Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    yarenn66
    Misafir Üye
    yarenn66 Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    18.11.1996 gözlerimi burdur devlet hastanesinin acil servisinde açtım. Büyük bir kaza geçirdiğimi sakin olmamı falan söylüyordu başımda bir hasta bakıcı. Gerekli tetkiklerim yapıldıktan sonra beni yukarıya odama çıkardılar. Bacağımın kırık olduğunu ve birazdan doktorun gelerek gerekli bilgilerin tarafıma verileceğini söylediler.
    Nihayet iki saat sonra doktor geldi. Ben eski yöntemlerde olduğu gibi alçıya alınacağını ve hemen tabaurcu edilebileceğimi düşünmüştüm. Ancak doktor en az üç dört ay yürüyemececeğimi söyleyince dünyalar başıma yıkılmıştı.
    Bugün 04.05.2005 ve ben hala aynı haldeyim. İnsanoğlu su gibi bulunduğu kaba göre hemen şekilleniyor. Ölmedikten sonra dünyanın sonunun gelmediğini o gün anladım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

1999: Felç olduktan bir ay sonra fizik tedavi hastanesine gittiğimde, ilk gördüğüm şey, uzun bacak yürüme cihazıyla yürüyen biri olmuştu. Ooooooh, demiştim, ben de böyle yürüsem yeter.
    2005: Yetmiyormuş!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun yaren. Evet haklısın can bedenden ayrılmadıkça hayat devam ediyor.

En güzeli senin yaptığın gibi hayata uyum sağlamak.

neseli09
    Misafir Üye
    neseli09 Avatarı

:P Ferit abime aynen katılıyorum.Belki çok şeyler değişti ama zaman da sürekli değişiyor ve geri gelmiyor. Ne diye boşuna geçirelim ki zamanımızı? Dolu dolu yaşamak varken :wink:

Üye
    Nafiye Avatarı

Gerçek Adı
    Nafiye
    Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    19:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsunnn yarenn

Üye
    yasin Avatarı

Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    NİĞDE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bence birde şunu düşünmek lazım insan oğlu başına gelen herşeye bir şekilde ve belirli bir sürede alışabiliyor. ya böyle bir özelliğe sahip olmasaydık o zaman ne olacaktı. sorarım size