Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aslında ameliyatlarınız varsa bence isteğinizi bir sene daha ertelerseniz tam olarak hazır hale gelip daha başarılı olabilirsiniz...
    Gerçi iyi ve kaliteli bir üniversite gerçekten yardımcı oluyor.. Çoğu okulda giriş çıkışı kolaylaştıran rampalar var... Yardımcı olacaklarına inanıyorum.
    Eğer ameliyatlar dolasıyla ders kaçırma sayınız çok olursa ki hukuk gerçekten zordur daha sonraya erteleyebilirsiniz. Ama hem ameliyat hem de dersler ile başa çıkarım derseniz denersiniz. İnşallah ta başarılı olursunuz. Çok sevinirim..
    Gökhan'ın dediği gibi biraz da şansınız varsa kuruldan birkaç puan daha gelebilir. Ama çokta umutlanmayın..
    Hayırlısı olsun inşallah..

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hayır abla engel değil(bunu şu şekilde söylüyorum abla ösym tercih kılavuzuna bakabilirsin orada istediği şartlar yazıyor mesela işte işitme engelliler öğr. için el ve parmakları iyi kullanabilmek gerekir falan şeklinde )
    burs=başbakanlık %97 ihtimalle çıkar
    yurt=devlet yurdu %100 ihtimalle çıkar
    engelliye burs veren vakıf=orası muamma işte.

abla birde tesyev vakfının bulusmasında bir kız arkadas vardı kas erimesi rahatsızlıgı vardı gazi osman paşa da okuyordu sanırım ailesi okul ile irtibata gecmişti okul kızı evinden alıp özel araçla evine bırakıyordu, o yüzden ilk olarak ösym nin sonra okulun bu şekilde davrancağını düşünüyorum bende.

Üye
    yasminn Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin can
    Son Giriş
    18.06-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tşkler bahadır. aslında ameliyatlarım devam ederken okula başlamak istiyorum çünkü çok bunalıyorum, yaşamanın gereksiz olduğunu düşündüğüm zamanlar oluyor. ama ben bu süreci okuluma kanalize olarak geçirirsem çok iyi olur. ben önümüzdeki akademik yılda başlayacağım okula ama şimdiden boş vaktimi kaliteli değerlendirmek istiyorum.

gökhan tşk ederim canım, burs konusunda ne yapmalıyım? ne zaman, nereye başvurayım. bir an önce önümü görmek ve ders çalışmaya başlamak istiyorum. bir sürü kitap temin ettim, internette programlar indirdim. bir şeylerin imkanlı olduğunu bilmek istiyorum..

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

abla başbakanlık için basvururken zaten orada öncelik sırası bölümü var işte ordan %40 üssü engelli kısmını işaretlemen lazım işte sonra kyk engelli raporu fotokopisi istiyor(noter onaylı olması lazım yoksa sıkıntı çıkartıyorlar) sonrada tesyev diye vakıf var abla çıkma oranı çok yüksek 330 lira burs veriyor oda, işte diğer vakıflardada engelli önceliği var ama daha önce dediğim gibi onların sağı solu belli olmuyor yanlı iş yapıyor onlar, umarım abla hakkında hayırlısı ve senin en mutlu olacağın olan olur.

Üye
    yasminn Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin can
    Son Giriş
    18.06-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gökhancım hayırlısı olsun diyelim, iyi dileklerin için teşekkür ederim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12