Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tameryigit76 Avatarı

Gerçek Adı
    Tamer
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    00:57
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, zorla kimse kimseye bir şeyleri kabul ettiremez. Arkadaşım, benim de söylemek istediğim bir iki şey var. Konudan da anlaşılacağı gibi farketmediğimiz yitirmediklerimiz var, biz sadece gördüklerimize bakıyoruz. Ben de bacakları felç olan ama zor da olsa yürüyebilen birisiyim. Hayatımın bir çok döneminde zorluklara rastgeldiğimde aklıma gelen sakatlığımın özellikle o zor anlarda beni zorlamasını sizin de hissettiğiniz gibi ben de hissettim. Ama bunları yaşarken tüm bunların kontrol dahilinde olduğuna, bir sebebi olduğuna ve sabretmem gerektiğine inanıyordum şu anda da inanıyorum. Ayaklarımı %100 kullanamıyorum ama kollarımı tam kullanabiliyorum. Gözlerim düzgün çalışıyor. Kulaklarım tam duyuyor. En önemlisi de beynim normal çalışıyor. Ancak hastalandığımızda vücudumuzun bir çok bölgesinin bize sağlam olarak kullandırıldığını farkedebiliyoruz. Ya onlar da olmasaydı? Bence yapmamız gereken sabretmek ve mantıklı çözümler bulmaya çalışmak.
    Cahil olmadığımı düşünüyorum. ODTÜ-FİZİK okudum ve bunlara inanıyorum. Mantıklı olduğumu düşünüyorum. Aklımda da en ufak bir soru işareti ya da tereddüt yok. Bazen hayatın getirdiklerine tam anlamıyla dayanamıyoruz ve acaba diyebiliyoruz ama kendimizi hemen toparlamazsak ve hislerimizin akıntısına kapılırsak yanlış yerlere gideceğimiz açık.
    Benim de aklıma bu tip sorular geliyordu ama kendime göre çok mantıklı cevaplarını buldum. Çok rahatım. Ara sıra zorlansam da varsın olsun, Allah'ım beni bilir, ne yapacağını da bilir. Bize nasıl davranmamız gerektiğini de bildirdi.
    İhtiyaç duyulursa birbirimizin yardımına açık olmalıyız. Bana da bir şey sormak isterseniz her zaman hazırım.
    Hoşçakalın arkadaşlar.

Üye
    FINDIK Avatarı

Son Giriş
    26.04-2006
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

YAŞADIKLARIN ÇOK ÇOK ZOR ŞEYLER ALLAH KOLAYLIK VERSİN AMA BUNLARI AŞMANDA ÇOK SVİNDİRİCİ BİR OLAY.

Üye
    makbus Avatarı

Son Giriş
    25.07-2005
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun, duygularını anlıyor ve sana katılıyorum....

Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kötü doktorlar öyle çok ki, iyi olanları sedece aklımızda tutabiliyoruz.
    Bu sitede bulunan çok kişi, hayatının bir döneminde adını bile hatırlamak istemedikleri doktorlar tarafından engelli grubuna dahil olmuşlardır ki onların içinde ben de varım..
    Doktorlara göre sadece bir objeyiz insan değil.Küçükken tek hatırladığım şey doktorun çok hızlı adımlarla önden yürümesi, odasına girdiğimizde kısa bir muayene yaparak hiç bir faydası olmayacak , kaçamak bir kaç cümle söyleyerek suçunu örtmeye çalışması , sıradaki objeyi odasına çağırması olmuştur.
    Geçen günlerde çok şaşırdığım bir olay başıma geldi bizim şirketin doktoruyla konuşurken benim bu durumuma sebep olan doktorla çok iyi arkadaş olduklarını ve her yıl görüştüklerini anlattı.
    Anlatmadan dururmuyum hiç.Aramızda iyidir o abiyle dedi gelince çağırayım kendin yüzleş dedi..Yıllar geçti o beni hatırlamaz bile ama ben onun bakışlarını ve yüzünü en ince ayrıntısına kadar hatırlıyorum..Hiç unutmadım ki..o mavi ve bana göre hiç güzel bakmayan gözleri...

Forum Moderatörü
    BARBiEBARBiE Avatarı

Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Natilius..Öncelikle büyük geçmiş olsun diyorum...
    Allah başka acılar yaşatmasın...
    Aşabilmen Çok Güzelll...
    Çok fedakar duygusal azimli bir yapın var...
    Bence Ailen senin gibi bir evladı olduğu için çok şanslı...
    Herşey gönlünce olsun hayatta...
    Sağlıklı Mutlu Uzun Ömürler arkadaşım...: )

Üye
    kosova Avatarı

Son Giriş
    14.08-2007
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    walla dediğin dibi hersey şans ne olacağımız belli değil.zaman bizlere güzel seyler getirir umarım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12