Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yanlızlık06 Avatarı

Son Giriş
    13.06-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öyle zor geliyor ki bazen insana yaşamak, Ama herşeye rağmen yaşamalıyız diyenlerdenim ben, allah bize bu gücü bu dirayeti verdiyse yaşayacağız arkadaşlar.
    ben yürümenin tadını hiç bilmeyenlerdenim. 9 aylıkken daha bebekken yapılan yanlış bi iğne ve doktor hatası benim de hayatımı kararttı. ben de istedim ölmeyi, asla da inkar etmiyorum. bizi anlamak için bizim gibi olmak gerekir. hani derler ya daldan düşen halden anlar diye.
    3 yıldır antidepresan kullanıyorum. uykusuzluk mutsuzluk umutsuzluk bunlar birbiri ardına sıralanıyor, arkadaşlarıma bakıyorum evlenmişler çocukları bile olmuş, ya biz olduğumuz yerde sayıyoruz, bu ve buna benzer şeyler insanı herşeye sürüklüyor. neden ben ALLAHIM dediğim çok oldu, çok isyan ettim, ama bugünede şükürler olsun. neden mi? çünkü beterin beterini görünce insan şükrediyor.
    artık yaşamaya alıştım. yürümemeyi hiç ama hiç dert etmiyorum, çünkü tadını zaten bilmiyorum ki. şu bir gerçek ki, çevremde arkadaşlarım da sülalemdeki yürüyen insanlar bile bana imrenir oldular, onların yapamadığı çok şeyi yapıp başarıyorum.
    birgün yoldayken adamın biri bana (NE KADAR GÜZEL Bİ YÜZÜN VAR VE O GÜLÜMSEMEYİ KİMSELERDE GÖREMEDİM) dedi. güldüm kendi kendime, demek ki ben de gülebiliyormuşum :wink:
    intahar çözüm değil, sadece bi batak. intahar bi son değil ki, aslında bi başlangıç. bu dünya geçici, rabbim verdiyse bu canı ,rabbim alır. onun verdiğine de kıyılmaz, ben hep ona sığındım doğru yolu ancak o gösterir.arkadaşlaşlar rabbim boynuz verse taşımaya mecburuz, buda bi sınav rabbim sevdiği kuluna verir dener ancak unutmayın ve metanetli olalım değilmi

Forum Moderatörü
    BARBiEBARBiE Avatarı

Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmişş Olsunn Arkadaşımm...: ))
    Ne diyim ki şaştım kaldımm...
    Yani....Bana yorum getirebileceğim hiç bir kelime bırakmamışsın..
    Bu ne pozitiflik...Bu ne yüksek,, ne güçlü motivasyon böylee..
    Maaşallahh....
    Kendini nede güzel aşmışsınn..; )
    Gödüğün gibi...Birilerinin birilerinden öğreneceği çoook şey var hayatta Aslındaaa... ))
    Yüzün daima gülsünn...Hayata hep böyle gülümse...
    Umarımm...Herşey İsteğin Doğrultusunda Gerçekleşirr...
    Sağlıklı Mutlu....Uzun Bir Ömür Diliyorum sana..... :wink:

Üye
    azimekaya_67 Avatarı

Son Giriş
    31.08-2008
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allahım hepimizin yardımcısı olsun...tebrikler size ve hayata tutumunuza kendinize ii bakın

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun Yalnızlık.Ben çok bunaldığım anlarda hep kendimden daha zor şartlarda hayatını devam ettiren insanları düşünürüm ve şükür ederim.

Üye
    Herşeye_Rağmen Avatarı

Gerçek Adı
    Şerife
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun inşallah hayata bir daha isyan yapmazsın diyorum bende yürüyemiyrum arkadaşım napalım bizimde kaderimiz buymuş hep mutlu olalım hepimiz çok şükürler bu günümüze mutlu olll hep :wink:

Üye
    muhammet köylü Avatarı

Son Giriş
    11.09-2008
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    soyugun en cok oldugu yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yanlızlık biliyormusun senin yazdikların benle hic farkı yok cadece ayrı agızlardan tökülen aynı laflar gibi yanlızca ben ölümü hiç düşünmedim bedenim gibi ruhumunda yoruldugunu hissettim yinede düşünmedim biliyordum birsonun bitip başlangıcın başladıgı yerde sabır ile beni bekleyen cennetin oldugunu Allah sana bana ve bizim gibi olanlara başka zor durumda olanlara ve ailelerimize sabır ihsan eylesin AMİN

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim ne mutlu hayata küsmemen ne mutlu yaşama mücadelesi vermen büyük geçmiş olsun