Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 55 mesajın 46-55 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşım yanın tamamını okudun yaşamış olduğun olay bir vefasızlık örneğidir. Olayla ilgili yoruma bile gerek yoktur. Sizin canım dediğiniz uğruna yürüyemediğiniz bir insanın bu şekilde davranmasına kelimeler kifayetsiz kalır. Vefasızlar için üzülmeye kahretmeye değmez diyeceğim ama Gönül ferman dinlemiyoır. aşık olmak nasıl elimizde değise.Olayları unutmak içinden söküp atmakta malesef elimizde değil.

Ama bence tek teselli herşeyde bir hayrın olduğudur. Belki de onunla evlenden daha büyük sorunlarla karşılaşacaktın. Bunu bilemezsin. Bundan dolayı her zaman için şükretmek gerekir.

Seven zaten sevse gitmezdi. Gidene de dur demenin gittikten sonra kahretmenin hiç kimseye bir faydasının olmayacağıda muhakkaktır..

Üye
    EFSANEYILDIZI Avatarı

Gerçek Adı
    ERCAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Senın gibi bu acıyı bende yaşadım kardeş ama kazasız yasadım saglıgımda sorun yok neden mı die sorarsan ben engellıyım anladın bu yuzden senın gibi bi komşu kızını bende sevdim ama ben buradan taşiniorum çunku vicdanı nsl duyabilioalr anlamiş deilim nedenmı yuzsuz kardeşimm okk sana uzuldum ..

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Vaayy bee..!Film gibi bi hikaye.Ama film değil gerçeğin ta kendisi!
    Bu eğer bu bi film olsaydı bile o kıza çok sinir olurdum.Sen kim bilir ne duygular içindesin.Allah sabır versin.Ne desem boş.Bazı şeylere sadece zaman ilaç oluyor.Ama unutma zaman en iyi merhem olacak yaralarına.Tekrar yürüyebilme ihtimalinin olmasına çok sevindim.İnşallah en kısa zamanda koltuk değnekleri de olmadan yürüyebilirsin.Bence çektiğin tüm sıkıntıların karşılığını en güzel şekilde alıcaksın.bu sefer karşılıklı ve çok güzel bir aşk yaşamanı dilerim.Geçmiş olsun...

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Çok geçmiş olsun arkadaşım zelişinde dediği gibi o tip kızlara bende sinir oluyorum.Kızların sevmedikleri bir erkeği sırf parası pulu için kullanması kadar aciz bir davranış yok yani bunu bir bayan olarak kendilerine nasıl yakıştırıp bu kadar alçalabiliyorlar bilmiyorum.İnşallah sağlığınıza kavuşup karşılıklı içinde odak noktası sadece sevgi,saygı,hayatı paylaşmak olan bir aşk yaşamanızı dilerim.

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Arkadaşım bende yaşadılarını okuyunce çok üzüldüm.Karşındaki insanın senle oynamış olması bu derece kişiliksiz olması ve umursamazlığı gerçekten affedilmez bir şey.Ama ne olursa olsun yapan yaptığını mutlaka ya bu dünya da yada diğer dünyasında muhakkak çekecektir.Biz elimizden geldiğince hayatla mücadele etmeli bu neden başıma geldi dememeliyiz.Çünkü her yolun inişi olduğu gibi çıkışı da vardır.Rabbim sana o kazayı vermişse de muhakkak senin hakkında hayırlı bir tarafı vardır ki vermiştir.Peygamber efendimizin zamanında sakat bir köle varmış.Ve birgün bu köleyi satlığa çıkartmışlar.Köle demişki beni kim alır ben sakatım demiş.Ve efendimiz bunun üzerine benim ve allahu tealanın yanında senden daha değerlisi yoktur ey köle demiş.İnşallah bizde engelimizle ahirette güzel şeylere nail oluruz .Ama sabır gerekli bunu unutmamak gerek diye düşünüyorum.....

Üye
    gizemhayrettin Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul/ümraniye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Yaaaaaaaaaaaaaaa hayatta ne olursa olsunnn insan düşmanını bile hastanede duyunca yüreği burkulur geçmiş olsun demek ister.....bu nasıl bir vicdan bu nasıll bir insan.....allahım yarrabbim aklım mantıgım almıyor bu nedir böylee...geçmiş olsun kardeşim...kalbimiz onurumuz varya o bize yetecek

Üye
    denizkoydumadını Avatarı

Son Giriş
    15.06-2009
    Saat
    21:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşım sen aşkı hayatının orta yerine koymuş ve onunla bir ömür boyu geçirmek istemişsin ama malelef hayatta her istediğimiz gerçekleşmiyor. insan ne dese de havada kalıyor yaşanmışlıklar derin bir yara gibi geçsede izi muhakkak kalıyor unutmamışsın ama inadına mutlu olman için bir engel değil bu. sana değer vermeyen ve bundan çıkar gözeten birini düşünme ve bu durumda neler yapabilirim, nasıl hayatımı verimli kullanabilirim ,hayat mücadelem ne olmalı şeklinde sana daha güzel günler yaşatacak olan soruların cevaplarını ve uygulamaların nasıl olacağını düşün belki birgün bu yazdıklarına gülersin

Üye
    deagolbrandybuck Avatarı

Gerçek Adı
    Gürkan
    Son Giriş
    28.03-2011
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok üzüldüm arkadaşım her işte bir hayır vardır.. arzu denen o kızı unut gitsin anlattığın kadarıyla beş para etmez birisi ... en kısa zamanda yeniden sağlığına kavuşmanı dilerim...

Üye
    aysima ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    aysima
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok üzüldüğüm hayat hikayelerinden birisiydi...
    o kızın mahallenizden gitmesi senin için çok hayırlı olmuş diye düşünüyorum... çünkü orda kalsaydı sana daha çok şeyler kaybettirebilirdi.
    allah tekrar sağlığına kavuştursun seni ve iyi biriyle karşılaştırsın inşallah...

Üye
    ugurozaltin Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur Özaltın
    Son Giriş
    25.07-2010
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mahsericimbis;
    İşte yaptığın hata burda dostum

Seni beğeneni görmezden gelmişsin keşke onu tanımayı ilk öncelik verseydin

Seni beğenen kız ne oldu onu merak ettim ben ?

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234