Sayfa 67 / 129 İlkİlk ... 175763646566676869707177117 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 991-1.005 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Jon,
    Kredin yetersiz,resmi bir bilgiye gerek yok ki,görünen köy kılavuz istemez yani!!!
    Okyanus,
    Tercih tarihlerini uzatabiliyorlar,o da olmazsa ek kontenjan da var,işin orasını merak etme,sen mezun olmaya bak hele..

Fırat,
    Evet seçebilirsin,kurtarabilirsin...Kayıt yenileme Ekim'de sınav Ocak'ta..

Gamze,
    Kalmadın ki sen,bizde geçmek kalmak yok,hem daha yolun çok başındasın,henüz bir zararın yok,üzülme,ama çalışsaydın başarılı olurdun,çalışmamışsın,biraz çalış,hem eşin de olsa hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsin,boşver...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi geceler hocam nasılsınız mesajlarıma cevap verdiginiz için tşk ederim iyi niyetinizi vermiş oldugunuz emegi hiç bi zaman köteye kullanmıycagımı bilmenizi isterim hayırlısı olsun hocam artık herşeyine akışına bıraktım zamanla hepsini görücez iyi geceler hocam

Üye
    Ckurt Avatarı

Son Giriş
    31.07-2010
    Saat
    12:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam bi şeyi mrk ettım 4 yıllık sosda ülkeler coğ varmı daha önce sormustum görmedınızmı yoksa bilmiyormusunuz ondan tkrarladım

Üye
    fırat0707 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2009
    Saat
    12:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam cok tskr ederim sizede zahmet oldu.hocam peki muaf olunca yani 1.dersi 3 kez gecemedin ozaman o dersten kalıyomusun,geciyormusun ben muaf'ı:bağışlanmak affedilmek anlamında biliyom..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kalmak,geçmek yok,defalarca yazdım bunu!!!! Sadece kredi kazanamazsın,kredi barajını aşmayınca da mezuniyetiniz gecikir....

Üye
    akheron Avatarı

Son Giriş
    11.07-2009
    Saat
    19:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ıpek hocam onumuzdekı sene 3 kez yapılıcakmıs sınav en sonu agustosta sanırım ama oss sınavına gırsem kazandım dıyelım kayıt olamıcam sonucta dıploma elımde olmıcak .suan 119 kredım var 47 alan kredım var sızce mezun olabılırmıyım cunkı dersanaya yazılmak ıstıyorum ...bıde ev sınava kac kredısı olanlar gırıcek .sımdıden tesekkurler

ipek hocam muaf dersler ve zorunlu dersler var ne demek

Üye
    gamze1987 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    18:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam cok saaoollun iççimi rahatlatınız salıcakla kalın

Üye
    tiyatro Avatarı

Son Giriş
    13.10-2009
    Saat
    18:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA İPEK ABLAM.Ne kadar güzel birşey yapıyorsun biz gençlere ışık tutuyorsun.
    Ablacım ben 18 yaşındayım hayatımda yaptıgım en büyük hatayı yaptım ve 2 sene üst üste kalarak tasdikanemeyi elime aldım.Ve 2 sene önce açık liseye kayıt yaptırdım.O sene ki sınavlara giremedim ablacım çok istedim girmek ama ailevi sorunlar beni dışara bile çıkaramadı.Ve geçen sene kayıt yenilemeye gittim MESLEKİ AÇIK LİSEYE kayıt olmak için orda ki kişiler ; zamanı geçti seneye gel dediler.

BENDE BU SENE KAYIT OLCAM ALLAHIN İZNİYLE AMA GİTTİM BU SENE AÇILIR MI BİLMİYORUZ DİYE BİRŞEYLER SÖYLEDİLER ANLAM VEREMEDİM ABLACIM YÜZ YÜZE EGİTİM ALMADAN AKŞAM SANAT OKULUNAA GİTMEK İSTİYORUM BEN TİYATRO AŞKIYLA DOGDUM İYİ BİR TİYATRO SANATÇISI OLMAK İSTİYORUM NEREYE GİTMEM LAZIM ABLACIM ? DÜZ AÇIK LİSE DIŞINDA ...TİYATRO BÖLÜMÜNE YAKIN ABLACIM HALK EGİTİM MERKEZİNE GİDİYORUM KİMSE KONUŞMUYOR BENİMLE SENİ DUYDUM GELDİM SİTEYE ALLAH RAZI OLSUN İPREK ABLAM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Üye
    Ckurt Avatarı

Son Giriş
    31.07-2010
    Saat
    12:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tiyatro, benımde senın gibi arkım var bnde tiyatronun içindeyım liseyi hmn bitirip össde barajı geçip konservatuar sınavına gir

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Akheron,
    Dersaneye yazıl sen,bu sene eksınava giremezsin,seneye mezun olursun,kredin iyi durumda,ayrıca senin sorduğun diğer soruların hepsi defalarca forumda soruldu,çok cvpladım bu soruları,önceki mesajları incele biraz,artık defalarca aynı cvpları vermek istemiyorum,ben de yoğunum,anlayışla karşılamanızı ve biraz okuyucu olmanızı bekliyorum arkadaşlar...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tiyatro,
    Tiyatro bölümünü istiyorsan meslek lisesinde açıköğretimde öyle bir bölüm bulamazsın,ancak genel liseden ünv sınavına girerek konservatuarı tercih edebilirsin...

Üye
    batuhan35 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2009
    Saat
    13:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam çok teşekkürederim.. bir sorum daha var.Orta öğretim not ortalamasını nasıl hesaplıyorsunuz?Yıl içerisindeki toplam başarı oranına göremi,bağlı bulunduğun yere göremi yoksa bireysel başarı oranımı.

Üye
    freezer Avatarı

Son Giriş
    28.06-2009
    Saat
    19:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar
    Mezuniyet dönemi : 2008:2
    Diploma Tarihi : 18.05.2009

yukarıdaki bilgilerden mezun olduğumu anladım da, sınava girdiğim derslerin sonuçlarını nasıl öğrenebilirim?

Birde diploma notum : 60.35

Üniversiteye giriş sınavlarında bu notun etkisi nedir? Bölümüm sosyal bilimler
    teşekkürler

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Batuhan,
    Diploma notu okuldaki derslerin ortalamasına göre hesaplanmakta, ağırlıklı ortaöğretim başarı puanı ise diploma notu+ ösymnin her yıl belirlediği katsayılara göre hesaplanmaktadır.Ben böyle biliyorum,yine de ösym kılavuzlarında detaylıca yazıyor,araştır istersen..
    Freezer,
    Tüm sınav sonuçlarınızı öğrenci girişinden solda menüde dönem dersleri yazan yere tıklayarak öğrenebilirsiniz...Diploma notunuza göre ağırlıklı ortaöğretim başarı puanı hesaplanmaktadır,dolayısıyla ne kadar yüksek olursa össde o kadar avantaj sağlayacaktır...

Üye
    siproheptadin Avatarı

Son Giriş
    29.06-2009
    Saat
    00:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm İpek hanım ben açık lise sosyal bölümlerde okuyorum ve toplam 98 alan 46 kredim var 4 yıllık öğretim sistemine tabii olmamak için yapabileceğim bir şey varmı ilginiz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım
    NOT:4 yıllık sisteme atılma ne saçma bir uygulamadır alınırken 3 yıllık olarak başlıyorsunuz ardından 4 e çıkıyor lise diploması küçük bir basamak ve bundanda insanı tiksindiriyorlar arkadaşlar tepkimizi bellirtebileceğimiz resmi bir site`, makam, yer yokmu lütfen suskun kalmayalım