Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DAMNEDD Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.03-2013
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben volkan.

Hayat beni 4 yaşında sınamaya başladı. Amcamın oğlunun düğününde düğün konvoyunun peşindeyim. Ağlaya ağlaya babamın pickup aracının arkasına binmeyi başarmıştım. Tek değildim tabiki arkada abimden tutunda, amca çocuklarına kadar hatta rahmetli babaannem bile var. sadece ben ayaktayım oda yüzüme çarpan rüzgarı hissetmek için.
    Hiç bir şey anlamadım. Gerisini sadece sahne olarak hatırlıyorum. gözümü bir açıyorum babam birisiyle tartışıyor. Bir açıyorum amcamla beraber bir taksideyim. bir açıyorum sedyedeyim. sonra tekrar taksideyim.
    ve en son açtığımda büyük bir odadayım etrafımda bi dolu insan ,,,,

trafik kazası, sol kulağımın arkasına pickup devrildiği sırada çadır takmak için pickupın kasasıda bulunan çengel giriyor ve orada ne varsa hayatımdan koparıp alıyor. kolum 3 yerden kırılıyor kafada koca bir yarık.
    gittimiz ilk hastane devlet hastanesi ölür diye almıyor. 2. hastane 20km uzaklıktaki amasya devlet hastanesi aynı sebep ( babam çıldırıyor oradakilere saldırıyor. amcam beni alıyor ve başka hastaneye). ve en son Samsun 19 mayıs tıp fakültesi hastanesi.
    Tamamen okul profesörlerinin deneyim ve bilgisiyle şu an hayattayım. sol kulağımın arkasını bir dokuma ustası gibi işliyorlar. Fakat 3 ipin ucunu bulamıyorlar.Operasyon bölgesi tehlikeli ve aşırı derece karmaşık olduğu için kapatıyorlar. "Hele bir yaşasın gerekirse tekrar açarız"...

bir kaç ay komada kaldıktan sonra gözümü açtığımda sadece annemin çığlık sesini odadaki herkezin bağıra bağıra ağlamasını hatırlıyorum.
    Akabinde defalarca girilen tekrar ameliyatları.
    Sonuç olarak sol kulak duymuyor, yüzümün yarısı hareketsiz, beni çok rahatsız eden sol göz kapağım kapanmıyor ve şimdilerde halen millete ne olmuş buna yaaa dedirten derin dikiş izlerim.

bana yardımcı olan ameliyatlarıma giren ve beni o bitik durumumdan şu anki halime getiren doktorlarıma çok teşekkür ediyorum ve şu anda hayatta olmayanlar için rabbimden rahmet diliyorum.

çok sorunlu bir okul hayatım, ergenlik yıllarım oldu. Okul takma isimlerim ilk okul dozer volkan, orta okul ayı volkan, lise psikopat volkan

şimdiyse o cahillikle ne kadar aptal olduğumu anlıyorum. İnsanların bana o acır gözle bakmaları yada benimle dalga geçer gibi tavır almaları yada benim öyle zannetmelerim hep hayatımı zorlaştırdı.
    insanların bana acımaları değilde korkmalarını istiyordum. Bu sebeplede hemen hemen herkesle kavga içerisindeydim.

Üniversite de duruldum. Kendime geldim bakış açımı değiştirdim. şimdi çok düzenli bir hayatım çok güzel bir eşim ve iyi bir işim var.

İş yeri doktorumun tavsiyesi ve ısrarı üzerine rapor almaya çalışıyorum.

Durumumu kabullendiğim zaman ( çok zor oldu) hayat bana daha güzel fırsatlar sunmaya başladı. Bence sizde öyle yapın.

herkeze selamlar...

Üye
    Gurbetli Avatarı

Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    B.B. memleketim
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    26
    Blog Mesajları
    2

cok gecmis olsun ilk önce Rabbim aileni büyük bi imtihandan gecirdi sonra seni sabir ile sükür ile burdasin birde güzeller güzel esin var seninle yaninda olan Allah ömür boyu mutlu ve mutlu olmanizi nasip etsin...

Üye
    DAMNEDD Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.
    Hayat herşeye rağmen devam ediyor değilmi.?

Üye
    Gurbetli Avatarı

Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    B.B. memleketim
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    26
    Blog Mesajları
    2

evet sükür ...

Üye
    alidrac Avatarı

Son Giriş
    25.09-2011
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunu dile getirip insanlar olur olmadık şeyleri dert ederek hayatlarını kararttığı bugünlerde hala umudun var olduğunu hatırlattığı için kendinle gurur duymalısın...

Üye
    anlamazsın Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    18:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herşeye rağmen diyesi geliyor insanın herşeye inat sıkıca sarıl sevdiklerine ve daha bir sev dünyayı daha da gülümse eşine ailene; Allah zül celal ömrünce yüzünden gülümsemeyi hanenden mutluluğu eksik etmesin inşaAllah...... Selam ve Dua ile

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kötü bir kaza ve oldukça zor günler geçirmişsiniz. Hepsi artık geride kalmış. Eşinizle birlikte mutlu bir ömür dilerim.

Üye
    DAMNEDD Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese çok teşekkürler.

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

kötü durumunu avantaja çevirebilmeyi yeniden hayatı yakalamayı başarmışsın..

Üye
    satı basak Avatarı

Gerçek Adı
    Satı BASAK
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Merhaba, çok geçmiş olsun Volkan. Bundan sonraki yaşamında eşinle beraber mutluluklar dilerim...

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun... bugün hayatta olduğunuz ve yuvanızı kurduğunuz için herşeye rağmen çok şanslısınız.. ama ben herşeyden öte eşinize teşekkür etmek istiyorum herşeye rağmen bizlerin de sevip sevilebileceğimizi bizlere gösterdikleri için.. eşinize ve nişanlıma buradan teşekkürlerimi sunuyorum.. allah'ım herkese acil şifalar versin..

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok geçmiş olsun.Allah cc.bundan sonraki yaşantınız da ailenizle birlikte sağlıklı ömürler nasip etsinnn.