Sayfa 12 / 129 İlkİlk ... 289101112131415162262112 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murti05 Avatarı

Son Giriş
    23.01-2010
    Saat
    23:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm hocam ben 4 yıllık açık lise okumaktayım.72 kredim vardı.26 alırım dedim ocak ayında gircem sınavda ve de aldım 72+26=98 oldu mayıs ayıdaki sınavda 28 bide dier dönemin ocal sınavında 28 aldıgım takdirde 154 kredi olyor öss başvura bilirmiyim ve mayıs ayında 28 kredi aldıgımda 182 oluyo oda ek sınav verilir. yani 2010 yılında kesin öss ye girmem lazm sayın hocam kısacası 154 kredi ile başvura bilirmiyim

Üye
    tayfun şahin Avatarı

Son Giriş
    10.03-2009
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

efendim öncelikle merhaba der aranızda bulunmanın sevincini yaşadığımı söylemek isterim.benim de sorum olacak açıköğretim 6/7 sınıf ile ilgili sonuçlar açıklandı malumunuz.ben 6 sınıftan matematik ve türkçeden 7 sınıfa sorumlu geçmiş ve bu dersleride diger 7 sınıf dersleriyle beraber verdim ilk 3 er ünite olarak türkçe 5 matematik 3 bunlar geçer notlarmıdır 2 dönemde e zaten 7 de olduma göre 6 sınıftan kitabın geri kalanı için sınav olacakmıyım yani benim durumum nedir 7 sınıf : matematik 1-fen1-sosyal 2-yabancı dil 1 -din kültürü 5 ... sizde bakmak isterseniz öğr no:2089627991 özcan bolat 1976 dursun baba adı bir bakıp bana fikir verirmisiniz paylaşımlarımızın devamı dileğimle .

Üye
    lusifer Avatarı

Son Giriş
    10.08-2009
    Saat
    15:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya selam arkadaşlar ben az önce derslerimi seçtim..ipek arkadaşımızın mesjlarını okudum genel kültürdeyim genel kültür hakkında söledikleri pek içacıcı değil..kitapları aldım bile daha lise 1 deyim kayıt yeniledim 2 sınavı bekliyom..aceba ikinci dönemde alanımı değiştirebilirmiyim yardımcı olun lütfen

Üye
    aksaraylı Avatarı

Son Giriş
    20.06-2011
    Saat
    21:09
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi akşamlar lusifer bildiğim kadarıyla değiştirebiliyosun
    çünkü ben düz liseden kız meslek lisesine geçmiştim yinede ipek hanım daha iyi bilir

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Murti,
    Bu yıl ÖSSye başvuramazsın çünkü bu yıl mezun olamazsın,kredin yetersiz,ama seneye çok çalışırsan toplam kredin en az 160 üstü olursa mezun olabilecek duruma gelirsin,192'ye az kalırsa seneye başvurursun,acele etme ve çok çalış...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tayfun,
    Siz Açık İlköğretim öğrencisisiniz,sizde sınıf geçme sistemi var,notlarınız fena değil,başarısız olduğunuz 3 tane dersiniz var onlara iyi çalışın ve ikinci sınavda o derslerden başarılı olursanız bir üst sınıfa geçebilirsiniz...İkinci sınavınız 11-12 Nisan'da... Başarılar...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Lusifer,
    Daha Lise 1'de iseniz,alanınızı gelecek dönem de değiştirseniz farketmez,bir kaybınız olmaz,ama isterseniz bu dönem de değiştirebilirsiniz,büronuza danışın,bu dönem alan değiştirmek istediğinizi söylerseniz kitaplarınızı iade ederler,ÖSS'ye hazırlanmayı düşünüyorsanız TM alanı daha avantajlı görünüyor,ama genel kültürden de seçebileceğiniz bölümler var,yazdıklarım sizi endişelendirmesin,çok çalışın yeter ki...

