Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 41 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gulhasreti_79 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2008
    Saat
    13:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hemen hemen hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz ve yaşıyoruz...bende hemen hemen buna yakın bir kader yaşadım ve yaşıyorum...ailem ateşliyken iğne diyor doktor çocuk felçi diyor ama ikiside aynı kapıya çıkıyor adımız ya topal ya sakat yada engelli....canım evet çocuklukta birşeyin farkın da olmadan çabucak geçiyor yıllar...ama lise dönemlerine geldinmi hayat birden değişiveriyor...Önemli olan sabırla, azimle ve şükür ederek bu hayatı güzelleştirmek...Ben öyle yapıyorum...Hayatı,yaşamayı ve insanları sevdiğimden sabırım,azmim ve şükürüm artıyor...Hepimizin Allah yar ve yardımcısı olsın diyorum...

Üye
    fatmazehra Avatarı

Son Giriş
    19.08-2017
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet dedigim gibi ancak bizler birbirimizi anliyoruzz...ve ben seni cok iyi anliyorum ve sonuna kadar hakveriyorum...neyse mukafatimizz allah tan insallah.. desene ayni kaderi paylasiyoruz....

Üye
    Nuran Ayan Avatarı

Son Giriş
    27.12-2008
    Saat
    20:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Farklı farklı olaylar neticesinde aynı sınıfta toplanıyoruz tüm duygularına katılıyorum hepimiz için durum aynı dünyanın neresinde olursak olalım değişen birşey yok ama ben engelime değilde engelimden dolayı karşıma çıkarılan engellere üzülüyorum.

Üye
    alperbab Avatarı

Son Giriş
    05.07-2015
    Saat
    04:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evt haklısın hayat malesefçok zor bize özürlü olduğumuzu hatıladanları kınıyorum ama maleseff yapacak bişey yok allah mukafatımızı elbett bir gün verecek inş. allah hepimizin yardımcısı olsun....

Üye
    $AHİKA Avatarı

Son Giriş
    14.08-2013
    Saat
    08:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bi konuda çok haklısn fatma zehra ben de uzun zaman kendimi normal zannettim ne zamanki gercek hayatla yüzyüze geldm insanlar banim canımı acıttı o zaman ters giden bişeylerin olduğunu fark ettim.ama sen de benim gibi kendini engelletmeyenlerdensin anlaşılan.bu açıdan seni tebrik ediyorm.herşey gönlünce olsun arkadaşım...

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GEÇMİŞ OLSUN FATMA .İNSAN BELLİ BİR YAŞA GELDİĞİNDE ETRAFIN SÖZLERİ PEK ETKİLEMİYOR.VARSIN TOPAL DESİNLER,ÇOLAK DESİNLER,KÖR DESİNLER.
    O SÖZLERİ DUYDUĞUNDA EĞERKİ YÜREĞİNDE BİR İNCİNME OLUYORSA ZATEN CENAB-I MEVLA SENİN HİSSETTİĞİN ACIYI ONLARA DA YAŞATIYOR BİR ŞEKİLDE.UNUTMA KİMSENİN AHI KİMSEDE KALMAZ.YETERKİ SEN KENDİNLE BARIŞIK YAŞA VE SAĞLICAKLA KAL.

Üye
    fatmazehra Avatarı

Son Giriş
    19.08-2017
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TSKKURLER AKSAHIN RABBIM VE SIZLERIN DESTEGI INANIN O KADAR IYI GELIYORKI BANA IYI KI BOYLE DOSTLARIM VAR...HEPINIZE TESEKKUR EDERIM....

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

YA İŞTE BUNU ANLAMIYORUM Bİ İGNE KARARAN Bİ HAYAT SONRA ŞÜKÜR DİLE ŞÜKRET NASİHATLARI BEN ANLAMIYOM YA Bİ İNSANIN HAYATI BU KADAR BASİT OLMAMALI ALLAH HER DAİM HEPİMİZİN YOLUNU AÇIK EYLESİN.........

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

geçmiş olsun fatma kimin ne dediğinin nasıl gördüğünün ne önemi varki Allah bizimle olsun yeter varsın topal yada sakat desinler inşallah mükafatını fazlasıyla alacaksın Allah yardımcımız olsun hepimizin :wink:

Üye
    senol_buyukavcilar Avatarı

Gerçek Adı
    şenol büyükavcılar
    Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

FATMA SANADA GECMİŞ OLSUN..
    BENDE TEKERLEKLİ SANDALE KULLANIYOM ANÇAK ONLA DIŞARI ÇIKIP KENDİ KENDİME GEZEBİLİYOM ÖNÇELERİ İNSANLARIN BANA UZAYLI GİBİ BAKMALARIYOKMU İDİ DIŞARI ÇIKÇAM DEYE ÖDÜM KOPUYODU AMA RAHMETLİ BABAM BENİ ALIŞTIRDI İNANKİ ŞİMDİ ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜRLER OLSUN İNSANLARIN HİÇ BİRİNİ TAKMIYOM DOSLARIM VE HER ZAMAN SEVGİ İLE HATIRLAYACAK BABACIM SAYESİNDE..

BENDE 15 YAŞINDA Bİ KAZA YÜSÜNDEN YÜRÜYEMİYOM İLK ZAMANLAR BU CEZAYI HAK EDECEK NE YAPTIM DEYE ÇOK GÖZYAŞI DÖKTÜM BENKİ YARATICIMISA KARŞI GÜNAH İŞLEDİK AMA HER ŞEY GERİDE KALDI ALLAHU TEALA HİÇ Bİ ZAMAN İNSANLARIN SABREDEMEYECENDEN FAZLA DERT VERMEZ.
    HEYER BU DÜNYADA SABREDERSEK EMİN OL MÜKAFATI ÇOK BÜYÜK OLCAK

Üye
    kays_eri Avatarı

Gerçek Adı
    İsmail
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    Sivas-Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatma yazını okuyunca ben yazmışım gibi bi hisse kapıldım bi an

iğne diyen var, çocuk felci diyen var, menenjit diyen var, doğuştan diyen var.... var da var... ama sonuç ortak bacağım sakat.

ama ben bunun farkına varmıyorum bile. 3 ay önce haftada 2 gün halı sahaya bile giderdim. ama bi ameliyattan sonra koşamaz oldum.... ama en azından yürüyebiliyorum...

Allah beni hep iyi insanlarla karşılaştırdı tek dileğim böyle devam etmesi... her hafta yine ararlar beni '' salı akşam maç var sensiz olmuyo daha gelmiyon mu delioğlan'' -gelemeyeceğimi bile bile...

hep benim yüzümden otobüsü vağuru kaçırırlar. biliyorum ki onlar koşsalar yetişirler amabi vapura bakarlar bi bana bakarlar, hemencecik şurda vapur ama koşamıyorum işte... '' tamam takma oğlum bi dahakine bineriz, ne var bitmiyo ya gavur icadı!!! ''

hepsini çok seviyorum iyi ki varlar... arada ne dediğini bilmeyen dengesizler de çıkıyo ama alıştık artık... Allah hepimize sabır vere, hepimizi iyilerle karşılaştıra inşallah...

selamlar

Üye
    RAVZA54 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatma zehra kaderimiz aynı arkadaşım

Üye
    nihal63 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2009
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de 6 aylıkken yüksek ateş nedeniyle hastaneye götürülmüşüm ve iğne yapılmış. Sonrası... çocuk felci demişler. Yürüme cihazı ile yürüyebiliyorum. şu an 44 yaşındayım ama ergenlik çağı dışında bunu hiç dert etmedim. Dilediğim gibi yaşadım, okudum ve 22yıl üniversitede okutman olarak çalıştım. Sonra da emekli oldum ve şimdi de özel ders vererek hala part time çalışıyorum. Bu arada evlendim ve biri 18, diğeri 14 yaşında iki oğlum var. Başınıza gelenlerin hepsi benim de başıma geldi ama umursamadım. hayattan hep zevk aldım. Tüm bunları da Allaha olan sonsuz inanç ve güvenime borçluyum. Siyasete girme konusuna da kesinlikle katılıyorum.Yaşama hep gülülümseyelim....

Üye
    muhammet köylü Avatarı

Son Giriş
    11.09-2008
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    soyugun en cok oldugu yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

FATMA KADERLERİMİZ AYNI CİZGİDE FARKLI YOLLAR GİBİ RABBİM BİRYANDAN ALIYORSA DİGER YANDAN VERİYOR EN ÖNEMLİSİ SABIR ŞÜKÜR VERİYOR VARKEN ŞÜKRETMEK KOLAY ÖNEMLİ OLAN YOKKEN ŞÜKRÜNÜ GETİRMEK KİMİLERİ VARLIGININ ŞÜKRÜNÜ GETİREMEZKEN BİZLERE MİLYONKERE ŞÜKÜR OLSUN

Üye
    ertandagli Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    k. maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende igneden oldum ama ben takmıyorum olana üzülmem olan olmuşturrrr
    kader miş allahtan gelen birşeymiş böle şeylerle teselli aramamak lazım bence
    insanlar dogar büyür ve ölürrr hayat devam ediyor

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon