Sayfa 50 / 129 İlkİlk ... 4046474849505152535460100 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 736-750 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetsami Avatarı

Son Giriş
    08.12-2009
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ/sahabiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya ben öss ye girme kredisini anlamadım şimd 162 olursa seneye öss ye girme şansımız varmı mezun olmasak bile sonra vermek üzere lütfen açıklarsanız sevinirim

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    11

Arkadaşlar merhabalar ya bu diploma notundan falan behsetmişsiniz ben bulamadım
    ya Allah aşkına bide bana söyleyin nerden bakılıyor bu diploma notuna

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Aksu,yani Hollanda'dan Merve Arkadaşımıza,
    Hollanda'da almış olduğun öğrenim belgelerini yani diplomalarını yanına alarak burdaki İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne öncelikle başvuracaksın,öğrenim belgen incelenerek denklik belgesine çevrilecek yani Türkiye'de geçerli bir öğrenim belgesi olarak sana denklik belgesi verilecek ve sen onunla kaldığın yerden Türkiye'de eğitimine devam edebileceksin...

Arkadaşlar,
    Sınav sonuçlarınız haftaya duyurulacaktır.. Ayrıca tüm sorularınızın hemen hemen burda cevabını defalarca yazdım.Kredi sistemi,mezuniyet ve diploma notuyla ilgili detaylı bilgiler için de www.maol.meb.gov.tr veya www.aol.meb.gov.tr adreslerini incelemelisiniz...

Ahmetsami,
    Seneye ÖSS ye başvurmak için toplam kredinin en az 162 veya daha fazla olması gerekiyor,mezun olmasan da kredin yeterliyse bu kısa zamanda mezun olacağın anlamına gelir ve başvurunu yapabilirsin...

Merve15,
    Bahsettiğin bu arkadaşın seneye full kredi çekse yine mezun olamaz,yetersiz...

AS21,
    Adresi yanlış yazmışım doğrusu http://www.maol.meb.gov.tr/

ZeynepRuken,
    Mesleki Açıköğretim Liselerinde yüzyüze eğitimlerin günlerini okul belirler,genelde hafta içi akşam veya hafta sonları yapılmaktadır ama yine de okula danışmalısın...

Üye
    ahmetsami Avatarı

Son Giriş
    08.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ/sahabiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar sınavlar basit oluyomu şimdi 78 kredim var seneye 162 yapıp öss ye girebilirmiyim sınavlar nası kolay oluyomu ne olur cevap verirseniz sevinirim hiç sınavlara girmedim şimdiye kadar..... kuldan gelen kredi

Üye
    Ckurt Avatarı

Son Giriş
    31.07-2010
    Saat
    12:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet, sınav çalısana basit......eger 30 da 30 fulll .çekeersen seneye öss ye başvurabılırısın........

Üye
    hasan1907 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    02.09-2012
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet seneye nasıl 162 alacan en fazla 90 alırsın kredin 168 olur galiba sen bunu diyorsun o hesablamayı bende yapıom sen bunlara kafayı takma derslere kafa yor kredinin bitirmeye çalış bu sene yada seneye çalışırsan elbet biter öyle değil mi ckurt

Üye
    hasan1907 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    02.09-2012
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli_007 walla o diploma notunu bende bilmiyorum nerde yazıldıgını belki diplomada yazarlar notunu yazarlar 4 mü 5 mi yazmaları lazım

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zeynepruken,
    Zeynep merhaba canım,okul öncesi öğretmenliği üniversitedeki bölümün adıdır,çocuk gelişimi ise meslek lisesindeki bölümün adıdır,meslek lisesi çocuk gelişimini bitirenler milli eğitimin düzenlediği okul öncesi usta eğitici seminerleri kurslarına katılarak belge alıyorlar ve kreşlerde veya anaokullarında sözleşmeli olarak işe girebiliyorlar ama artık bu bölümde de iş bulmak zorlaştı..Üniversitedeki okul öncesi öğretmenliğini bitirenler ise kpss sınavına girerek yüksek bir puan çekerlerse öğretmen olarak anaokullarında veya kreşlerde atamaları yapılıyor ve memur olabiliyorlar,anlatabildim mi?..

Hasan1907,
    Ortak derslerin kredisi toplam kredinin içine eklenir,alan kredisine eklenmez,alan kredisinin içinde sadece alan derslerinin kredisi vardır..Alan kredisi de ayrıca yine toplam kredinin içine dahildir..