Üye
    bebişş Avatarı

Son Giriş
    11.03-2009
    Saat
    19:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2005 kayıtlıyım ve 3 yıllık"ım.4 yıllıklarla beraber meslek derslerimi almaktayım.büro yönetimi ve sekreterlik alanım.Suan normal kredim 166; alan kredim ise bu haziran ayı sonunda 82 olacak, yani mezuniyet kredim tam fakat alan dersi olarak web uygulamaları, ticaret hizmetleri ve gibi toplam beş ders 4 yıllıklarda mevcut. bunlar zorunlu alan dersi degil fakat alan ortak dersi. benim dalım yönetici sekreterliği çünkü. Benim bu dersleri almadan mezun olabilme sansım var mı.aöl de okudugum dönem 6 toplam dönemim ise 10 lütfen cvp

Üye
    inprc Avatarı

Son Giriş
    08.11-2009
    Saat
    12:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba. ben açık lise 3 yıllık sistemdeyim. 102 kredim var. mayıs ayındaki sınavdan 40 puan alsam bile 142 kredim oluyor ve mezun olamıyorum. ama ek sınavlar oluyormuş. bu sene ek sınav olacakmı acaba. eğer kesinleşmiş bir bilgi yoksa olma ihtimali yüksekmi bilginiz var mı.

birde ben öss sınavına girebiliyormuyum bu sene. teşekkürler.

Üye
    aksaraylı Avatarı

Son Giriş
    20.06-2011
    Saat
    21:09
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi günler ipek hanım derslerimi seçtim seçince haber et bakıyım demiştin uygun bir anınızda bakarsanız çok sevinirim teşekkür ederim

Üye
    lusifer Avatarı

Son Giriş
    10.08-2009
    Saat
    15:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol ipek abla çok teşekkür ederim...valla sanki beni ateşten çıkardın gibi hee..bide son bişey ipek abla genel kültürdeki meslekleri bölümleri sölersen sevinirim...bekliyorum ablacım saygılar..

Üye
    leylaleyla Avatarı

Son Giriş
    10.03-2009
    Saat
    18:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slmlar ıpek hanım ben sız den tekrar bısey ogrenmek ıstıyorum.acık ogretım lısesınde yuzyuze egıtım derslerınde basarısız olan ogrencıler tekrar bı sonrakı sene basarısız oldukları derslerın sınavlarına gırmek zorundalar mı?yanı bu sıstem hakkında bıraz bılgı verırsenız sevınırım teskler...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bebiş,
    Öğrenci numaranı yazarsan durumuna bakmam lazım ona göre bilgilendirebilirim...

Inprc,
    Ek sınav büyük ihtimal düzenlenecektir,%99 düzenlenecektir ama ne zaman olur şartları ne olur kesin bilemem,Ağustos'da belli olur, Açık Lisenin ana sayfasından takip edin...

Özge,
    93 kredi yetersiz,büyük ihtimal ek sınav olsa bile bu sene mezun olamayabilirsin.ÖSSye başvuramazsın ama yine de çok ısrarcıysan bürona da bir danış...

Aksaraylı,
    Öyle çok mesajlarınız geliyor ki hafıza dolduğu için siliyorum, numaranı ve şifreni tekrar yazarsan bakarım...

Lusifer,
    Bu yılki 2009 ÖSS başvuru kılavuzunda genel kültür alanından girilebilecek bölümler için ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi sayfa 27 tablo 3A buraya tıkla incele....

Leyla,
    Yüzyüze eğitimle ilgili tüm bilgiler ve dersler o bölüme göre, okula göre hatta şehrinize göre değişebilir,bu konuda ben sana net bilgi veremem,kendi okuluna meslek lisene sormalısın ama büyük ihtimal başarısız dersler için elbette tekrar şans veriliyordur,en iyi bilgiyi okulunuzdan alırsınız...

Üye
    erdal_270 Avatarı

Son Giriş
    10.03-2009
    Saat
    23:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egziipek abla ben ikinci dönem yeni kayıt oldum da bu ögrencilikler ne zaman aktif hale gelecek söylersen sevinirim şimdiden tşkrlr

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Erdal,
    Bu ayın 15'inden sonra aktif hale geleceksiniz,şifrenizle öğrenci girişinden takip edin...

Sayfa 12 / 129 İlkİlk ... 289101112131415162262112 ... SonSon