Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 92 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    saol arkadaşım jsparrow intaharı düşünmedim ama o öle anlık bir düşünceydi geçti gitti...şimdi herşeye rağmen mücadele ediyorum..

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

nie okumayalım tabii ki okuruz.. bizde varız yanında bunu unutma..hayat sınavında senin sorunda buymuş ve cevabını en güzel şekilde veriosun..

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    19:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BUSEMM AŞK HAYATININ OLMAYIŞINI ANLIYORUM HEM SORUNLARINLA MÜCADELE ETMEK HEMDE AŞKI YÜRÜTMEK ÇOK ZOR BENCE SENİN SENİ HER HALİNLE KABUL EDEBİLECEK,ANLAYACAK,HERZAMAN YANINDA OLACAK,NASIL BİR MÜCADELENİN İÇİNDE OLDUĞUNU BİLECEK BİR DOSTUN OLMASI LAZIMKİ AŞK HAYATIN DÜZGÜN SÜREBİLSİN ÇÜNKÜ SENİN AŞKA KARŞI MÜCADELE ETMEN BİRAS ZORDUR ÇÜNKÜ BUNLARI BENDE YAŞADIM WE SORUNLARIM İLE AŞKI İDARE EDEMEDİM BENİ ÇEKEBİLECEK BİRİSİNİ BULSAM AŞIK OLACAK BİRİNİ BULMATI ÇOK İSTERİM AMA BUDA ÇOK ZOR...SEN SENİ ÇEKEBİLECEK BİRİNİ BULURSAN BENCE ONU HİÇ BIRAKMA...

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: busemmm
    aslında yazdıkça yazılır, ama okunacağından bile şüpheliyim bunun
    shüphen olmasin, yazmaya devam!... okumaya nietlenen ve yazilarini bekleyenler arasina ben de katildim yukardaki yazini okiynca, teshekkürler ...

öbüldün ...

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Buse,Allah şifa versin.Hastaneden ayağımızın tozuyla gelip yazınıda görünce okumaya başladım.Zorlu badereler atlatmışsın.Yaşadığın süreci çok akıcı bir dille ifade etmişsin.Ben neyi merak ettim biliyor musun,bu anlattığın anılarını ,o yılarda yani ortaokul zamanında yazsaydın nasıl ifade ederdin.
    Anlattığın o anı ,o günü,dakikaları çok iyi hatırlıyorum.Beni taa o yıllara götürdün...Annem Uludağ Tıp Kak. reanimasyon bölümündeydi ,ama hayata tekrar dönemedi.O geceyi tekrar yaşamış gibi hissettim.
    Tuzsuz ekmek o kadarda kötü değil Buse.Öyle bir alışıyorsun ki,minicik tuz olduğunda istemiyorsun.Bana bazen böyle oluyor.Tuz midemi bulandırıyor,gözlerim dönüyor.
    Yazılarının devamını bekliyoruz.

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

slm jonjon çok saol...sanırım bu hayat en kazık soruları bize sunuyoooo neyse kardeşim sende kendine iyi bak...seninde o anını okumak isterim görüsürzzzzzzzzzzz

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

sende haklısım mahsericimbis ama sırf sevgili olmak için yalnız kalmamak için evlenmek için beni çekiyor diye birlikte olmaya karar versek o nekadar samimi olur nekadar iyi niyetli olur?bence olmaz sen onun istediklerini yap oda senin!!!!!olmazzz ben yapamam kimseyi kandıramam....yorumların için .çok teşekkür edrim

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

busemm haklısın dürüstlük ve samimiyet çok önemli.Samimi olmak zaten sevmektir.Senin samimi olupta sevdiğin kişi olmadımı acaba?

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

sevgili rekursion yazımı beğenmene nasıl sevindim bilemezsin bu yorumun için sana çok reşekkür ederimmmm canım sağlıkla kal....

mrb tarelif hastaneden geldiğini sölemişsin geçmiş olsun şuan 22 yaşındayım o yaşlarda kuzenime yazdığım bazı mektuplarda da buna benzer ifadelerim var ama sanırım bukadar üstü kapalı olmazdı ne yaşadıysam oan ki pisikolojim ile siteyi sel götürürdü çünkü benim gözüm küçük bi sel olmuştu.kendime göre en mutsuz yalnız bendim en sansız mutsuz olanda ama şimdi hamd olsun diyorum ve bukadar duygusal olarak güçlendiğim için kendimi özel görmeye başladım biz kaybettik hayatımızı mutluluğumuzu engeller içinde yaşamaya alıştık devamlı bir mücadele halindeyiz annesini özleyen o <zayıf kızım ben hala sadece yaşım büyüdü biraz daha ops:

slm çılgınpalet :evil: yaa bu davranışın nekadar güzel böbreklerini bağışlamışsın umarım uzun yıllar güzel bi hayat yaşarsın ve sonunda ihtiyacı olan birkaç arkadaşımızda bundan yararlanır ama inşallah çok güzel bi hayatınız olurr...yazımı harf atlamadan okumuş olmanız bunu ifade etmenizde beni ayrıca mutlu ettim çok teşekkürler

bu devirde yok denecek kadar az samimi sevmek mahsericimbis!!!!!ama bende sevdim kendimi hazır hissedersem o anıda anlatacam ama bukez bana hayran olmanızdan aşkıma aşık olmanızdan çekiniyorum ops:

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Busemm sen sevmişsen gerçekten samimi sevmişsindir.O anı merak etmiyorum desem yalan olur.Eminim okuyunca bile hayran olacağımız bir aşk hikayen vardır.Varsın senin aşkına aşık olalım.Anlatmanı büyük bir merakla istiyorum. ops:

Üye
    antepli Avatarı

Gerçek Adı
    Cahit
    Son Giriş
    31.03-2016
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep/Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

SENİ GERÇEKTEN TÜM SAMİMİYETİMLE KUTLUYORUM.

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

slm arkadaşlar akşam kendimi toplayıp yazacam nasıl aşık olduğumu ama hayran olunacak bişeymi bilmiyorum...antepli arkadaş beni kutlamışsın çok saolda ben kutlanacak bişeymi yaptım kiii hepimiz yaşadık bunları neyse görüşürüz arkadaşlar msjlar için teşekkür ederim

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

besemm canım kardeşim sen birtanesin ben aşk hikayelerini çok severim aşk hikayeleri arasında belki en buruğu benimkidir ama aşık olmak gerçekten güseldir

Üye
    gulsahh Avatarı

Son Giriş
    14.07-2009
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım benim hissettiklerini öyle iyi anluyorum ki.. böbrek hastasıdeğilim ama hastalığın adının ne önemi var yaşanılanlar aynı oluktan sonra. sabrına hayran kaldm çünkü ben bunu beceremiyorum..

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gülşahcım rahatsızlıklarımıza göre çevremize göre sabrımızda değişiyor ben kaldıramadığımda ailem onlar üzüntüyü taşıyamadığında akraba komşu eş dost arkadaş girdi devreye.benm bukadar kendimle barışık olabilmem için bu anlattığım kısa yazıdaki sabrım yetmedi inan depresanda kullandım,krizlerde geçirdim,yeri geldi dua ettim.olmadı içtim sarhoş oldum deşarz oldum bi arkadaşım var aynı hastanede dialize giriyoruz herşeye üzülüyor ve bunu ailesi dahil herkese belli ediyor inan onun üzüldüklerine bende üzülüyorum gelecek endişelerim daha fazla.... ama buna aldırmıyormuş gibi yapmayı öğrendim böbrek rahatsızlığı ilk etabda sadece böbrekleri etkiliyor sanılıyor ama öyle değil bu mendebur bütün vücüdu saran kemiklere,damarlara,kalbe,sinirlere hormonlara etki yapan bi rahatsızlık işte...bazı arkadaşlarımın kemikleri yüzünden hem dialize giriyor hem yürüyemiyorlar,hem boyları kısa hem dializ hem kalp tansiyon hem dializ çifte kavrulmuş yaniii...bende onlara hayran oluyorum yürüyemiyor hemde dialize giriyor buna nasıl dayanıyor diye sebep bu ALLAH HERKESE KALDIRABİLECEĞİNDEN FAZLASINI YÜKLEMİYOR...gülsah cım bence sende bunu kaldırıyorsun ama taşıyamadığında birilerinin el atması gerek görüşürüz yorum için çok teşk

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon