Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eminim bu kazanın başınıza gelmesine sebeb olan müdürünüz vicdan azabı duyuyordur..

Sizi ziyaret etmiyor olmasının nedenide yüzleşmeye cesaretinin olmamasındandır vicdanı rahatsız oluyordur size karşı bir garezinin olacağını zannetmiyorum ama siz sakatlanmanıza sebeb olduğu için haklı olarak öfke duyuyorsunuz..her iki taraf içinde zor bir durum..

Geçmiş olsun arkadaşım..

Üye
    pınar ve özgür Avatarı

Son Giriş
    23.02-2011
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan, durumuna çok üzüldüm peki şimdi geçimini neyle karşılıyorsun...

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İş güvenliği hiç ama hiçbir zaman gözardı edilmemeli.Bu herzan ve hepimiz için geçerli.
    Sanmayın birkere sakat kaldık bağışıklık kazandık birdaha başımıza birşey gelmez.
    Eğer biz ders almamışsak(kaldıki ders almayı seven bir millette değiliz) o kadar yakınımızdadır ki facia. İşe bu faciaları olmadan önleyelim.
    Avukata verdim deyip kenara çekilme arkadaş, her adımın takip et kontrol et ve
    mümkünse bir başka avukatla durumunu test ettir.
    Bakarsın avukatın hastalanır!! mazallah bir davaya falan giremez itiraz etmesi gereken bir duruma süresinde itiraz edemez, sen birdaha yanarsın.

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam.
    aferits Abi beni düsündügün için sagol. Avukat Sağlam.. O Konuda içim rahat... Ama Müdür ve patron
    Her Türlü Seytanlıgı yapabilir... Mahkeme kayıtlarını Günlük kontrol ediyorum. Bazı mevzularda Avukatla irtibat halindeyiz. Beni Düsünen Herkez Sağolsun. hepinize tesekkürler......

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benımde sana soracagım seyler olacak hasan bey bende ıs kazası gecırdım omurılık felcıyım sımdı yatıyorum 4 ay oldu kaza yapalı pres makınasında sıkıstım

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: lovest42 Mesajı Gör
    benımde sana soracagım seyler olacak hasan bey bende ıs kazası gecırdım omurılık felcıyım sımdı yatıyorum 4 ay oldu kaza yapalı pres makınasında sıkıstım
    selam lovest42. Bence Buraya; O an' a konu aç benden daha deneyimli üyeler var, Onlarda yazar daha saglıklı olur. Ama nacizane ben Bildigim konu ve mevzu ise Yardımcı olurum... O Konuda için rahat olsun...

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pınar ve özgür Mesajı Gör
    Hasan, durumuna çok üzüldüm peki şimdi geçimini neyle karşılıyorsun...
    Selamlar. pınar ve özgür; Ailem Sagolsun destek oluyor, Ama nereye kadar...
    is bulabilirsem, benim amacım Kendi ayaklarımın üzerinde Durmak.( 18 Sene nasıl kendi ayaklarımın üzerinde durduysam.) Tesekkür ederim..

Üye
    Gencbey Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BBüyük gecmis olsun dileklerimi sunarim...Aynen ben olsam bende vururum derdim bir anlık öfke ile...Fakat olan bana olurdu yine...Hem gunahini kaldiramayiz bu isin hemde vicdan azabini...Allah a havale etmekle en dogrusunu yapmissiniz bence de...

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: seyithan Mesajı Gör
    ben olsam o patronun dedigin adımı anlının tam ortasından vururum zaten dunyanı karartmış daha baska kaybedecek neyin var ama bir anlık sinir bu benimki allahından bulsun baska diyecek bir sey yok cok gecmiş olsun kardes ne diyim

ah be hocam ahhh... vurmak ne kolay bi bilsen. çekersin silahı dayarsın adamın altının ortasına namluyu.basarsın tetiğe. ama o tetiğe bastıqın anda arkandakıler ne olcak. Allah kimin ner yaptığını görüyor. Allah'ından Bulsun. demek lazım + iş arkadaşınada yazıklar olsun demek hasan beyimizin..

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar hasan abi; çok geçmiş olsun. Abi biraz özgüven olsaydı onu kaldırmayı kabul etmezdin. Bağırmış suratına bir tokat indirip bunun yerden kaldırılamıyacağını öğretecektin. Maden iki kişiyle kaldırılıyormuş bıraksaydın kendi kaldırsaydı. Rapora gelince o rapor çok doğru verilmiş çünkü siz orda retsti çekseydiniz şuanda kimseye bişey olmamış olurdu.
    Güven konusuna gelince; insanlar çiğ süt emmiş, işte bundan dolayı babana dahi güvenmeyeceksin. Kalmış ki patron, müdür vs. Onlar işçiyi köle olarak görüyor. Ne yazık ki bu böle.
    Hasan abi, biraz yorumlarım ağır oldu ama gerçeler bunlar. Biraz asi olduğun zaman kimse bişey yapamaz. Alt tarafı işten kovar.
    Benim de başıma böle patron kaprisleri vs geldi ama kendimi ezdirmiyorum. çünkü o müdürse, patronsa ben de insanım. Bana insan gibi davranmak zorunda.
    Abi çok geçmiş olsun. Olan olmuş artık bundan sonra yaşama devam etmek lazım. Bundan sonraki yaşamınızda size başarılar diliyorum ve onlarda yüce allah tarafında en ağır şekilde belalarını bulacaktır.
    Saygılarımla...

Üye
    gulenyuz Avatarı

Gerçek Adı
    gülen
    Son Giriş
    04.07-2010
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    olmak istediğim yerdeyim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun hasan bey kardeşim..herkez patrona laf söylüyor bence o patronu o hataya getiren bir neden vardı:?kader)hepimiz kaderimizi yaşıyoruz bize düşenleri çekiyoruz farkındayız aslında.bizimkiler bahane....rabbim güç ve sabır ihsan eylesin tüm engelli ve sağlıklı insanlara...sağlıklı dedim çünkü onlarda bi çoğu birgün engelli olucak aynı bizim gibi.......

Üye
    KaPtAn 16 Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.08-2010
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    Bursa / Gemlik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    vursanda senin eline birşey gecmez mahkemede onu ölmekten beter et cok gecmiş olsun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12