TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nimrennnn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2020
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    155

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1999 yılında 18 yaşında iken evimiz 45 sn de yerle bir olurken babacığımı kaybedip 28 saat enkazda kaldım. Kardeşim ve annemden başka 10 daireli binadan kimse sağ çıkmadı. Oysa o zamana kadar gayet sağlıklı idik kardeşimle. sonrası kabus.. aylar süren tedaviler , kesilmesi için işaretlenip vaz geçilen bacaklar, operasyonlar..Acı dolu uzun zamanlar.. Babamızın vefatını 6 ay sonra öğrenmeler..
    Allahtan Sağlık kolejinden mezun olmuştum, herşeyimiz gitse de iyileşince mesleğimi yapabilecektim ve öyle de oldu..
    bu günümüze şükür deyip, kimsenin başına deprem gibi büyük acıların gelmemesi dileğiyle..sevgiler..

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    June
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yurt disi
    Alınan Beğeniler
    1.312
    Verilen Beğeniler
    806

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Duzce depreminde istanbuldaydim 15 yasindaydim birden her yer gece 3 te sallandi disari baktigimda ates topu gordum gokyuzunde kiyamet koptu sandim. Lakin depremmis rahmetli babannem gecen seneye kadar sagdi. Herkez disari cikarken o altinlari ariyordu. Biz hasar almadik. Ama korkusu bile korkunctu. Gecmis olsun. Duam bundan sonraki hayattiniz tum acilarinizi unuttursun ve guzwl seyler olsun hep hayattinizda insallah. Kayiplar gelmesede tesseli ve sukurunuz hayatinizda bol olsun .guzellikler hayir dolu herzaman yani basinizda olsun

Üye
    Ankyra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    50
    Verilen Beğeniler
    64

Ankaradaydim. Artçı depremler dahil Düzce depreminin tümünü hissetmiştik. Allah hepimizi esirgesin, bir daha yaşatmasın.

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:11
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

99 depreminde düzce/Akçakoca saydım fena sallandik bizde babam gece işten dönmüş hesap kitap yaparken biranda sallanmaya baslayinca elindeki paralari fırlatıp beni yataktan kucağına alıp dışarı fırlamıştı o günden sonra 1hafta çadırda yatmistik ondan sonra Düzce'de işimiz vardı Düzce'de heryer yerlebir olmuştu ozamanlar 7 yaşındaydim halen Ogün aklımdan çıkmadı çok zor günlerdi.

Üye
    incisel Avatarı

Gerçek Adı
    incisel
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    erzincan
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

rabbim göstermesin o günleri insallah

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    144
    Verilen Beğeniler
    446
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    17 ağustos depreminin olduğu sene, Sakarya üniversitesini kazanmıştım. Eskişehir'de dayımların evindeydik. 6. kattaki binadan dışarıya kendimizi zor attık. Herkeste bir travma hali vardı. Üniversitenin açılışını kasım ayına ertelediler. Bunun akabinde Düzce depremi meydana geldi. Arka arkaya gelen bu sarsıntılar özellikle bölgedeki insanlar üzerinde büyük bir ruhsal yıkıma da sebep oldu. Elazığ'daki deprem de bu gerçeği yeniden hatırlamamıza vesile oldu. Allah bu acıları inşallah tekrar yaşattırmaz