Sayfa 65 / 129 İlkİlk ... 155561626364656667686975115 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 961-975 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    saadet73 Avatarı

Son Giriş
    26.06-2009
    Saat
    19:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb 3 yıllık sisteme dahil olanlar ders seçimi yaparken 4 yıllık sistemin derslerinden mi seçim yapacaklar çünkü internette 3 yıllık sistemin derslerini bir türlü bulamadım. mezun olmak için ek sınava gireceğim önceden ders çalışmak istiyorum ama seçebileceğim derlerimi göremiyorum sosyal bilimler alanındayım
    mesela dil ve anlatım 7-8 i alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    (diE) Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Açıköğretim Lisesi Sınav Sonuçları açıklandı 6 dersten girmiştim 5'inden geçmisim

Üye
    fırat0707 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2009
    Saat
    12:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şy ben bi soru daha sorucam.ben antalya muratpaşa lisesinden açık liseye kayıt oldum lise.1 de 1 kere kaldım diğer senede kalıcaktım ama 2 dönemin başı olmadan hemen acık liseye kayıt oldum şimdi ben tekrar normal liseye başlıyabilirmiym bi 4 dönem sınava girdikten sonra krediyi yükseltip daha daha yaşım 16. lise 2 den başlama ihtimalı varmı yardım ederseniz çok sevinirim bana müdür yardımcısı deçişti eğitim devam ediyor diye.

pardon eğitim hakkın devam eder demişti kusura bakmayın

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    13:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben girdim sisteme sınav sonucunu öğrenmek için ama ingilizce yazılar yazıyor neden öyle oluyor bilen varmı? sizdede öyle oluyormu neden bu kadar zor bir sınav sonucunu açıklamak anlayamadım

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Vesselam,
    Bizde döküm alanı yok onun alan kredisini bilemicem ama toplam kredinin mezun olabilmen için 3 yıllıklarda 75 olması gerekiyor,yine de sen bürona ve okuluna danış,sizde farklı olabilir.. Ayrıca yüzyüze eğitimi bitirdiysen ek sınav bugünlerde yayınlanacak,onu kaçırma gir..

Arkadaşlar,
    EK SINAV bugünlerde yayınlanacak siteden takip edin,özellikle az kredisi kalan 3 yıllık arkadaşlar kaçırmayın..

Merve15,
    4 yıllıklarda toplam dönem 8 olmadan mezun olamazsınız..

Gamzeöztürk,
    Ek sınav bugünlerde yayınlanabilir,ona girer belki mezun olursun...

Batuhan35,
    Sen de ek sınavı kaçırma mezun olursun...

Cagataykltfn,
    Açık lisede geçme kalma yoktur,senin mezun olmana daha var acele etme..

Fırat0707,
    Sen daha yenisin,kredin az,üç kez sınava girip de başarısız olursan ortak dersten ancak öyle muaf olursun,acele etme,senin bitirmene daha var..Fırat ayrıca yaşın daha küçükmüş,istersen 17yi bitirmeden açık liseden ayrılıp normal liseye kayıt yaptırabilirsin,ben de sana normal liseyi tavsiye ederim,öss açısından daha iyi eğitim alırsın,bunun için git büronla konuş..

Saadet73,
    3 yıllık sistem bitti artık kaldırıldı,4 yıllık sisteme tabi artık herkes,4 yıllık sistemden ders seçeceksin..

ÖNEMLİ NOT:Arkadaşlar özellikle tekrar belirtiyorum: http://www.engelliler.biz/forum/okul...tml#post260679 bu mesajımdaki kurallara uymayanların mesajlarını sildim ve de sileceğim

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ipek hocam iyi geceler öncelikle sizin arkadaşların ve tüm dünya aleminin regaip kandilini kutlarım 100 kredim var benim ek sınava girme inkanım varmı hocam kredisi az kalanlar için yazmışsınız ve 3 yıllık sistem bitti diyosunuz hocam koyun teşisi nedir durumum docdor sizsiniz artık 4 yıllık sistemde bir ögrencimi oldum ek sınav hakkımda yok dimi hocam yazınız keskin olsun hocam fartetmez alıştım tüm zorluklara

Üye
    merve15 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2010
    Saat
    14:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam onu biliyorum yani 8 dönemi tamamladığında mezun olunabilceği ama benim merak ettiğimm ben gelecek sene ağustosta sınavda mezun olucam çünkü 8 dönemim o zamn tamamlanıor ben seney össye giricem puanları tememuzda açıklaıyorlar benim puanım nasıl hesplanacak yani diploma notundan puan veriyolar ya hocam naıl olcak bu bunu merak ediyorum

