Sayfa 27 / 129 İlkİlk ... 172324252627282930313777127 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 391-405 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi geceler ipek hocam sen mesaideyken bildigim konularda arkadaşlara yardımcı oluyorum nasılsınız hocam ne olucak bu 3 yıllık son hali

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Jon,
    Merhaba kırk mesaj yazmışsın kırkı da bu itirazınla ilgili şaka bir yana da, seninle aynı durumda olan ve mailler yazıp şikayetler bildiren çok öğrenci var,sizlerin mağdur edilmeyeceğini umut ediyorum ama daha kesin bişey yok,herşey Temmuzda belli olur,acele etme,sen yarınki sınavda iyi bir başarı göster.. başarılar...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ipek hocam sınavlarda çıkan sorular ünitelerdedenmi çıkıyo testleri ezberlesek faydası olurmu tecrübeli biri olarak verebilecegin bir taktik varmı

Üye
    DieAlone Avatarı

Son Giriş
    23.01-2010
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir - İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

jon38 açık lisede son dönemlerde çıkan sorular ve kitaplardaki değerlendirme sorularına bakmanın faydası olcaktır, ben çok faydası gördüm son sınavda, bu arada senin kredi durumun nasıl ? bende 3 yıllık okuyorum.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam bu sene ek sınav yapılsa bile benim kredim ek sınava girmeye yetmez 3 yıllık sisteme tabi bir öğrencinin en az 130 kredisi olması lazım genelkültür için soru 1 acaba bu sene özel bişey olurda tüm 3 yıllıkları kapsarmı soru 2 bu sene 3 sınav yapılırmı soru 3 bu bilgileri bana ank verebilicek kim var ben inş umarım yaparım lafları duyunca daha beter umutsuzluga kapılıyorum elimden alınan hakların hesabı çok agır beni anladıgınızı biliyorum ank kim var ileriyi bana söyliycek

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diealona ben acıların cocuguyum tam 10 yıldır açıkliseyi bitirmeye çalışıyorum 1983 dogumluyum kredim 76 genelkültür yazıyı okuyunca yıla bak krediye bak diye düşünebilirsin ama bana darbe yaptılar bana askerde sınavlara girme garantisi verdiler askere gittim bırak askere girmeyi çarşı izni bile yokdu şırnaktı orası 3 sene kafayı tırlattım kendimi topladıgımda 5 sene ara vermiş oldum ama gördügün gibi 4 yıllık sisteme atıyolar yaktılar beni kitaplardaki testlerimi diyosun sen kardeş açıklise tarihinde benim gibi öğrenci bulumassın hoca gibi oldum anayasa hukuk sistem kredi kafayı yedim bu işden ama bitmiyo

Üye
    okorokwo Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    03:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ipek hocam bende o konuyu cok merak edıyorum gecmıs sınav sorularına bakmakta fayda varmı ben bu sene ılk kez hazırlanıorum gercı pek hazırlanmakta denmez ama yarım yamalak calısıyorum ne onerırsın bıze sınava az zaman kala

Üye
    DieAlone Avatarı

Son Giriş
    23.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir - İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim hepimiz aynı durumdayız ek sınava daha önceden girmediğim için hiç bilmiyorum fakat benim bölümüm sosyal bilimler olduğu biraz daha şanslıyım gibi. Ek sınav için günde 10 15 tane mail atıyorum, ileride ne olucak bekleyip görücez şimdi sınava odaklanmak lazım yapabiliceğimiz başka birşey yok.

Üye
    DieAlone Avatarı

Son Giriş
    23.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir - İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Jon83 kardeşim takma bu kadar kafaya eninde sonunda biticek ama öyle ama böyle. 3 yıllık sistemde okuyanlara mutlaka mezun olabilmeleri için birşeyler yapmalılar beklemekten başka elden birşey gelmiyor.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

azerbaycan iran gelişmemiş ülkelerden cocuk okut amerikalı avrupalı insanları harp akademisinde okutuyolar ülkenin prestiji için ben bu ülkenin vatandaşı olarak askerligimi yapıyorum vergimi ödüyorum ama karşılıgı ne diyolar normal lise ile aynı statüdesiniz allah aşkına açık lise kimlik kartını nerde kullanabiliyoruz adamlar meskoplara açıklise kartları gecersizdir yazıyo nasıl bizi normal liseyle aynı statüde tutuyosunuz bizlere 2005 yılından bu zamana hak tanınıyomuş arkdaşım sen bana tebligat yaptınmı 3 milyon 3 yılllıga açıklise ögrencisi kaderini nasıl degiştiriyosun benim ortak dersim yok 15 tane ders ekliycen 192 krediye cıkarıcan bende susucam he

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Jon,maşallah soru sorma makinası gibisin,bela oldun başıma artık büroya da gelmezsin,burdan sorar durursunüstelik bi de bu şehirdesin,Mersindesin,elbet bi elime düşersin şaka şaka...
    Üstelik hep aynı soruları defalarca soruyorsun ben de defalarca aynı cvpları veriyorummm!!!
    Bu yıl mezun olamayan 3 yıllıklar için mağdur olmasınlar diye bişeyler yapılacak ama kesin bişey demek yanlış yönlendirmek boş yere ümitlendirmek istemiyorum az sabredin...
    Jon,Okorokwo ve DıeAlone,
    Sorular ünite sonlarındaki testlerden bir de önceki sınavlarda sorulan sorulardan çıkıyor,ona göre,size bu önemli bir tiyoydu,ona göre çalışın...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam tşk ederiz iyiki varsın

Üye
    DieAlone Avatarı

Son Giriş
    23.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir - İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İpek Hocam bıkmadan, üşenmeden ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim arkadaşlar,ben severek yapıyorum bu işi,severek yazdığımdan emin olun,bugün büromuz da çok kalabalıktı,hep son güne kalanlar sınav kağıtlarını almak için geldiler,
    Hepinize başarılar diliyorum,yarın bana hayırlı olumlu sonuçlarınızı yazın hadi bakalım...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam allah senden razı olsun azmini hayat mücadelen bana güç veriyo iyiki varsın saol hocam