapılırsa şart aranırmı eğer olurda ek sınav yapılırsa sınav tahmini ne zaman yapılır saygılar hocam

Üye
    inprc Avatarı

Son Giriş
    08.11-2009
    Saat
    12:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınav sonuçları açıklandı arkadaşlar. dönem dersleri bölümünden sonuçları görebilirsiniz.

Üye
    elif232 Avatarı

Son Giriş
    16.09-2009
    Saat
    21:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar ben sosyal bilimler okuyorum 3 yıllık son butunleme sınavından sonra toplam kredim 149 oldu 144 ü geçmiş oldum ancak alan kredim 62 64 ü geçemedim malesef bu durumda dönem tekrarımı oluyor lutfen cevap veriniz ??? Toplam kredi alan kredisine katkı yaparmı alan kredisinden 2 eksiğim var ancak toplam kredide 5 fazlam var yardımcı olunuz

----------

Sisteme girdiğin zaman bitirmişmi gözüküyosun yada sisteme giremiyomusun ozaman ben biteremedim mezun olduğun için giremiyomusn

Sayfa 84 / 129 İlkİlk ... 347480818283848586878894 ... SonSon