Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oures Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    07:56
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayatın oyunu, üniversite son sınıfdaydım hersey iyi gidiyordu o aralar hoşlndığım kız vardı ilk bşta reddetmişti ama bnm doğum gnümde süpriz yaptı bana seni seviyorum dedi ve başladık çıkmaya
    okulun sonlarıda yaklşmıştı dersler bitmiş hersey güzel gidiordu çok gzel zamn geciriyorduk hayatımın en mutlu günleriydi bodruma tatil düzenlemiştik hep brlikte gidecektik mezuniyet balosu, kep töreni faln olacaktı dersler bitmişti ama yoğun ve güzel son 1 ay olacaktı ama hersey istedgmiz gibi gitmior hayatta
    bir cumartesi günüydü ev arkdaslrım pikniye gitcekleri be gitmek istemedgmi söyledim ve kız arkdasmı yurtdan aldım ve 2 arkdasımzla birlikte çarsıda kahvaltı faln ettik gezdik dolaştık akşmüzeri arkadslrımza gtcektik ama kız arkdasım yurda bırak beni işlerim var dedi ısrar ettim o da çok inatçıydı yurdn kapısına vardık tam bizm ev arkdaslrı ciple geldiler pknikten gelmişler ynımda durdular nereye gidion dediler eve dedim evde 2 km uzak hadi gidelim dediler araba kalabalık dedm gel sıkış biyere dediler ve bindim
    keşke bnmez olaydım
    hepsi içmiş alkollüydü arabyı kullannda 40 yaşlarında tnımadığım biriydi ewe doğru gitmiyolardı bir dag arazi yoluna girdiler egilimli arazide hızlı hızlı gtmeye bşladı korkmaya baslamştım artık korktuğum basıma geldi araba devrildi uçurumdan asagı ben boştaydım ve arabadan fırladım boynumun üstüne hızlıca düştüm işte o anda nefesm kesilmişti duramıyordum asagı doğru yuvarlnmaya devam ettim 30 metre varrdır sonunda durdum cip hala üst tarafta takla attığını gördüm ben üstüme gelecek die korktum kalkmaya çalıştım ama hissetmiordum kollarımı ayaklarımı arabada bna 5 metre kala durdu
    herkes şoktaydı bnm dışımda herkez iyiydi ben çok acı çekiyordum omuzlarım dönmüştü hafızamı hiç kaybetmedm ama nefes zor alıyordum ambulansn sesini duyuyordum ama bulamıyordu bizi sonunda geldi ama nefesm kesilmişti artık belki bidaha konuşamm die arkdsa sevdgm kızı aarattım sesm çıkmıyordu konuşmadım zaten sesni duyar duymaz aglmaya bşladım inanmamştı zaten şaka ypıoruz sanmıştı...
    2 saat sonra bayılmışm uyandgmda kız arkdsm bşmdaydı... sonra sabh uyndığımda babamla amcam gelmşti amelyat riskli oldğunu boyunda 3 kırık oldgnu söylediler kötülşseydm amelyt yapcklrdı... doktrlar hep 2 3 haftda 2 3 ayda yürürsün faln diyorlardı sonra 6 aya çıkrdılr nasıl yatarım bn 6 ay diyordum üzülüordum snra birisi gelip böylede kalablirsn dediği an bittimm... kız arkdsma git gelme diordum artık o da aglyor seni seviorum bni sakın bırakma diordu inanmştım sevgisne böyle yeneblirm bu durumuu demiştim bnm basımdan ayrılmıyordu sadece onun ynında aglamştımm bu durumm yüznden
    ama 4 ay snra bıraktı beni bu kdarmış yani bni bırakması sorun degildi ama bn seni sevmiyordum diyene kdar

şimdi yürümm imknsız ellermde eskisi gbi degil aslında hiç birşey eskisi gbi degil ne yediğin yemek ne uyumaya çlıştığın uyku ne de yasamya çlıştığımz hayat keşkelermle pişnlıklrımla kaldım çok şey öğrendm ama çok geç artıkk....

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Çok geçmiş olsun...
    Kimseden vefa beklemiyceksin bu dünyada, çünkü insanlar çiğ süt emmiştir... (istisnalar hariç)

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun diyeceğim ama boş bir laf gibi geliyor şimdi bana bu demek.. Bazen alın yazısı işte, olacağın önüne geçilemiyor, şükret haline, Allah sabırlar versin, dayanma gücü falan vesaire gibilerinden şeyler söyleriz dee bunlarda boş geliyor bana bazen..

Sadece zaman.. Zamanla tüketeceksin bütün kırkınlıklarını, keşkelerini, pişmanlıklarını... Hepsiyle hiç korkmadan yüzleşmeni ve içindeki bütüüün yara bereleri deşmeni kanatmanı tavsiye ederim sana.. Savaş yani onlarla.. Örtme üstünü, erteleme hiçbirini.. Kendinle barışana kadar, kendini şimdiki seni kabullenip sevene kadar savaş.. Başka türlü yoluna koyamazsın iç dünyanı ..

Üye
    oures Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saol mami jünior dediğiğn doğru teseşkrler...havva hnm bunu zamn gösterecek inş herşey düzelir hepimz için...veli yılmaz sizede gçmiş olsun eet keşke demnin hiç faydası yokk ama düşünüyrum ister istemezzz sende aeol

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun. İnsanın başına ne zaman neyin geleceği belli olmuyor. Nerden bilecektiniz başınıza bu talihsiz kazanın geleceğini. Hiç canınızı sıkmayın. Kendinizi üzmeyin. Yaşamak her şeye rağmen güzel. Hayatın, yaşamın tadını çıkarmaya bakın. Size mutlu bir ömür diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun demek için çok geçmi kaldık bilmiyorum bu durumlarda. İnşallah bundna sonra hayatınız sizin istediğiniz umud ettiğiniz hayalini kurdugunuz ve keşke dediğiniz herseyin gerçeklesmesi temenli ederim. Hepimiz geçtik o yollardan kime güvenecegimizi bilemiyoruz daha dogrusu güveniyoruz biz ama onlar satıp gidiyor

Üye
    oures Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen kardesim saolun allah büyük onların vicdanını sorgulattır birgün

Üye
    oures Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sAol inşallah hepimiz

Üye
    eminee Avatarı

Gerçek Adı
    emine
    Son Giriş
    14.09-2011
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun düşenin dostu olmaz seni çok iyi anlıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Birkaç sorumsuzun yarattığı hazin son.
    Şimdi baksan bu sondan sorumlu değillermiş gibidirler.

Üye
    sdt Avatarı

Gerçek Adı
    SEDAT KORKMAZ
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ağlatma be kardeşim seni ellerin ayakların yalnız bırakmış beni de böbreklerim bıraktı hemde hiç söylemeden bir akşam bırakıp gidiverdi o gitti yerine kocaman bir diyaliz makinası bıraktı.Canı sagolsun.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

cok geçmiş olsun, senaryolar benzer fakat yaşayanlar farklı.İnşanlah özgüvenini kaybetmezsin, cünkü kendi sorunlarının yanında başkaların alaycı bakışları ve ahlayıp vahlamaları inşanlah moralini bozmaz.Bu durumları yaşayan bilir Allah c.c. yardımcın olsun.

Üye
    Sultan Avatarı

Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    16:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayat böyleki zaten imtihan dolu madem geldik dünyaya ve bu imtihanlarla mükellefiz yapacak bişey yok. Sabredip rabbimin rızasını kazanmaktan başka. Rabbim hepimizin sıkıntılarını giderir inş.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Allah herkese acil şifalar versin inşallah atlatabilirsin önce sen buna inanmalısın ilk başlarda düzelme ihtimalin varsa hala bu ihtimal geçerli olabilir ve Allahtan ümit kesilmez..Birgün her şey düzelecek inşallah..

Üye
    oures Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sanada çok geçmş olsun sabır wersn hepimize allah

Sayfa 1 / 2 12 SonSon