Sayfa 26 / 129 İlkİlk ... 162223242526272829303676126 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 376-390 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derya karademir Avatarı

Son Giriş
    23.08-2010
    Saat
    16:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tesekkurler jon yüregim ferahladı valla bı gece boyunca agladıgımı bılıyorum su bı ders ıcın.ayrıca yanlıs hesaplama olmus azıcık toplam kredım 123 yanı alan kredımde ıcınde yarın kı sınavlarda ınsallah 153 olcak kredı eksıgım yok zaten her sekılde tamamlanıyor korktugum zorunlu derslerımden bırisinin kalması ama oda seneye uc sınav hakkı olacagı ıcın rahatladım.sansa kalsın ıstemıyorum bu donemıde atlattım mı gerıye hep kolay dersler kalıyo mıllı guvenlık,trafık ,ınkılap ,dıl anlatım, edebıyat.ıngılızce vs...tum sayısal derslerımı bu donem vercem ınsallah...bu arada yarın kı sınavlar ıcın allah hepımızın yardımcısı olsun...tekrar tesekkurler jon...

Üye
    derya karademir Avatarı

Son Giriş
    23.08-2010
    Saat
    16:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu arada ipek hocam cevaplarınız ıcınde cok sagolun gercekten hayırlı bı site...

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

derya karademir teşeküre gerek yok kafan neye takılırsa sor bildigim her konuda yardımcı olurum

Üye
    hasan1907 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    02.09-2012
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

( gecenin efkarı iniyor perde perde sevdanın hayali vuruyor arada bir içime ) son 14 saat 9 dakika sınav başlaması offff kimya 1-2 zorlanmasam bari yaa 11 ders çok iyi bi kimya fazla ii deil yarın sınava gireceklere başarılar ALLAH EMEĞİMİZİ BOŞA ÇIKARTMAZ İNŞALLAHHHHHH.

Rabbi yessir
    Vela tuassir
    Rabbi temmim
    Bilhayr
    رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا
    Rabbi edhılnî müdhalen sıdkin ve ahricni muhrace sıdkin ve’c’al li min ledünke sultânen nasîrâ.”

ANLAMI:Ya Rabbi!,Beni doğru bir giriş ile girdir ve yine doğru bir çıkış ile çikar.Katından bana yardım edici bir kuvvet ihsan eyle.”

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Allah zihin açıklığı versin sınava giderken yanınızda okunmuş pirinçle şeker götürün..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan,
    Sen önceki okulunda 3 yıllık eski sisteme tabiydin bu nedenle de açıkliseye kaydolurken 3 yıllık olarak kaydoldun ama bu sene sonuna kadar mezun olamazsan sen de seneye 4 yıllık olacaksın,ama açık lise hızlandırılacağı ve senede 3 sınav yapılacağı için eğer çalışır başarılı olursan yine de daha erken bitirebilirsin,yani sadece adı 4 yıllık....
    Sınav kitapçığını cevaplarken şıkların bulunduğu cevap anahtarına a b c d şıklarından doğru olanını kodlayacaksın,sınav esnasında görevli gözetmen öğretmenlerden bu konuda yardım alabilirsin...
    Ders seçme kayıt yenileme süresince öğrenciye aittir,her öğrenci dersini seçmek zorundadır ama kayıt yenileme süresinde parasını yatırıp da dersini seçmeyen öğrencilerin dersleriotomatik olarak seçilmiştir,açıklise görevlisi dersinizi seçerse doğru seçer merak etmeyin,ben de çoğu zaman öğrencilerimin derslerini kendim seçiyorum,çünkü bilmiyorlar... Yarınki sınavda sana ve tüm öğrencilerime başarılar diliyorum.Allah dualarınız kabul etsin,zihin açıklığı versin...

Üye
    DieAlone Avatarı

Son Giriş
    23.01-2010
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir - İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ek sınav yapılmazsa bu sınavın benim için hiçbir anlamı kalmıyor seçtiğim dersleri versem bile 5-6 kredi yüzünden mezun olamıyorum çok kötü bi durum, zamanında yaptığımız hataların acısı yeni yeni çıkmaya başlıyor

Sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar.

Üye
    okorokwo Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    03:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Jon 83 toplam kredi = 176 alan kredısı = 60 bu durumda kac derstn gırmem gerekır alan kredımı 64 e tamamlamak ıcın yardımlarınız ıcın sımdıden cok tesekkur ederım allah hepımızın yardımcı olsun sınavda herkese basarılar

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Okorokwo,
    Öğrenci numaranı bana özel mesajla yazarsan sistemden durumuna bakarak net bir cevap verebilirim,Ayrıca Ankaradakilerin verdiği cevap da doğru,güvenebilirsin sadece 4 kredilik alan dersin kalmışsa eğer sen kesin bu sınavda mezun olursun,4 kredilik bir alan dersi veya 2 kredilik 2 tane alan dersi başarsan yeterlidir...yeter ki sınavda alan derslerine önem ver.. BAŞARILAR...

Üye
    okorokwo Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İpek hocam sızde cevaplarsanız sevınırım toplam kredi = 176 alan kredısı = 60 bu durumda kac derstn gırmem gerekır alan kredımı 64 e tamamlamak ıcın yardımlarınız ıcın sımdıden cok tesekkur ederım allah hepımızın yardımcı olsun sınavda herkese basarılar ankarayı aradım bu konu ıcın sadece 4 kredılık bı dersten gecersem mezun olacagımı soledıler boylece kredım 64 de tamamlanıyomus dedıler ama ben emın olmak ıstıyorum o yuzden soruyorum eger rahatsızlık verdıysem sımdıden ozur dılerım

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

DieAlone,
    Eğer sadece 5 -6 kredin kalacaksa mezun olman için hiç endişelenme,bu durumda olan öğrenciler için ek sınav yapılacak... Çok çalış,yarınki sınavda başarılar..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Okorokwo,
    Bak ben çok eminim ki sen yarınki sınavda mezun olacaksın,zorunlu yani ortak derslerin bitmiş,alan kredin de sadece 4 eksik,toplam kredin de tam,durumun çok iyi,sadece hiç boş bırakma tüm dersleri bilmesen bile boş bırakma cevapla,nasılsa yanlış doğruyu götürmüyor,alan derserine önem ver 2 tane dersi başarsan bile yeterli olacak,hadi görelim seni... başarılar...

Üye
    okorokwo Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur edrm hocam ogrencı numaramı yazdım ozel mesaj olarak gonderdım sıze geldımı bılmıyorum

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet,geldi,baktım senin durumuna,ya sen kesin mezunsun kardeş... Yarın dediğim gibi 2 ders geçsen yetecek,alan derslerine bu akşam biraz çalış,önceki sınavların sorularından bak,senin alan derslerini bul çalış biraz,eminim ki mezun olursun,kredilerin sadece 4 alan kredisi eksik,zorunlu derslerin de bitmiş,zaten senin yarınki sınavlarında da derslerinin 1 tanesi hariç hepsi alanmış,hatta sınav giriş kağıdını bile gördüm,İstanbul Kartalda gireceksin sınava.. başarılar....

Üye
    okorokwo Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkur ederım hocam allah razı olsun sızden artık mujdelı haberı paylasırım forumda sızlerle umarım herkes acısından basarılı gecer sınav su cevapla yuregıme su serptınız tum stresım gıttı