Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sankha Avatarı

Gerçek Adı
    oktay
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Tibet
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yaşadığımı itiraf ediyorum ah neruda sen ne güzel bi adamsınn....

Haaaaa herhalde anlatacaklarım pişmiş tavuğun başına gelen nadir olaylardan olsada gülmekten öleceğinize eminim.
    Resimde gördüğünüz üzerine saçlarım uzun. Kaza geçirdiğim anda daha da uzundu. Evet bu bir trafik kazası.
    Ege üniversitesindeyim, ama mecbur bir yerlerden para gelmediği için, hayatımım her dönemi hem çalışıp hem okuyarak geçti. Aklınıza gelmiycek binumum bir çok işte çalışmışımdır. Neyse o dönemde korsan kitapçıyım (yanlış anlamayın kesinlikle korsana karşıyım ve hatta korsana başlamadan önce yayınevinde çalışıyordum ama parası azdı mecburr okuycaz ya )
    Kuşadasına kitap götürdüm gece 11 surları Aydın yoluna çıkıyorum dönüşde abi arkamda siyah renkli eski kasa şahin otomobil selloktör felan yapıyor bişiler yapıyooo. Neyse yoluma devam ediyorum adam nerdeyse arabamın tamponuna kadar girdi. Meğer adam beni hatun sanmış paso sıkıştırıyo beni. Yok böle bişi yaaaa.
    Hahaaaaa...bende bastım gaza o arkamda sollamaya felan çalıştı baktım olucak gibi değil durayımda ne olucaksa olsun. Frene bastığım yer sevgili karayollarımızın meşhur bitmeyen yol çalışmaları ve meşhur mucur dökülmüş asfaltları ..
    Çok fazla takla attıktan ve 23 metre sürüklendikten sonra ya işte orda bi levha sol kolumu aldı götürdü...hiç bayılmadım felan öle son anına kadar biliyorum ve hatırlıyorum herşeyi...
    Neyse komik olan taraf izmirde belediye otobüslerinde felan omzumda bi el bayan buyrun oturun diye yer verirdİ, ben yüzümü dönünce dumur bi ifade buna bayılırdım ama aklımın ucundan geçmezdi saçlarımın uzun diye...
    hahhaaa neyse hikayenin başlangıcı devamını isterseniz buda sevgili oyanın izmir pembe yazılarına dönüşebilir......

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne traji komik bir durum.Şekilci bir toplum olmamız mı, bayanların erkelerin gözündeki cinsel obje oluşunu mu?Sadece bir uzun saça bir erkeğin verdiği mücadeleyi mi ve böylesi bir olayın bir insanda hayat boyu bıraktığı izleri mi?

Anlattığın olayın o kadar çok yönü varki Sankha sadece şunu söylemek istiyorum biz daha bir uzun saçın arkasından gitmeye devam edersek çok çok ama zarar vereceğiz insana ve insan gibi yaşayanlara.

yeditepe
    Misafir Üye
    yeditepe Avatarı

ben d eoglum buyuse de saçlarını uzatsam diyordum... vazgeçsem mi ne) o da anne buyuyunce saçımı uzatacam tamam oglum diyordum..uzatırız... yedi naneyi oglum desene)

Üye
    kardelen39 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2008
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim yaşamımda o an diye birşey yoktu. Çünkü ben kendimi bildim bileli topaldım. İnsanlar acıyarak bakıyorlar, çocuklar arkama takılıp hani köyün bir delisi olur dalga geçerler yaa... İşte öyle arkama takılıp sürekli "topal, topal " diye bağırıyorlardı. Anımsadığım sadece hüzünlü anlar...

Ama senin hikayeni okuyunca Sank, içime daha büyük bir hüzün çöktü. Hakikaten traji komik bir durum...

Ve... Düşündüm ki dostum, birşeyler değişmeli... Nasıl? Hala kadın etleri ekranlardan insanların yaşamlarına bir bombardıman gibi yağıyorsa... Hala kadınlarımız cinselliklerini bir yerlere gelmek için kullanıyorlarsa... Ve... Hala kadınların bir meta olarak sunulduğu pazarlarımızda erkekler ağızlarından sular akarak o metalara saldırıyorsa...

Yiten yaşamlar... İşte bunları düşününce içim acıyor. Birşeyler değişmeli...

O yaşamı değiştirecek olan bizleriz. Sen... Ben... O...

İşte yaşamdan aldığım bu güçle diyorum ki,

Ey yaşam!
    Aç kollarını...
    İnsana yatırım yapmak için...
    İnsanı anlamak...
    İnsanı anlatmak için...
    Sana koşuyorum!

