Sayfa 118 / 129 İlkİlk ... 1868108114115116117118119120121122128 ... SonSon
Toplam 1931 mesajın 1.756-1.770 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    petekgül Avatarı

Son Giriş
    09.09-2011
    Saat
    16:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb Melek hanım benim sorum okur yazar belgesi olan bir kişi orta okul diploması alabilir mi??? Yada şöyle sorayım, hiç okul okumamış,elinde sadece okur yazar belgesi olan bir kişinin ilköğretim diploması alabilmesi için ne yapması gerekir???

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Muratcan,
    Evet adı üstünde toplam kredi yani alan kredisi de buna dahildir..
    Petek,
    2.Kademe okur yazar belgesi varsa eğer açıkilköğretim kayıtları sürüyor,kayıt yaptırabilir,1 yıl sonra mezun olabilir....

Üye
    Nurulayn91 Avatarı

Son Giriş
    27.06-2011
    Saat
    15:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melek derya hocam benim sayfamda zorunlu dersler bölümünde geometri var ben kitaplarımı aldım ayrıca o geometriyi almasam ne olur bilgi istiyorummm sınavda gelirse çözmicem demi almadım o geometri kitabını

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Nurulayn,
    Kitabı almasan da olur,zaten çalışmayacakmışsın,önemli değil ancak bu dersi seçtiysen,mutlaka sınavına gir ve bilmesen de boş bırakma,kafadan at,cevapla mutlaka,nasıl olsa yanlış doğruyu götürmez,eğer sınavda cevaplarsan başaramasan bile muaf olursun,affa uğrarsın,böylece de birdaha seçmek zorunda kalmazsın..

Üye
    izmirgüzeli Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok tşk ederim hocam en kısa zamanda raporumu götürcem.

Üye
    belalım Avatarı

Son Giriş
    11.02-2010
    Saat
    18:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşk ederim hocam ve beyaz gecelr ben alan derslerimin hepsini sectim ortaktandan sectim biras 30 kredi oldu 11 ders yarın gidip kitaplarımı alcam bide ders sectiğimi gösteren rapor göstermem lazımmış onu nasıl yapcam bilmiyorum yazıcıdan mı cıkarsam olur heralde hepinize çok tşk ii günler

Üye
    palmiyeler Avatarı

Son Giriş
    23.10-2010
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pexas Mesajı Gör
    Sayın hocama ilave olarak ben de sekiz yıl özel dershanede çalıştığım için S.B.S. ve Ö.S.S. konusunda bütün bilgimi paylaşabilirim....
    bu konuda bilginiz varmıdır bilmiyorum ama yinede şansımı denemek istedim=)
    ben bu yıl düz liseden ayrılıp aöl ye kaydoldum toplam kredim 100 alan kredim 8 toplam 108 kredim var.mezun olmak için 84 krediye ihtiyacım var bu yıl ki öss sınavına girebilirmiyim.Lütfen bana yardımcı olun dersaneye bile gidiyorum

----------

merhaba melek hocam ben aol de fm bölümünde okuyorum toplam 108 kredim var tüm sınavlarımdan yüksek not alırsam bu yılki öss sınavına girebilirmiyim.Ayrıca da 3 4 gün önce aktif duruma geldim.lise 2.sınıfta ayrılmıstım şimdi ders seçimini nasıl yapıcağımı bilmiyorum.lütfen bana yardımcı olun.

Üye
    91FAHRİYE Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    16.06-2012
    Saat
    16:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam peki ben din kültü dersinden ve inkılap dersinden sınava girmiştim ama bu girdiğim dersler sayfamda hala zorunlu dersler olarak geçiyor neden bu şekilde oldu.

Üye
    Nurulayn91 Avatarı

Son Giriş
    27.06-2011
    Saat
    15:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam ve arkadaşlar bilen biri cevap verir mi ben şimdi ders çalışırken tarih 1 ve tarih 2 hangisine çalışıcam 1-2 var 1e mi çalışıcam yeni kayıtım ben kitapalrımı aldım

Üye
    y4sin Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    20.10-2010
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam mesleki acık ogretim 3.sınıfta okuyorum toplam kredim 170 alan kredim 8 eger gerekli krediyi toplarsam bu sene universite sınavına girebilirmiyim...

Üye
    ahmetsami Avatarı

Son Giriş
    08.12-2009
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ/sahabiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim nerelere çalışmam gerekiyo şimdi ilk sınav hangi üniteden çıkıyo ilk sınava 1 mi 2. üniteye kadar çalışacam yardımcı olursanız sevinirim hocam ban nie cvp vermiosunuz lütfen çalışmaya başlıcam hocam sizi bekliom yardımcı olun nolur

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

palmiyeler;

ders seçimi www.aol.meb.gov.tr adresindee anlatılıyorr resimllii olrakkk önce öğrenci numran ilee şifreni giriyonn... sana aitt sayfa açılıyorr. sol tarfataa maddeler varr kredi bilgisi ,alan bilgisi , kimlikk bilgilerinn derss seçme işlemmii, hepsii maddelelr halindee yazıyorrr işlemlerinii tekk başınadaa yapalirisinn ders seçiminii yapmadan önveee bir ayrıntıları oku nasıl yapılıyor diyee

Üye
    tub_a Avatarı

Son Giriş
    08.12-2009
    Saat
    19:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb.ben yeni kaydoldum aöl ye.lise 3ten dvm edicem.okuldan toplam kredim 124.ders seçp kitapları aldım ama sınava 1ay var okadr kitabı nasıl bitircem diye korkuyorum.birde 2.dönem tekrar ders seçicekmiyiz yoksa bu seççtiklerimizdenmi giricez?13tane ders seçtim hpsini bu dönemmi vercem ve kitapların içindeki her üniteye çalşmalımıyım_?hiçbirşey bilmiorum cvp verebilirseniz çok yardımcı olursunuz..şimdiden teşkkürler...

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

tub_a;

öncelikle aol hoş geldinn...

evet sınava 1 ay varr bence zman gayett iyii zamanını güzell ayrlarssaa çalışabilirisnn,...ders seçimii her dönemm yapılır bunuu unutmaa,kitapların içindekii herr ünüteye çalışcammıı demişşsiinn evtt açlışacakksınn her üniteye... sorularına şimdiden cevap verdimmm... bendee şimdidien sana bişey değill diyeyimmm

nott bunu unutma bazıı kitapların üzerinde 1-2 buna benzer rakamlar yazarr sen budurummda ne yapacaksınn örnek veryimm... diyelimm sen edeiyat 4 seçmişsinn ama kitap kapağının üzerinde 4-5 var
    bu durumm da bu şu anlama geliyorr diyelimm o kitapta 10 ünüte varsa ilk 5 ünütesi edebiyat 4 tür..son 5 ünüteside edebiyat 5 ....tir yanii yarıya bölüyozz ünüteleriiii

Üye
    91FAHRİYE Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    16.06-2012
    Saat
    16:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam beni bilgilendirin lütfen...ben din kültürü7, din kültürü8 ve t.c.inkılap1 derslerinden sınava girmiştim ama pek çalişamamiştim bu derslere ve geçemedim. benim bu derslerden muaf olmam gerekmiyor mu hala zorunlu dersler tablomda gözüküyor. bu dersleri tekrar seçtim bu donem, ama doğru mu yaptım yanliş mi yaptım bilmiyorum hocam. bu dersleri tekrar seçmem gerekir mi gerekmez mi, ve neden bu derslerden muaf olmadım hocam...siteye girince cevap yazarsanız sevinirim hocam. oğrenci no 2082172144