Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ılkokulu beraber bıtırdıgım kalca cıkıgı olan zorlukla yuruyen canım fatmcıgımıda doktor hatası yuzunden yıtırmıstık
    bogaz agrıları gecmek bılmez butun kısı hasta celımsız okul yollarında zorluklarla gelsede dortgozle okulda bulusup bırbırımızı gormek ısterdık
    ben zor ısıtır o aksadıgı ıcın yaramaz cocuklar pek oyunlara katmak ıstemezlerdı
    bız ıkımız hıc ayrılmaz kavga etmez herseyımızı paylasır beraber oynar beraber fıkır alısverısı yapar bırbırımızı her konuda destekler dıgerlerını kıskandırırdık arkadaslıkta
    bademcık amelıyatında anestezıden uyanamadı canım arkadasım o zaman o doktorları ellerımle bogasım gelmıs cok uzulmustum nur ıcınde yat fatmacıgım senı cok ozluyorum hala yıllar gecsede aramızdan ayrıldıgın

Üye
    Herşeye_Rağmen Avatarı

Gerçek Adı
    Şerife
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun yaaa nereye baksam hep doktor hatası hep hayret yani yinede çok şükür demekten başka bişi gelmiyor aklıma inanınki bu hayatı yaşamaya değer biz inanıyorum ki bu dünyada yaşayamadıklarımızı ahiret te yaşacağız Allah tüm mümin kullarımı vede bizi affetsin tekrar geçmişler olsun arkadaşım

Üye
    FATOS Avatarı

Son Giriş
    19.11-2008
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Doktorlarımızın canı sağolsun ama bende doktor hatası bir hastayım buna da şükür, ya öldürseydi bu hata diye düşünüyorum. Hepimize bununla geçmiş olsun.

Üye
    elifce.1983 Avatarı

Gerçek Adı
    elif
    Son Giriş
    30.04-2012
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehaba bende jra hastasıyım. ne kadar güzel alışabilmişsin ben hala alışamayanlardanım şikayetim seninkiyle aynı başladı bademcik şişmesi sürekli grip hali sebepli sebepsiz ayak şişmeleri ve morluklar vs. ama önce ara mı jra mı diye aradılar hep doktor hatası sandım ama malesef dediğin gibi hala sebebi bilinemeyen bir rahatsızlıkmış dogumla beraber başlayan bir hastalık diye biliyorum. ama en güzeli senin yaptığın alışmak ve ona göre hayatını yönlendirmek uzun bir süre ben hayatımı değil hastalık hayatımı yönlendirmişti.ne kadar güzel düşünmüşsün. inşallah bende biran evvel senin gibi güzel düşüncelere sahip olurum. geçmiş olsun

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Üzüldüm.

Benimki de doktor hatası..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12