Üye
    ahmetsami Avatarı

Son Giriş
    08.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ/sahabiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya hocam bide sınavlara nerden hazırlanacağımızı ney nerden öğreneceğiz hangi ünüteye ney çalışacağız nerden öğrencek bide ben bu sınavlardan 162 ye ulaşırsam diplomamney olmadan direk olarak öss ye başvura bilirmiyim bide sımavlarda azda olsa yardım ediyolarmı ltfen ceaplarsan sevinirim ipek ezgi yaşım daha 17 ondan çabalıyom biran önce bitsin össye giriyim hayatımı kuruyum diye benim diğerleri gibi sadece liseyi bitirip össye biran önce girmek ve üniversite okumak...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmetsami,
    Sınav sistemi de değiştiği için sorularını net bilemiyorum... ÖSS Servisi © 2009 OSS Hazırlık, YGS, LYS, Video Ders, Burs, Yurt, Yurtdışı Eğitim, Sınavsız Geçiş bu siteyi bir araştır istersen...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam iyi geceler meb ve egitim teknojeleri bizleri 4 yıllık sisteme atmayı en kolay yol buldu bunun yerine ögrenciler arasında farklıkları araştırmadı mesala silik yada tastikname almış ögrenciyle işini takip eden sınavına giren halk egitime giden dersini seçen ögrencileride aynı kefeye koydu detaylı bir yazı yazdım ne meb nede egitim teknojeleri yaptıgı işleri savunamadı eger bizleri 4 yıllık sisteme tabi ederlerse eger yardımcı olmazlarsa ahim ve türk mahkemelerinde hakkımı arıycagım sen bana 2005 yılından itibaren zaman tanıyosan bana yazılı yada sözlü olarak bildirmek zorundasın statü olarak başımısızdamısınız o zamam işinizi yapıcakdınız arkadaşlar yani bekliycem ya bizlere 3 yıllık sistemdeki ögrencilere yardım edicekler yada savaş başlıycak çekmişler bayragı burası meb ee işinizi yapın o zaman bana savunma yani yazı göndericekler onla mahkemeye başvurucam emekli olan birinin nasıl maaşına bişey olmazsa kimsede 3 yıllık sistemdeki ögrencileri 4 yıllık sisteme atamaz anayasaya aykırı 10 maddesi derki okuma ve ögrenme özgürlügü beni ayrıca bana 80 ortak kredi toplama zorunlugu getiriyosun eski sistemde böyle birşey yok ben nasıl onu topluycam 7.8 dönem dersleri 3 kez sınava girsem bile muaf olmuyo bakan benimde bakanım bir ögrenci olarak beni dinlemesi lazım ama nerde ah ah neyse iyi geceler

Üye
    ahmetsami Avatarı

Son Giriş
    08.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ/sahabiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ahmetsami Mesajı Gör
    ya arkadaşlar sınavlar basit oluyomu şimdi 78 kredim var seneye 162 yapıp öss ye girebilirmiyim sınavlar nası kolay oluyomu ne olur cevap verirseniz sevinirim hiç sınavlara girmedim şimdiye kadar..... kuldan gelen kredi
    niye cevap verilmiyo

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İPEKEZGİ Mesajı Gör
    Ahmetsami,
    Sınav sistemi de değiştiği için sorularını net bilemiyorum... ÖSS Servisi © 2009 OSS Hazırlık, YGS, LYS, Video Ders, Burs, Yurt, Yurtdışı Eğitim, Sınavsız Geçiş bu siteyi bir araştır istersen...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İPEKEZGİ Mesajı Gör
    Ahmetsami,
    Seneye ÖSS ye başvurmak için toplam kredinin en az 162 veya daha fazla olması gerekiyor,mezun olmasan da kredin yeterliyse bu kısa zamanda mezun olacağın anlamına gelir ve başvurunu yapabilirsin...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasan1907 Mesajı Gör
    ahmet seneye nasıl 162 alacan en fazla 90 alırsın kredin 168 olur galiba sen bunu diyorsun o hesablamayı bende yapıom sen bunlara kafayı takma derslere kafa yor kredinin bitirmeye çalış bu sene yada seneye çalışırsan elbet biter öyle değil mi ckurt
    Ahmet sami sana cevap verilmiş zaten..!!

Üye
    vali_88888 Avatarı

Son Giriş
    21.10-2009
    Saat
    20:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak bugün tam bir ay oldu.

Üye
    Ckurt Avatarı

Son Giriş
    31.07-2010
    Saat
    12:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    7-8 gun içindeymıs öle diolar.....