Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    06murat58 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    19:09
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aranızdan bir ikisinin sonradan kaza geçirip sakat kaldını okudum üzüldüm ve kendi hayat hikayemi yazmak istedim cünkü sonradan veya doustan farketmiyor hiçbişi
    biz douştan bahtsız bedeviyiz.......................................ne yse
    akraba evliliği ürünüyüm ben annem le babam hala cocukları,doktor demiş kan uyusmuo cocuklarda sakatlık olabilir ama ozamanın verdi cahiliyetle kim dinler,benim cocukluk yıllarım top oynayarak vs diyil ameliyat masalarında geçti,omurğada eğilme saptanmış yatırıolar agzına dayıyolar narkozu o igrenc kokuyu kokluyorsun ama dayanıklıyım gözümü bi açıyom bi kapıyom.niye uyumuo diye bakıolar doktorlar başımda cihaza bakıolar kokuyu içime cektimi görmek için,tokatlıyolar beni hafiften ve bayılıyorum gerisi simsiyah.
    İlkokula ana sırtında gidip geldim,bir gün bir cocugun bana carpıp yere düsürmesi sonucu platin omurgadn cıktı tekrar ameliat yerine takmak için,arkadaslarım sayılı 3 -5 tane gerisi ya acıyo ya kücümsüyo ya dalga geçio hangisi seçersen ama arkadaslık etmio.hocamdan sırf oyun oynadım diye yediğim dayaklar ellerim eve mos mos şekilde dönmesi,yaptım ödevi sırf cantama sıgdıramadım die yırtıp atması,kafama vurması unutulur şeyler diyil
    sonra ortaokul ve lise yılları artık korkak olmuşum.o yıllar ne ders dinlemişlim var nede ark edinmişliğim bir iki kişi severdi işte beni gerisi alay ederdi iten kakan,benim kisi pisikolojik bir durumdu aslında kendimi koruyamam vs korkak olmam.bilincsizdim belkide
    akraba cevreme gelince kuzenlerim vs cogu yalaka kim işine gelirse onun peşinden giden insanlar.bi tane kuzen var.o gelir onla iki gezeriz gerisi calısıo gerci calısmasada evimin eşinden atlamazlar onların yalakalık yaptı kişi bambaşka biri.
    anlıycanız yalnız biriyim hiç arkı yok gibi biri...daha anlatmadıgım bir sürü şey var.şimdiki hedefimse bir iş bulup hayatımı kurtarmak bide hayatımın kadınını bulup evlenmek.aslında birine deli gibi aşık olmuştum.ama kız çalışıo ben işsiz nasıl söyleyebilirsinki onu sevdini tanışmışsın ama muabeti ilerletememişsin kızdanda pek karsılıktabulamamıssın kalbinde beslemissin sadece...

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bundan sonraki yaşamınızda başarılar dilerim. Herşey gönlünüzce olsun. Hikayenizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Üye
    saliha Avatarı

Gerçek Adı
    saliha
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir, kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrb geçmiş olsun. benim engelimin sebebi de akraba evliliği. kalıtsal tedavisi yok. her günümüz bi öncekinden güzel olur inş.