Sayfa 5 / 129 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    herşey_sahte Avatarı

Son Giriş
    29.09-2009
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benımde bi sorum olucak.bılmıyorum ılgı alanınıza gırermı ipek hanım..ben acıkogretım 7.sınıfta okuyorum..acıkogretımle ılgıllı halkegıtım merkezlerınde neden ders verılmıyo oyle bısey olucagını duymustum ben ama hala bısey cıkmadı..bence verılse daha ii olmazmı okumak ısteyenlerın yolunu kapatmasalar..destekleyıcı olur enazından bılmem yanlışmı dusunuyorum..şimdıden tsk ederm..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Herşey_sahte,
    Halk Eğitim Merkezlerinde bir kursun açılması talebe bağlıdır,Mersin'de biz açmak istedik ama yeterli talep olmayınca açamadık maalesef.Size bu konuda tavsiyem öncelikle bağlı bulunduğunuz Halk Eğitim Merkezi'ne açık ilköğretim kursunun açılması için yazılı olarak başvurmanızdır.İstanbul'da yaşıyorsunuz sanırım,eğer talep 10 kişiden fazla olursa açacaklarını sanıyorum.Bir diğer alternatif de İstanbul'da çok kaliteli açıköğretim eğitimi veren bir dersaneye kayıt yaptırmanızdır,tabi imkanınız varsa...Bizim burda öğrencilerimiz bu konuda çok soruyolar ama Mersin'de maalesef bu eğitimi veren dersane de yok,bizim öğrencilerimizin çoğunluğu çalıştıkları için fazla talep olmadığı için yok.Ama ben İstanbul'da açıköğretim eğitimi veren bir dersaneyi size tavsiye edebilirim,linki inceleyiniz

İLAYDA DERSHANESİ - Açık İlköğretim

Başarılar....

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

meraba ipek bu yigenim peşimi bırakmıyor üyeligede yanaşmıyor şimdi biz kaydımızı yaptık bölüm seçecekmişz yigenım okuma meraklısı degil bende hangi bölüm daha kolay bilmiyorum yanesi en kolay yoldan bitrelim diyoz bize yardımcı olabilrmisin mümkünse veya nsl yardımcı olabilirsin...

şimdiden teşk...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Lakoste,
    Ders ve bölüm seçme işlemleri daha başlamadı,Mart ayında başlar,acele etmeyin,kaydını yaptırdıysa beklesin,Mart ayında seçecek bölümünü ve dersini,o zaman yine değerlendirme yaparız..

Üye
    BaŞKaN Avatarı

Gerçek Adı
    Evbari Bayram
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim Açımdan Açık Lise okumak eziyet okumak güzel diploma sahibi olmak falan ama gelin görünki doğuda bu kış şartlarının yoğun geçtiği ve sınavların bu aya denk gelmesi üst üste iki gün sınavlara girmek nerdeyse anamdan emdiğim sütü burnumdan getiriyo yolların kapalı olması sırtta onca yol gitmek üstüne üstlük halk eğitimin engellilere yarıcalıkgımız avr demesi rapot istmesi ama bunun işlememsi asansörleri olmayan 4 5 katlı binlara insanalrın sırtında cıkmak büyük zahmetmi desem ayıpmı desem bilmiyorum verhasıl kelam genede okumaya çalışıyorum ama hevesimden değil mecburıyetten ama sıkıldım bu koşullardan.

Üye
    herşey_sahte Avatarı

Son Giriş
    29.09-2009
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saolun ipek hanım verdıgınız bılgıler için..bu dershane bana bayagı uzak yakın olsaydı degerlendırırdım..benn pendıkte oturuyorum anadolu yakasında maalesff..(((((

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

bekleyelim diyorsun mart ayını okiş... saol ipek sende olmasan varya kim bakar halimize..

başkan seninki okumak valla bizim yigen önünde okul oldugu halde bitiremedi liseyi kaldıki sen neler diyorsun okumanın kıymetini senin gibi arkadaşlar biliyor gerisi boş ...

Üye
    number Avatarı

Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

A.Ö.L Genel Kültür Mezunuyum, Eğitim Öğretimime Devam Etmek İstiyorum, A.Ö.F Kayıtları Ne zaman Başlıyor, Nereden Forum Alınıyor, Hangi Bölümler Vardır ? Gibi Bilgilere İhtiyacım Var..

Teşekkürler ...

Üye
    casper1979 Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    01.09-2013
    Saat
    05:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın hocam ıpek abla ben bransımın dısına cıkamam mı tıc lısesı mezunuyum atıyorum yanı guzel sanatlar yada muhendıslık okuyamazmıyım hangı bolumlerı secebılırım

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Number,
    A.Ö.F. okumanız için ilk önce Ö.S.S.'ye başvurup sınava girmeniz gerekiyor,bu ayın sonunda başvurular başlayacak,sınavda yeterli puanı alırsanız A.Ö.F. okuyabilirsiniz.Açıköğretim fakültesindeki bölümlerin puanı diğer bölümlere oranla biraz daha düşük,185 baraj puanı geçerseniz tercih yapabilirsiniz,başarılar...

Casper,
    Branşının dışında da bölümler tercih edebilirsin ama bu durumda sen meslek lisesi çıkışlı olduğun için katsayı değişebilir..Ö.S.S.kılavuzu yayınlanınca ondan incelersen iyi olur.. başarılar...

Üye
    number Avatarı

Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşşekür ederim bilgilendirme için..

Bir şey daha sorsam bu Ö.S.S sınavına girmek için bir ücret yatırmamız gerekiyor sanırım acaba ne kadardır? Yada bu tip konularla ilgili bilgi alabileceğim internet siteleri varsa yazarsanız sevinirim..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Number,bu konuda en güncel bilgiyi ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi bu adreste bulabilirsiniz,resmi bir sitedir.
    Ayrıca benim de yeni üye olduğum ve internette de en beğendiğim sitelerden biri de ÖSS Servisi © 2009 OSS Hazırlık, Video Ders, ÖSYM Sistemi, Burs, Yurt, Açıköğretim, Sınavsız Geçiş bu sitelerde Ö.S.S. ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere de ulaşabilirsiniz...
    Ö.S.S. başvuru ücretleri geçen sene 40 liraydı,tahminimce yine aynı olur,artmaz inşallah!...
    Ücreti ve Ö.S.S. ile ilgili diğer tüm bilgileri net öğrenmek için 2009 Ö.S.S. kılavuzunun yayınlanmasını bekleyin,bu günlerde yayınlanacak..

Üye
    emre8116 Avatarı

Son Giriş
    12.03-2009
    Saat
    15:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ipek hanım ben 3.sayfadan.benim konumu araştırdınız mı yani gerçektende alan derslerinin zorunlu gözükme nedeni girmek zorunlu olduğu için miymiş?

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İPEKEZGİ Mesajı Gör
    Evet,4 yıllık sistemde mezun olabilmek için alan derslerinden de en az bir kez sınava girmiş olma şartı var,bu nedenle de alan dersleri de zorunlu dersler kategorisinde görünmektedir.Bu arada çok ilgili dikkatli bir öğrencisin,kredin de gayet güzel,aferin sana!...
    Emre,daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi aynen öyle, mezun olabilmen için alan derslerinden bir kez sınava girmiş olman gerekiyor,başarılı olmasan da en az bir kez sınava girmiş olman gerekiyor bu sebeple de alan dersler zorunlu dersler arasında görünüyor.

Üye
    suskun62 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın hocam bir arkadaşımın 254 kredisi var, zorunlu dersi yok,4 yıllık sistem de okuyor,
    öss ye girmeyi düşünüyor; sanırım kredisi yetmiyor ama ek sınav kredisinide ilave edersek öss ye girebilir.
    böyle birşey olabilirmi,
    yani arkadaşımın öss ye girebilme şansı nedir?

Sayfa 5 / 129 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon