Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nazan Avatarı

Son Giriş
    26.11-2008
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Küçükken amcamın kızı beni kucağından düşürmüş, farketmemişler. Canım babam beni türkiyede götürmediği hastane kalmadı. Şehir şehir gezdik, ama doktorlar çaresi yok dediler. Gözbebeklerim oynuyordu sağa sola, yıllarca gözlük taktım, 18 yaşıma gelince oynamalar durdu, ama uzağı göremiyordum. Aradan geçen zamanda okulu bırakmak zorunda kaldım ve yıllar sonra evlendim.
    2 tane dünya tatlısı evlat sahibi oldum. Çok korktum çocuklarımda da bu hastalık çıkacak diye, ama allaha çok şükür çıkmadı. İş aramak için uğraşıyordum bir komşum işkura git dedi, işkura başvurdum, elime bir kağıt verdiler ve hastaneye gönderdiler. Kontroller başladı, bilmiyorum belki de hayırlı olan buydu, etkikler sonucu bir gözümün görmediği ve diğerinde de problem olduğu ortaya çıktı. o an sanki dünya yıkıldı ve ben altında kaldım.
    %70 lik rapor verdiler, işe girdim. çalıştığım yerde çok itilip kakıldım. Sorumlu amir gelip yaptığım işe hep bahaneler bulurdu, bana seninle çalışmak istemiyorum, ben bu parayla sağlam bir işçi bulurum, diyordu. En nihayet bu kadar baskıya karşı işten ayrıldım. şimdi de iş bulamıyorum. Keşke diyorum sabretseydim de çalışsaydım, ama şimdi evde oturup bekliyorum. bazen neden ben diyorum.

Üye
    LEWO Avatarı

Gerçek Adı
    www.ejdermuzik.com
    Son Giriş
    27.09-2012
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    Ä°zmir, Turkey, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NAZAN GEÇMİŞ OLSUN HER ÖZÜRLÜNÜN BAŞINA GELEN BİRŞEYDİR İŞ YERİNDE İSTEDİĞİN İŞİ BULURSUN İNŞALLAH..

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    GEÇMİŞ OLSUN NAZAN HANIM.TEKRAR İŞKURA MÜRACAAT EDİN SİZİ BİR YERLERE YÖNLENDİRİRLER.O İŞYERİNDE BULAMADIĞINIZ RAHATLIĞI BAŞKA YERDE BULURSUNUZ BELKİ.KISMET.