Üye
    akheron Avatarı

Son Giriş
    11.07-2009
    Saat
    19:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben yenı uye oldum .acık lısede 3 yıllk sıstemdeydımkı 4 yıllıga gecmısız sanırım suan 119 kredım var. donemın 7. alan kredım ıse 49 ek sınav olucagını duydum.egr gıremzsek sınava aksam lısesıne gıtmeyı dusunuyorum cunku kafadan 4 yıllk olursam 2 sene daha uzucak .jon rumuzlu arkadsım aynı durumdayız senle sanırm .cok kafam karısk ve mutsusuz suan .cunkı onumuzdekı sene unıverteye sınavına gırmek ıstıyorum sonucta dersanede ama dıploma ısını uzattıkca uzatıyolar.dıploma olmadan ne dersana gıdebılırım nede sınava gırebılırım.nasıl olcak bılmıyorum .agustosta ek sınav olurda gırersem 25 kredıye ıhtıyacım var .ıns hayırlısı olur ama cıdden ınsanın canını sıkıyolar...herkeze hayırlı sabahlar

Üye
    fırat0707 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam.peki şimdi ben 2009 bittikten sonra okula kayıt yaptırsam olurmu?.4 dönem sınava girsem mayısa kadar 2010 da yani ozaman kayıt yaptırabilirmiyim.bide kaçıncı sınıftan başlarım 2.sınıftan başlıyabilirmiyim.şy bu ek sınavlar nezaman başlıyo 6 tane dersten giricem coğrafya,matematik,fizik,din.küştrü-2,ingilizce,biyoloji yardımcı olursanız..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Jon,
    Sen 4 yıla geçtin ek sınava giremezsin...

Merve,o tarihleri ayarlarlar,sen onu merak etme..

Akheron,
    Sen de ek sınava giremezsin,akşam lisesiyle neyi kastettiğini de anlayamadım ama seneye bizden mezun olursun,össye girersin seneye...

Fırat, 2010'da yaşın tutmayabilir,eğer istiyorsan hemen şimdiden kaydını aldır,ve normal öğretime geç,ayrıca sen ek sınava giremezsin,sen daha yenisin,mezun olmasına az kredisi kalanlar ek sınava girebilirler..

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ipek hocam kuzen açık ilkögretim okuyo şuan silik durumda 11.10.2009 sınava girmek istiyo tc numarasına 20 ytl yatırıp halk egitime 5 ytl verip ögrenci kimligiyle kayıt yenileme yapabilirmi 2009-1 Dönem için kayıt yenileme 1-31.07.2009 hocam yoksa bu tarihte kayıt yenileme yapıcak bu konu hakkında bilgi verirsiniz bizde ona göre kayıt yenileme yapalım..hocam buda benimle ilgili bir sorudur 4 yıllık sisteme geçtigimde 7.8 dönem derslerin eklenecegi söyleniyo hocam sayı olarak kaç tane haneme yazılıcak zorunlu ders.... III. DÖNEM SONU SINAVLARI(3)
    07 - 08 Ağustos 2010 sınav sonucu sonunda kredim kesinlikle 162 kredim olucak allah izin verirse ben o zaman ek sınava girebilicekmiyim çok önemli benim için hocam tarihi yazdım 162 yaparsam ek sınava girebilicemiyim kolay gelsin hocam

Üye
    cankız21 Avatarı

Son Giriş
    17.08-2011
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim şu anda toplam kredim 128 alan kredim 34 oldu.Seneye öss ye girebilirmiyim?Birde 3 dönem oldu ya bu 3 dönemden ayrı ek sınav hakkı tanırlarmı seneye?

Üye
    inprc Avatarı

Son Giriş
    08.11-2009
    Saat
    12:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kredim 130, 3 yıllıktayım. 14 kredi kaldı. Ek sınava girebilirmiyim. teşekkürler.

Üye
    senem Avatarı

Son Giriş
    10.07-2015
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    fethiye -mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ipek hanım ben ben 4 yıl sistemde okuyorum ve 7. oturumun sonunda 126 kredim var şuanda ek sınav için kaç kredi gerekiyor ögrenebilirmiyim bide olursa kayıtlar ne zaman ek sınavın

şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için

Üye
    fırat0707 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki hocam şimdi kaydımı aldırsam normal liseye gecsem lise 2.den başlıyabilirmiyim zaten lise 1.in derslerini yeterince gördüm 2 yılım o derslerler gecti olabilirmi acaba.peki bu 6 dersi nasıl kurtarıcam ben..