Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 56 mesajın 46-56 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İSMAİL16 Avatarı

Gerçek Adı
    --------
    Son Giriş
    23.03-2011
    Saat
    15:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    cok geçmiş olsun. arkadaş haklıymış yapmış oldugu yaramazlık degil salcaya reng gelsin diye yapmış işin şakası bu gercekden hikaye acı bir hikaye ALLAH yaşamında yardımcı olsun

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Olayı soğukkanlılıkla anlatmanız çok güzel birşey,yaşananlara rağmen ne kadar hayat dolu olduğunuzu göstermektedir.Sizi bu konu tebrik ediyorum.
    Geri kalan ömrünüze de nice sağlıklı senelere diyorum.

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hikaye çok ilginç olduğu için dikkatimi çekti ve çokta üzüldüm. Şoktayım. Ama Allah yardımcın olsun. Üzülme, hatırlama, takma...
    Hayat sloganın şu olsun, HE DE GETSİN!

Ben de birinci kattan mısır pirmitlernin şeklinde bi taşın üstüne düşmüştüm ve kafam yarılmıştı. Kanımı zor durdurmuşlardı.(Kanım da 0Rh Negatif) Ama arkadaşım itmişti beni kıskançlıktan. Annem tütünle durdurmuştu. Benim başıma neler geldi yaramazlıktan ama bişey olmadı. Öldürmeyen öldürmüyor.

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Çok geçmış olsun kaderıne yazılmışsa birşey bunu sılemıyosun değiştiremıyosun keşkeler bızım hayatımızda hep var olacak ama bunda da bır hayır olduğunu hıç unutmayalım...

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

çok geçmiş olsunn kardşm.. Allah beterinden saklasın inşallah bende hep yazıyım yazıym diom ama yazmıom o anımı yazym artık dimii senn anlatışın çok güzel bu arada rahat anlatmışsn..)

Üye
    sefimiz61 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kusura bakmayın ben engelli değilim bir konu araştırması için yaklasık 1 hafta önce bu siteye üye oldum allah nasip etti ve artık günlük olarak yazılarınızı takip ediyorum ama ne yazacagımı bilemiyorum çünkü korkuyorum ve çekiniyorum birileri sen bizim derdimizden anlamassın kardeşim diyecekmi diye ne diyim kilitleinp kaldıgım yerdeyim şöyle bi misal vermek istiyorum..
    Askere gitmeden önce yolda gördüğüm bir askerin benim için bir mana taşımadıgını ama askerden geldikten sonra nerde bi asker görsem kendi günlerim aklıma gelip duygulandıgımı ve o askere gel bi yemek ısmarlayayım iki sohbet edelim dedigimi.
    Umreye gitmeden önce bir arkadasımın bana mesaj cekip umreye gidiyorum hakkını helal et dediginde güle güle git güle güle gel diyip çokda önemlı olmayan bir şey sandıgımda kendim umreye gidip geldigimde oraya giden kişiyi ziyaret edip onunla sohbet etmekten dahada zevk aldıgım aklıma gelince
    engelli olmamama ragmen burda sizin başınızdan geçenleri okuduktan sonra artık yoldaki engelli bir kardeşime dahada çok deger verecegimi bilmenizi rica ediyorum
    okul kantincisiyim engelliler için mavi kapak engelli arabası kampanyasına çokda önemsemediğimden utanıyorum itiraf ediyorum hakkınız helal edin bundan sonraki yaşantım çok farklı olacak allaha emanet olun..

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    79
    Blog Mesajları
    2

inanaın bu yazınızı ürpererek okudum ve hiii hiii hiii diyorum çok dehşet verici ,Allah beterinden korusun cümlemizi,ayriyeten sizi tebrik ederim canı gönülden tebrikler karşı tarafı suçlamamak çok büyük bi olgunluk...

Üye
    metinunal2816 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sefimiz61;

Ben de engelli değilim. Benim kız kardeşim zihinsel engelli... Yıllar önce ben de sizin gibi bir şeyler araştırırken bu siteyi buldum. Bir soru sordum az sonra cevaplar geldi. Benim de öyle çok hoşuma gitti ki. Sizin bu yazınızda kendimden bir şeyler gördüğüm için size cevap yazmadan geçemedim. Gerçekten yaptığınız ve verdiğiniz empati örnekleri çok harika. Bence şu zamanın en önemli eksikliği empati eksikliği. Bu siteye üye engelli ve engelsiz insanlara da selam olsun.
    Ayrıca bu başlığı yıllar önce açan kardeşimize de helal olsun. Yazdıkları gerçekten en azından kısa film olabilecek türden. Okula gitmemek için bahane üretmesi, annesine teselli vermesi, kadından şikayet etmemesi çok etkileyici, gözlerim dolarak okudum.

Üye
    sefimiz61 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkur ederim metinunal ama bu sayfayı ne zaman açsam gözlerim ıslanıyor hafiften

Üye
    jonturka Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    01:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle çok geçmiş olsun.

Mekân sahibinin suçu yoktu demişsiniz ancak bütün suç karşı tarafın. Ne cihaz olursa olsun, işletmeci iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre çalıştırmak zorundadır. Şalter'in başka odada olması başlı başına suç. Makinede herhangi bir sensör vs koruma cihazı olmaması da apayrı bir suç. Benzer durumla karşılaşan arkadaşlar olursa belki bu yazılanları görürler ve şikayetçi olurlar.

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cc ALLAH sabır versin çok gecmiş olsun bu senin kaderin herkezin bir kaderi var neden diye düşünme bile

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234