Abdurrahman IŞIK
    Misafir Üye
    Abdurrahman IŞIK Avatarı

Bir şey yapmalı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bir şey yapmalı dostlar! Şu hale bakar mısınız. En azından ben toplumu değiştirmek için önce kendimi değiştirmeliyim Evet en azından ben bir iki üç beş..toplumu eğitmek için önce kendimi eğitmeliyim En azından ben Hayvan_ı natık' ların "insan" olabilmeleri için.......Çalışmalıyım!

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili sankha keşke uzay mekiğini daha önce yapmış olsaydın.

Üye
    archimuge Avatarı

Son Giriş
    27.07-2011
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    eskısehır/kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sankha oncelıkle gecmıs olsun.hayatta oldugun ıcın sanslısın.yasadıgın olay bır bayan olarak benım de yasadılarıma benzıyor.kaza yapmadım henuz ama her an yapma korkusuyla araba kullanıyorum.mesele uzun sac olsa kesıp atılsa ve kokten cozulse keske.kanayan yaramız trafık cehaletımız.kanalların pop kulturunun eglenme taleplerınde bunca kendını hırpalaması,egıtımı bu kadar boslamasına anlam veremıyorum.neden trafık,ılkyardım vb gıbı konulara egılmıyorlar bıraz.yasanacak nıce kazaların ve sonrasında -yardım ıcın bıle- olsa yapılan bılıncsız ılkyardımın onune gecılecek.

Üye
    FINDIK Avatarı

Son Giriş
    26.04-2006
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GÜLERMİSİN AĞLARMISIN.

ÇOK ACI BİTEN BİR OLAY OLMUŞ. BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sankha'cığım,

Cinsiyet ayrımcılığına maruz kalmışsın. Yaşadığına benzer haberleri gazetelerin 3. sayfalarında büyük bir kinle, nefretle okuyordum. Kadın olduğu için trafikte köşeye sıkıştırıldı, köprüden uçtu, hayatını kaybetti,..
    Bunun bir erkeğin başına gelmesiyse.. beni daha da kinlendiriyor. Bir saç peşinden gidip yaptıklarına bak sıfatsızın.. (Uygun sıfat bulamıyorum)
    Geçmiş olsun demek geçirmeyecek başına geleni benim de öfkem hiç geçmiyor. Tiksiniyorum bu mahlukatlardan.

Üye
    Aki Avatarı

Son Giriş
    05.10-2011
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde saçlarım uzundu sankha hatta şu anki resminden daha uzundu. Hem sakat olmak hemde uzun saçlı olmak boktan bir şey. Bir kaç yaşadığım aptal olaydan sonra kestim attım

Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hadi Sankha bekliyorum hikayenin devamı hadi ama bak üstünden kaç ay geçmiş yaz artıkkkk

Üye
    Lilyum Avatarı

Son Giriş
    29.11-2014
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sen kaza yapınca o vatandaşlar ne yaptı merak ettim. Bu olay yüzünden kaza yapıp sakat kalan ne kadar insan vardır kimbilir. Bence kazaya sebep olan bu sapıkların cezalandırılması gerekir. Ama tabi ki bunu ispatlayabilmek de zor.

Çok geçmiş olsun.

Üye
    seyhan 22 Avatarı

Son Giriş
    04.09-2005
    Saat
    22:28
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakikaten acaip traji komik bi olay ama bu olayı bi fıkra gibi hatırlaman çok güsel

Üye
    aysu Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    09:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞ NE DİYEYİM ÖYLE ŞEKİLCİ BİR TOPLUMDA YAŞIYORUZ Kİ ANLATAMAM 8) ERKEKLER KADINLARA SADECE ET PARÇASI GÖZÜNDE BAKTIĞI SÜRECE BU BÖYLR DEVAM EDECEK MALESEF 8)
    NE DİYEBİLİRİM Kİ O..... DOĞRU SIFATI BİLE YOK SADECE BİZLERİN YÜREĞİNE BİR DAMLA DAHA NEFRET EKİYORLAR

SEVGİYLE KAL ARKADAŞ VE DEVAMINI YAZ LÜTFEN HİKAYENİN :?

Üye
    Sevgi Avatarı

Son Giriş
    15.10-2005
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Icim acidi,canim yandi ne desem ne soylesem nutkum durdu.Sac yuzunden kaybedilen kolami,her gordugu uzun sacliyi kadin sanan geri zekaliyami,yoksa bir kadin olarak kadinlari boyle ucuz goren beyinsiz erkekleremi isyan etsem bilemiyorum.

NOT: Aman arkadaslar yanlis anlamayin ben beyinsiz olanlara diyorum,tum erkeklere demiyorum.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon