Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakas69 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    26.01-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar,
    1992 yılında trafik kazası yaptım, arabaylar giderken. geri zekalının biri arabasının arızasını tamir ettikten sonra yola koyduğu taşı (kaya gibi) bırakıp gitmiş... bir anda takla atmaya başladım. 4.ncü takla sonunda (saydım) 30 metrelik şarampolden tarlaya uçtum. araba üstte ben alttaydım. birşeyim yok gibiydi. sonra farkettim ki sol kolumu yakalamış. daha koluma bakarken radyatörün sıcak suyu üstüme damlamaya başladı. koldan vazgeçtik, sıcak suyla mücadele başladı. neyse insanlar yetiştiler suyun altına birşeyler tuttular fakat biraz kavruldum
    neyse arabayı üstümden aldılar. beni kaldırın dedim ,fakat insanların gözü faltaşı gibi açılmış bakıyorlar. baktım olacağı yok, kalktım kolumu da yanıma alarak polis otosuna bindim. hastaneye gittim, hala umudum vardı kolu kurtarırız diye...
    ameliyathaneye girdik doktora sordum ne olacak, doktor üzgünüm dedi. işte o an gözümden 2 damla yaş aktığını hatırlıyorum.
    ama binlerce defa şükürler olsun. her işimi kendim rahatlıkla görebiliyorum.
    büyüklerin sözü vardır hiç unutmayalım bir eli olmayan iki eli olmayana bakıp şükretsin, bir ayağı olmayan iki ayağı olmayana bakıp şükretsin v.s v.s çok güçlüyüm ve dirençliyim
    herkese selamlar saygılar

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Karakas çok çok geçmiş olsun. Ve bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler.
    :cry: Ancakkk o dediğin büyüklerin sözüne katılmıyorum. Herkes kendi engeliyle mücadele ediyor,yaşamaya çalışıyor. Kötüyü örnek gösterip" Bak,o senden daha kötü durumda. Sen ondan çok çok iyisin" demek bana çok acayip geliyor.

Üye
    karakas69 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    26.01-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

neşeli kardeşim bu bir teselli yoludur.ben o anlamda söyledim ama sende haklısın .

Üye
    tenji Avatarı

Son Giriş
    03.03-2007
    Saat
    22:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun sevgili karakaş.

Misafir Üye

Karakaş İkimizde Aynı Kaderi Paylaşıyor Olmalıyız Fakat Ben Doğarken Yoktu Seninki Sonradan Allah sabır Versin Çok Geçmiş Olsun Benimde Sağ Kol Ama İki Koluda Olan Bir Çok İnsanın Yapamadığı Bir Çok İşi Yapıyorum

Benim İçin Her Yer Aynı Üzülmeye Gerek Yok Neşemiz Olsun Yeter

Üye
    akifak Avatarı

Son Giriş
    07.09-2005
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    GEÇMİŞ OLSUN.KÖTÜYSE SENDEN İYİYSE ALLAHTAN BİLİN.GERÇEKTAN DUYGULANDIM.BUNDAN SONRAKİ GÜNLER İÇİN HAYIRLI OLUR