Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MASUMSEYTAN Avatarı

Son Giriş
    02.07-2010
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    4 MAYIS 1998 SAAT 21:00 Nasıl olduğunu tarif edemediğim belimde bir ağrı hissettim. 15 dakika sonra yere yığılmıştım. Bir an nefes alamadım yalvardım beni dışarı çıkarın nefes alamıyorum diye, daha sonra Allah'ın cezası hastaneye götürüldüm. Ağrı kesici yaptılar bi yarım saat sonra tekrar bi ağrı kesici o zaman iğneyi hissetmediğimi anladım hemşireye "vurduğunuz iğneyi hissetmiyorum" dedim.
    Çok bilmiş bana "bizim elimiz hafiftir" dedi. Sinirlendim "Tamam eliniz hafiftir ama en azından iğnenin yapıldığını hissederim" dedim. sonra gelip ayaklarıma iğne falan batırdılar "hissediyor musun?" dediler. Hissetmediğim için "Hissetmiyorum" dedim. Yine aralarından çok bilmiş bi hemşire "ama ayağını oynatıyorsun" dedi. Sinirlendim "Hissetsem söylerim senin yüzünü görmeye meraklı değilim" dedim. Sonra dediler bi norölojiye görün.
    Sonra benim tedavi maratonum başladı. Samsuna gittim Transver smyelit dediler. gizli grip geçirmişim omuriliğime baskı yapmış omuriliğimi inceltmiş "ARTIK YÜRÜYEMEYECEKSİN" Dediler. Sağolsun doktorum ama 3, 6 , 9 ay sonra yürüyebilirsin dedi ne güzel moral vermiş o zaman bir yıl geçtikten sonra anladım bana moral verdiğini 13. yıla girdim hala bekliyorum bazen diyorum ne bitmez 3,6,9 aymış

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun. Umarım sağlığınıza kavuşursunuz. Azim ve yaşama sevinçinizin kat kat artması dileğiyle. Size sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum.

Üye
    MASUMSEYTAN Avatarı

Son Giriş
    02.07-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

çok teşekkür ederim. fakat sağlığıma kavuşabilme ihtimalini artıkgörmüyorum en azından gözlerimi kapadığımda kendimi artık yürürken hayal edemiyorum.

Üye
    yabangülü7234 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok büyük geçmiş olsun, bu kadar karamsar olmayın lütfen hayat herşeye rağmen güzel.

Üye
    MASUMSEYTAN Avatarı

Son Giriş
    02.07-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

hayır hayata kötü demedim hayatımdan memnunum bi problemim yok ama sadece kendimi yürürken hayal edemiyorum sadece.. tam hayal edeceğim sırada benim daver(tekerlekli sandalyem) yine çıkıyor ortaya sanırım ayaktaki halimi unuttum. engelimle ilgili hiç bir karamsarlığım yok ben evimizin ve memleketin tekerlekli sandalyeli cadısıyım

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Sende benim gibi beyaz önlüklüzedesin ne yapalım kader deyip sığınıyoruz artık.. Ama sandalyede bir yaşamda o kadar kötü değil yada artık alıştık Tak sorunu olmasa dermişim birde..

Üye
    f-f Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/bandırma
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah herkese sifa versin

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili arkadaşım çok geçmiş olsun ancak herşeye rağmen hayat yaşamaya değer...Hepimizin sorunları öyle farklı ki ama hepimiz yaşadığımız şeylerin en kötüsünü kendimiz yaşamış sanıyoruz. Kimi evlerde şiddet, kiminde alkolikler, madde bağımlıları, kimileri annesiz babasız sokaklarda, kimileri açlıktan dileniyor... Kimileri ruhsal kimileri de bedensel sıkıntılar yaşıyor. Hayatı dört dörtlük yaşayan var mı? Sen de ne zaman iyileşeceğim diye günleri saymak yerine gününü yaşa, yetindiklerinle de mutlu olmaya çalış. Şaiirin dediği gibi; ''HER MİHNET KABULÜM YETER Kİ, GÜN EKSİLMESİN PENCEREMDEN''... Esenlikle kal...