Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gizemhayrettin Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul/ümraniye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SAMİMİYETİNİZE KALBİNİZİN TEMİZLİĞİNE ÖYLE İNANDIMKİ...DERDİM İÇİMDE BÜYÜDÜ BÜYÜDÜ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

BEN GİZEM.21YASINDAYIM.BENİM İÇİN BİR MİLATTAN ÖNCE VE SONRAKİ DÖNEM VAR DİYEBİLİRİM.19YAŞ...2YIL ÖNCE DIŞTAN HİÇBİRŞEY YOK GİBİ GÖRÜNÜRKEN PSİKOLOJİK BİR RAHATSIZLIGA YAKALANDIM. İNTİHAR DÜŞÜNCESİ O GÜN BUGÜNDÜR HEP BENİMLE.
    AMA ALLAHIMDAN KORKUMDAN YAPAMIYORUM AMA BEN CEHENNEMİ BU DÜNYADA YAŞIYORUM. OBSESSİF KOMPULSİF BOZUKLUK + DEPRESYON + YAYGIN ANKSİYETEM OLDUGU ORTAYA CIKTI.
    BEYNİMİN ÖN KISMINDA ALPHA DALGALANMASI ARTISI VARMIS. İLAÇ KULLAN KULLAN FAYDA DA ETMİYO,R O KADAR UMUDUM KIRILDI Kİ. EGER BU SEFERKİDE İYİ GELMEZSE MANYETİK UYARIM YAPILCAK, O DA OLMADI ELEKTRO ŞOK....... VE AKLIMDA SU SORU? YA O DA İYİ GELMEZSE NE ZAMAN BİTER BENİM HAYATIM ONU BEKLERİM HERHALDE.

teşekkür ederim beni de dinlediğiniz için...

Üye
    LODOS DENiZCiSi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Arkadaşım ne kadar umutsuz olsanda, mutlaka bir gün bir ışık doğacacaktır.Umudunu yitirme.Allah yardımcın olsun.

Üye
    gizemhayrettin Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/ümraniye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Aminnn aminnn inşaaallah cümlemizin.

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Arkadaşım insanın her zaman bir umudu olması gerekir ki başarabilsin.Sen de bunu eminim başaracaksın.Ben çok kötü kanser hastalarının bu hastalığı yenmeyi başardıklarına şahit oldum.Moralini düzgün tut , gülümse ve o küçücükte olsa ümidin peşinden koş onu bırakma olur mu bazan küçük ümitler büyük ümitleride beraberinde getirir.
    sevgiyle kal

Üye
    bedii Avatarı

Son Giriş
    04.10-2011
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Gizem, insanlar bu dünyaya (istisnasız) imtihan için gönderiliyorlar. Sen de ben de diğerleri de... Önemli olan bu sınavdan iyi not alabilmek. Birgün sınav elbet bitecek, ha bugün ha yarın, hiç farketmez. İyi not alabilmek, başarmak... İşte bütün amaç bu olmalı. Kimisi evladıyla, kimisi, parasıyla, kimisi eşiyle, kimisi de sağlığıyla sınav oluyor. Peki bu sınavdan iyi not alırsak ne olur? Mükafat olarak Yüce Yaradanımız bize sonsuz bir hayat ve mutluluk verecek. O sonsuz mutluluğu kazanabilmek için şu geçici sıkıntılara katlanmak gerekmez mi?

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Umutlar insan hayatında her zaman var olmalıdır. Umudun olmadığı yerde karamsarlık olur. Karamsarlığın olduğu yerde mutsuzluk ve acı olur.

Acısıyla tatlısıyla güzelleştirebildiğimiz kadar güzel, mutlu olabildiğimiz kadar mutlu yaşamak bize hiç bir şey kaybettirmez tam aksine çok şeyler kazandırı.

Üye
    nuriye taşçı Avatarı

Son Giriş
    05.01-2012
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alternatif tıp kaynaklarını denemelisin

Üye
    gizemhayrettin Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/ümraniye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

çok sağolunn hepiniz BENİMDE TEK TESELLİM ALLAHIN SEVDİGİ KULLARA ACI CEKTİRYOR OLMASI....belkide teselli yok öyle birşey ama buda bnm sınavım işte....TEK İSTEĞİM ŞU KARAMSARLIKTAN UZAK OLMAK...

Üye
    umut Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı rahatsızlıgı yasayan bır arkadasım vardı.Uzun suren tedavi sonucu suan durumu cok iyi.Evlendi coluk cocuga karisti.Onda gozlemledigim hic bir zaman sosyal hayatini bitirmedi, icine kapanmadi,Ilaclarini saati saatine kullandi aksatmadi.Eminim sizde bu rahatsizliktan kurtulacaksiniz.Stres yapmayin umarim iyi olursunuz.

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Canım benim geçmiş olsunn...rabbim tez zamanda şifanı versinn..Rabbime güven ve sakın onun istemediği bir şeyi yapma...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Gizem' cim sana acil şifalar diliyorum canım.Birde kendin için bol bol dua okumanı tavsiye ediyorum intihar düşüncesine kapıldığın anlarda yap bunu umarım sana uygulanacak olan tedavilerde cevap verir sağlına kavuşursun biran önce..

Allah yardımcın olsun..

Üye
    efsane1 Avatarı

Son Giriş
    26.11-2011
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu rahatsızlığı olup tedavi olan ve şu an hiçbir problemi olmayan fazlaca tanıdığım,arkadaşım var.Moralini yüksek tut.Kendi kendini dinleme,hobi edin,insanlara yardım et.Kendinden daha zor durumda olanların dayanma gücünü örnek al.Bu dünyada Rabbim'in bize verdiği canı sadece rabbim alır.Eğer yaşamamızı istemeseydi şu an bu yazıyı yazamaz okuyamazdık.Bundan dolayı günlerini heba etme, engüzel en verimli günlerin bugünler.Annen seni güzel günler yaşaman için dünyaya getirdi.Zorlukları yendi eminim gözünün içine bakıyordur.Eğer sen kendine yardım edemezsen kimsenin sana yardım etmesini bekleme.Kendini affet.Kendine iyi davran.Kendine iyi bak.Herkesin birbirine ihtiyacı var.

Üye
    MEB_JAWSS Avatarı

Son Giriş
    15.06-2009
    Saat
    13:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ALTINDAĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ölümden bahserken bile hayatı yazıyor ellerin...
    sana dua edeceğim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.224

Çok geçmiş olsun. Ama sakın ümitsizliğe kapılma. Adım adım ne gerekiyorsa yap, göreceksin ki aşacaksın bunu.

National Geographic ya da benzer bir kanalda izlemiştim. Amerika'da yaşayan bir kadın vardı. Sanırm 40 yıl süren bir depresyon hali söz konusuydu. En sonunda bir ameliyat olmuştu. Ameliyat anında öyle ilginçti ki... Kadına ameliyat anında soruyor doktor, "nasıl hissediyorsun?", "kötü" diyor, "şimdi?", "kötü", şimdi, "kötü", ya şimdi?", "iyiyim", "şimdi", "çok iyiyim"
    İzlerken çok keyif almıştım. Kadın onca yıl sonra ilk kez "iyiyim" demiş ve gülmüş...
    Yani, zor bir süreç elbette, ama sabır sabır sabır. Aşacaksın inşallah.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gizemhayrettin Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/ümraniye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    burası öyle büyük öyle güzel bir ailekiiiiiii hepinize binlerce teşekkkürlerrrrrrr gerçektennnnnnnnnnnn ALLAH RAZI OLSUN İNŞAALLAH BİRGÜN BENDE İYİYİM DİYEBİLİRİM...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon