Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulva Avatarı

Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    16:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 1,5 yaşımdan beridir özürlüyüm. İlk önceleri hiç yürüyemiyordum ilk okula başlamadan önce sağ bacağım büyük bir oranda iyileşti, sol bacağımda da %40 oranında kaldı. Şimdi sorunum yok. Seni anlamam biraz zor ama sakat kaldıktan sonra yaşadıklarını anlayabiliyorum. Zor zamanlar olduğuna eminim diyemem çünkü öyle olduğunu biliyorum. Fakat sakatlandıktan sonra erkek arkadaşının seni bırakması, ailesi tarafından istenmemen bence normal. Kendini onun yerine koy bakalım sen ne yapardın. Şu an yaşadığın zorlukları onun yaşadığını fakat senin onun yanında olduğunu düşün. Senin ailen bu duruma nasıl bakardı. Hepsi bir kenara sen bu duruma ne kadar zaman katlanabilirdin. Evlenmeden önce aynı durumu bende yaşadım. Ama senin yaptığın gibi dua etmedim. Bir zaman eve bir kız getirdim, oda benim gibi sakattı, babam bana acaba sana uyarmı bu kız diye sordu. Sonra diğer kızın ailesini düşündüm, benim ailem ben bu durumdayken benim için en iyisini istiyorsa o kızın aieleside kendi kızları için en iyisini düşünmek zorundalar dedim ve hiç üzülmedim. Akabinde yinede sakat olmayan başka biride beni sevdi ve benim bu durumumu kabul etti. Ben hiç o kız için dua etmedim. O kız sevdiğinden ayrılmadı, kaza yapıp sakat kalmadılar, aksine sapasağlam evliler ve canavar gibide çocukları var. Allah sağlık versin. Senin durumunda da merak etme kardeşim o çocuk senin dualarınla ayrılmamıştır nişanlısından, nasip değildir ondan ayrılmıştır. Ayrıca sende nasip değilsinki birbirinize ayrılmışsınız. İşin sonunda çok isteyip evlenip mutsuz olacağına, nasibinle mutlu ol. Allah hayırlı nasipler versin.

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    79
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok geçmiş olsun canım ,kaderi ilahi ,sevdigi kulunu imtihan edermiş allah,bu dünya müminin cehennemi ,kafirin cennetiymiş,allah seni kendine yaklaştırmak için imtihan vermiş sen güçlü birisin inançlısın ne mutlu sana seni tebrik ediyorum ,üstelik akraba sayılırız ,nerdenmi ,trabzonlu cok muhterem yakınlarımız var akraba derecesinde ,sevdigin çocuk içinde imtihan ,allah fırsart verip deniyor ,işte o kaybetmiş ,kaybetmeyede mahkum ,sakın ümidini yitirme hem saglıgını kazanırsın ,hemde seni gerçekten seven biri çıkar karşına son gülen iyi güler ,bunu unutma allahın adaleti herkeze işler ,iyilik yapan iyilik ,kötülük yapan kötülük bulur ....allaha emanet ol....

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234