Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MİSTİK87 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa YALÇIN
    Son Giriş
    07.11-2013
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    KARADENİZ AÇIKLARINDA BİYER
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok gecmiş olsun hayret ettim arabadan sağ çıktığına.... :cry:

Üye
    can_bey Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hoşgeldin serpil

Evet mıstik bende şaşşırdım ve şükrettim o aractan çıktığıma hele bide şöför arkadaşımın arabaya sıkısarak 2-3 saatte çıkartmaları rahmeti oluşu, arabanın hurdaya gitmesi , çarptıgımız yüksek gelirim direğini devirmemiz eski şehirin elektiriğini kesmiş olmamız ve yüksel voltajdaki kabloların arabaya değmemiş olması kabloyla arac enkaazı arasında sadece yarım metre mesafe olup içerinde bulunup o arabadan sadece boyunun kırılarak çıkmam evet büyük şans Yaşıyor olmama binlrce şükür olsun ..

Üye
    emine_paşam Avatarı

Son Giriş
    21.10-2009
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    lefkoşa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

can_bey;

inanın büyük geçmiş olsun demek isitiyorum size ve bu trafik kazınızla alakalı ailemizin yaşamış olduğu kötü olsa da sizle paylaşmak istiyorum.

''karanlık gecelerden bir tanesi idi.Ailemizde annemler 11 kardeştiler.11 kardeşten 4'ü kız 7'si erkekti.Dayımları da teyzemleri de 11 kardeşe dahil sevgili anneciğimi de inan çok seviyorum.Ama şimdi 10 kardeş kaldılar malesef trafik canavarı dedikleri şey mi yok sa kadermi bilemiyorum...

Dayım ve bir arkadaşı çok feci derecede kaza geçirmişlerdi.Arabadan sağ çıkan arkadaşı şu anda ayağına protes takılmış bir şekilde hayatını sürdürüyor ama ruhu rahat etsin sevgili rahmetli dayım ardında istemeden de olsa eşini ve 2 çocuğunu bırakıp canını allaha teslim etti.
    İki çocuk ve henüz yaşı 35'ti.Bu olay ailemizi derinden yaraladı.Bir kadını eşsiz ve iki çocuğu da babasız bıraktı.''

Evet hep şans diyoruz ya şu anda hayatta olman bir şans gerçekten de kaza anın daki araca bakılırsa.Ama inan bana vermiş olduğun mücadele sonrası kendini bilerek ve umutlarını kaybetmeden yaşaman çok iyi ve kendin için iyi olanı yaşıyorsun.

İnşallah bundan kötü hiç bir şey hayatını karartmaz ve umutlarını tüketmez.Hep böyle kal hayata pozitif bak arkadaşım.

Üye
    can_bey Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gerçekten çok üzüldüm iki çocuga geride kalan eşe çok yazık ya Allah rahmet eylesin giden gidiyor da acıyı geride kalnlar çekiyor.
    Hiç bigün ağlamadım annem üzülmesin diye
    İçime döktüm Döktükçe de Yaşamanın ne kadar Değerli olduğunu öğrendim
    ,Hayatherşeye rağmen yasamaya değer

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234