Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GozLukLu_SiRiN Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Adim Zafer. yıLLardan 1995 ayLardan nisan gunLerden cuma. hergun oLdugu gibi sabah kaLktım kahvaLtımı edip (ogLenci idim 3. sınıfa gidiyordum) okuLuma gitmek için hazırLandım kardesLerimLe beraber okuLa gittik. buraya kadar hersey normaLdi. iki veya üçüçcü ders idi ansızın omuzLarımın arasına bir agrı sapLandı. sırada dik oturamıyordum kafamı masaya koyup durabiLiyordum. ogretmenim sordu neyin var evLadım. oturamıyorum ogretmenim omuzLarım agırıyor ogretmenim, anneni arıyayim geLsin, eve gidebiLir miyim...
    izin istedim ogretmenimden sagoLsun eve gonderdi ders sonunda. eve geLdigimde kimse yoktu, divana uzandım, uykuya daLmısım. babannemin sesine uyandım. okuLa gitmedinmi sen. gittim babaanne, hastayım eve gonderdi ogretmen. anLattım, tuaLetim geLdi kaLktım, oturdum divana. duramıyorum babaanne beni tuaLete gotursene diyorum. kaLkta sen get. kaLktım, duvarLara tutuna tutuna gidiyorum, hani iLk bebekLer yurumeye caLısırLarya bebek gibi yuruyorum bacakLarım tutmuyoo. hoLde dustum, babannem tuaLete goturdu odaya getirdi. tekrar annemi babamı aradı, geLdiLer. bana hiç kimse inanmadi, numara yaptıgımı zannediyorLardi.
    bursayı biLenLer biLirLer, yuksek ihtisas hastenesini aciLden gittik, hastane kapısı iLe acıL arasında baya bir mesafe var ve ben yuruyemiyorum, bacakLarım birbirine doLanıyor. anneme diyorum kucagina aL ben nasıL tasıyayım seni babama diyo, oda aLmadı yine annem zorda oLsa tasidi. biraz ihtisasta cocuk doktoru yokmus, cocuk hastanesine sevk ettiLer. gece 12 ye kadar orda bekLettiLer idrar kan tahLiLi faLan hiç bişesi yok, evinize goturun boL boL su içirin, yürütün dediLer. cıktık eve geLdik, konusmam yavasLıyor ne dedigimi gucLukLe anLamaya caLısıyorLardı aiLem.
    yattik, annem yanında yatirdi, odamda yatırmadı. gece tuaLetim geLdi uyandım. sabah namazı civari annemi dürtüyom, ne var diyo. diyorum ayıptır soyLemesi cişim geLdi, anLamıyo sesim kısık yataktan bacakLarımı asagı sarkıttı, kaLkamadım, uzandim yere. annem babamı uyandırdı tekrar cocuk hastanesine gittik. vucut fonksiyonLarımın hepsi durmus bişekiLde. 2-3 gun yattım, tam bir teşhis koyamadiLar, ordan cıkardı aiLem uLudag unisine goturduLer. en son tanıLarı omiriLik sinirLerinin zedeLenmesi idi ve o gun bugundur nisan 29 dan bugune kadar 13 yıLdır tekerlekli sandeLyeye bagımLı oLarak yasamaya caLısıyorum..
    Bu da benim hikayem idi.

Üye
    kosova Avatarı

Son Giriş
    14.08-2007
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canımya cok üzüldüm gecmiş olsun ama emin olki gececek

Üye
    wonderfully Avatarı

Son Giriş
    07.04-2010
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok üzüldüm küçük yaşta yakalamış seni ama hayat devam ediyo eğer oturucaksak o tekerlekli sandalyeye ne şekilde olursa olsun ne zaman olursa olsun oturuyoruz işte allah hepimizn yardımcısı olsun :cry:

Üye
    GozLukLu_SiRiN Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amin cumLemizinn

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

Başta ailenin inanması trajik olmuş.
    Bir anda mı tekerlekli sandalye kullanmaya başladın, yoksa hareket zamanla mı yokoldu... Eğitimini tamamladın mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    GozLukLu_SiRiN Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet anLattıgım gibi 2 gun içerisinde oLuyor hersey egitimimi tamamLıyamadım 4'e kadar okudum hiç bi okuLdan mezuniyetim yok

Üye
    PINAR Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    17:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gecmiş olsun üzüldüm aniden ortaya cıkmıs ALLAH şifa versin

Üye
    DİNÇ Avatarı

Son Giriş
    15.06-2011
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    İZMİR/KONAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM ALLAH ŞİFALAR VERSİN

Üye
    engin934 Avatarı

Gerçek Adı
    Engin
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İş durumundan Tekirdag
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Keşke dışardan sınavlara girerek egitimini tamalasaydın