Sayfa 47 / 129 İlkİlk ... 374344454647484950515797 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 691-705 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Blueocean,
    Belki de eksınava bile gerek kalmayacaktır,eşiniz bu sene mezun olur,kaygılanmayın,bu ay sonu sınavlar açıklansın bakarız tekrar..

Üye
    BlueOcean Avatarı

Son Giriş
    26.06-2009
    Saat
    21:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam ablacım. çok sağol rahatsız ettim senide kusura bakma

Üye
    Ckurt Avatarı

Son Giriş
    31.07-2010
    Saat
    12:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam mrb nasılsınız.... varmı yenı sezon takvimiyle ilgili bi gelısme?

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Çağatay,mrb,hayır henüz yok...
    jon,sen bu ek sınavla ilgili 130 kredi filan bişeyler yazmışsın tam olarak anlamadım,ek sınavla ilgili henüz hiçbişey belli değil,bu maili buraya tam olarak kopyalar mısın,sen nerden duydun bunları,bak arkadaşlarını yanlış yönlendirme lütfen,bakanlığın sitesinde yayınlanmadıkça hiçbir bilgi net değildir,sitede yayınlanmayan hiçbir bilgiyi duyumu ben burda paylaşmıyorum,acele ediyorsunuz,sabredin biraz....

Üye
    tayfun67 Avatarı

Son Giriş
    03.02-2010
    Saat
    17:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana genel kultur alanında eğer olursa ek sınavda seçmemi tavsiye edebileceginiz kolay dersler varmı?

Üye
    gül_ Avatarı

Son Giriş
    16.06-2010
    Saat
    13:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam hocam benim sorum şu açıköğretim lisesi geçmiş dönem en yüksek diploma notunu nereden öğrenebiliriz ona göre bu sene için tahmin yürütebilmemiz açısından bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ek sınav ve ders seçimi için şu an için erken,bu konuda soru sormayın ve yardım istemeyin!...
    Diploma notu 5'lik sistemdedir,ve 4,75 olan öğrencimizi hatırlıyorum ama bu konu hakkında net bilgi edinemezsiniz...

Üye
    Ckurt Avatarı

Son Giriş
    31.07-2010
    Saat
    12:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

planladığım gibi giderse benımde 4,00 gelıcek geçen sene bu seneki gibi ustune dusseydım bnde çekerdım 4,75

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi geceler hocam meb ve çagrı merkezinden aldıgım mail şudur bu sene ek sınav yapılıcak bu zamana kadar yapılan tüm ek sınavlarda genelkültür için 130 kredi şartı arandı bunu sizde biliyosunuz ben zaten ek sınava giremiycem gecen sene gibi şartlar olursa son sınavla 100 kredim var tek derdim ek sınava tüm 3 yıllık sistemdeki ögrencilerin girmesidir sınav sonuçları ise en geç bu ayın son günlerine kalır deniyo hocam bunlar benim yorumum işin içinde olan sizsiniz dogru bilgiyi siz bilirsiniz bende bir ögrenci olarak yorum ve fikir yazıyorum o kadar hocam dümen sende kaptan sensin yani iyi geceler

Üye
    BaŞKaN Avatarı

Gerçek Adı
    Evbari Bayram
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNDEN MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNE GEÇİŞLER İLE MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNDE ALAN DEĞİŞİKLİKLERİ.AKTİF VE DONUK ÖĞRENCİLER İÇİN KAYIT YENİLEME DÖNEMİNDE HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİ TARAFINDAN YAPILACAKTIR. MESLEK LİSESİNE GEÇMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN BU TALEPLERİNİ KAYIT YENİLEME DÖNEMİNDE HALK EĞİTİM MERKEZİNE İLETMELERİ GEREKMEKTEDİR. (NOT: MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNE GEÇMEK İSTEYEN1990 VE ÖNCESİ DOĞUMLU ERKEK ÖĞRENCİLERİN ASKERLİKLE İLŞİKLERİNİN OLMADIĞINA DAİR BELGE GETİRMELERİ ZORUNLUDUR.)

bana bu msj geldı ve ben 4 yıllık sısteme tabıyım ve ıkıncı yılım genel kultur okuyorum meslekı acık lısese gecesem ne gıbı yararı ve zararı dokunur şimdıden teşşkeruler

Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    11

Arkadaşlar merhabalar ben Konya'dan Ramazan
    siteye uzun zamandan beri üyeyim bende engelli olduğum için fakat bu bölümü yeni farkettim bu sayfayı baya bi inceledim çünkü bende 4 yıldır açık lise okuyorum
    şansıma bu 4 yıl içinde hep 3. veya 4. katlar çıktı ve hala da çıkıyor
    neyse konumuza dönelim tahmin ettiniz gibi 2005-1. dönemde kayıt yaptırdım ama ne hikmetse 4 yıldır benim açık lise sayfamda hep 4 yıllık tır diye yazdı hep hala mezun olamadım yani
    şuan 109 kredim var (mayıs hariç çünkü hala sonuçlar açıklanmadı)
    kaç gündür merak içinde sonuçların açıklanmasını bekliyorum heyecanla
    jon83 arkadaşım la hemen hemen aynı kaderi paylaşıyoruz galiba
    jon83 arkadaşım ben orta okulu da açıktan okudum neden mi çünkü biz engellilere göre uygun bi okul yokda ondan orta okulu bitir bitirmez hemen açık lise kaydımı yaptırdım fakat ben yaptırdım diye galiba heral de açık lise 4 yıla çıktı
    uzun zaman psikolojim alt üst oldu ama alıştım artık bu 4 yıl meselesine sende takma kafana yani ne kadar ağlasak da zırlasak da yine olacağına varır boş ver

Üye
    tayfun67 Avatarı

Son Giriş
    03.02-2010
    Saat
    17:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

007 takma kafana seneye hem 3 sınav oluyo biraz çalısırsan ins basarılı olup bitirirsin bu sene

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ipek hocam nasılsın soru 1 kuzenim ilkokula yeni kayıt yaptırdı muhtemelen ne zaman halk egitim gitmesi lazım soru 2 hocam sınav sonuçları ilgili bir gelişme varmı ve sizin tahmini açıklanır dediginiz tarih soru 3 ek sınav yapılıcak bu sene bir degişiklik olurmu yani tüm 3 yıllık sistemdeki ögrencileri kapsarmı geçen sene ek sınav için şart 130 krediydi bu senedemi aynımı olur soru 3 ben mesleki egitime geçmek istesem nasıl olur mesala elektirik eloktironik kaç kredi toplamam lazım 2 yada 3 sene yüzyüze egitim almam şartmı bir çok arkadaşın kafasında böyle bir soru detaylı bir açıklama herkez için iyi olur iyi geceler herşey için teşekür ederim

Üye
    esi Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

s.a. hocam benim bu dönem ilk sınavımdı hatırlarsanız derslerim edebiyat 1 coğrafya1 şeklindeydi demek istediğim ben şimdi ders çalışmak istiyorum ama bi dahaki sınav için bu kitaplar işe yarar mı yada geçerli olur mu?

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Başkan,
    Mesleki Açıköğretimde yüzyüze eğitim yani derslere devam mecburiyeti var,ayrıca meslek lisesine geçiş yaparsan vazgeçince genel liseye geçemezsin,ama ben sana alanını genel kültürden başka bir alana geçmeni tavsiye edebilirim...

Zelal,
    Genel Liseden Meslek Lisesine geçişler Temmuz-Ağustosta belli olacak ama devam mecburiyeti var, www.maol.meb.gov.tr sitesinden takip edin...

Esi,
    Kayıt yenilemeden ders seçmeden ders çalışmaya başlayamazsın,derslerin daha belli değil,acele etme,Temmuz'u bekle...

Jon,
    İlköğretim yeni kayıt yaptıranların Temmuz'da bürolarına uğramaları gerekiyor,Meslek Lisesinde 3 yıl yüzyüze eğitim mecburiyeti var,senin diğer sorularının burdaki diğer msjlarımda cvbı var,defalarca sorma aynı soruları,bu arada Mersin buluşmasına neden katılmıyorsun,seni yani baş belamı tanımak isterim...

Sayfa 47 / 129 İlkİlk ... 374344454647484950515797 ... SonSon